Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi

0

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi. Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekiliş Sonucu. 1 Ağustos-31 Ekim tarihleri arasında, Primemall Antakya AVM’den aynı gün içerisinde 75 TL ve üzeri alışveriş yapın, Nissan Juke çekilişine katılmaz hakkı kazanın.

PRİMEMALL ANTAKYA AVM ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 4 KASIM 2017

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi 04 Kasım 2017 Cumartesi güne noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Primemall Antakya çekiliş sonunda 1 talihli NISSAN JUKE MC 1.6 VISIA CVT 2017 MODEL araç ikramiyesi kazanacaktır.

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi Asil ve yedek talihlilerini, 10.11.2017 tarihinde Posta Gazetesinden ve bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi

“Primemall Antakya Alışveriş Merkezi“ çekiliş kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25/07/2017 tarih ve 58259698-255.01.02-1575-1910-4372 sayılı izni ile 01.08.2017 – (Saat: 10.00) – 31.10.2017 – (saat: 22.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

PRİMEMALL SİVAS JEEP RENEGADE ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 29 EYLÜL 2017
PRİMEMALL GAZİANTEP TOYOTA C-HR HİBRİT ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 22 EYLÜL
PRİMEMALL İSKENDERUN NİSSAN JUKE ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 12 EYLÜL 2017

Kampanya tarihleri arasında, Primemall Antakya Alışveriş Merkezi Akasya Mahallesi Şükrü Balcı Cad. No:149 Antakya/HATAY adresinde bulunan tüm mağazalar ve stantlardan ( Primemall Antakya Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/ dakika yüklemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/faturalarını ibraz ederek Prime Card sistemine üye olan müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir.

Katılıcımlar kampanya süresi boyunca fiş/fatura ibraz etmek suretiyle üzerinde çekiliş katılım numarası, müşteri no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı alabilecektir.

Çekiliş: 04.11.2017 Cumartesi, saat 15.00’da Primemall Antakya Alışveriş Merkezi etkinlik alanı Akasya Mahallesi Şükrü Balcı Cd. No:149 Antakya/HATAY adresinde gerçekleştirilecektir. Yapılacak çekiliş sonrası : 1 NISSAN JUKE MC 1.6 VISIA CVT 2017 MODEL araç hediye edilecektir.

Kampanyaya sadece Prime Card sistemine üye olanlar katılabilir. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Asil ve yedek talihliler, ande, Primemall Antakya Alışveriş Merkezi’ne ait www.primemallantakya.com.tr web sitesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlinin 25.11.2017, yedek talihlinin ise 10.12.2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Prime Development Proje Geliştirme Limited Şirketi çalışanları, Master Servis Tesis Yönetim A.Ş. ve Tepe Savunma ve Güv. Sistemleri Anonim Şirketi Primemall Antakya Alışveriş Merkezindeki çalışanları ve Primemall Antakya Alışveriş Merkezi’ndeki mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeyi alamazlar.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Hediye, Prime Card üzerindeki numaranın kayıtlı sahibine teslim edilir.

Katılımcıların, katıldıkları fiş veya faturaya ait ürünü iade etmeleri halinde çekiliş hakları da iptal edilecektir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.