Paycell Iphone 12 çekilişi

0

Paycell Iphone 12 çekilişi. 20 Ağustos- 10 Ekim tarihleri arasında Paycell Kart ile harcama yapan Turkcell’lilere Çekiliş ile 10 Iphone 12’den birini kazanma fırsatı! Paycell Kart ile yapılan her 25 TL harcamaya 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Paycell Kart ile 25 TL ve üzeri harcama yapan kullanıcıların gönderilen linkte talep edilen bilgileri doldurması durumunda kazanılacaktır.

Çekiliş 26.10.2021 tarihinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda 10 kişi Iphone 12 kazanacaktır.

Kazanan talihliler 17.09.2021 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.

18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

KAMPANYA HAKKINDA

Çekiliş hakkı, 20 Ağustos- 10 Ekim tarihleri arasında Paycell Kart ile 25 TL ve üzeri harcama yapan kullanıcıların gönderilen linkte talep edilen bilgileri doldurması durumunda kazanılacaktır.
Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanyaya Turkcell müşterileri katılabilir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Çekiliş 26.10.2021 tarihinde saat 10:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 17.09.2021 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 12.11.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 11.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurmave değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.