Özşanal Tefal ve Rowenta Nissan Juke Çekilişi Talihlileri

0

Özşanal Tefal ve Rowenta Nissan Juke Çekilişi Talihlileri. Tefal ve Rowenta Çekilişi. Türkiye genelindeki Özşanal Mağazaları’ndan veya www.ozsanal.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden, Rowenta veya Tefal markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 600,00 TL ve katları tutarında (Her 600,00 TL’ye bir şifreli kart) satın alan müşteriler, fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan veya müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi ad-soyad, adres, gsm no, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte www.rowentavetefalkazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenlere çekiliş hakkı verildi.

ÖZŞANAL TEFAL – ROWENTA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 13 TEMMUZ 2018

Çekiliş sonucunda 1 kişi Nissan Micra Juke 1.2 DİG-T 115 HP VİSİA M/T 2018 Model Otomobil ve 3 kişi iPhone X 64 GB cep telefonu ikramiyesi kazandı.

Özşanal Tefal ve Rowenta Nissan Juke Çekilişi 13.07.2018 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapıldı.

Özşanal Tefal ve Rowenta Nissan Juke Çekilişi ikramiye Kazanan talihlilerini 18.07.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Özşanal Tefal ve Rowenta Nissan Juke Çekilişi

Bu kampanya Groupe Seb İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 21.02.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.2064 sayılı izni ile 03.03.2018 (saat:09.00) – 30.06.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Türkiye genelindeki Özşanal Mağazaları’ndan veya www.ozsanal.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden, Rowenta veya Tefal markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 600,00 TL ve katları tutarında (Her 600,00 TL’ye bir şifreli kart) satın alan müşteriler, fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan veya müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi ad-soyad, adres, gsm no, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte www.rowentavetefalkazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girerek kampanyaya katılacaklardır.

Çekiliş sona erdi

Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk katılım dikkate alınacaktır.

(Özşanal Mağazaları’nın kapanış saati 21.00 olup, şifre gönderimleri mağaza açılış kapanış saatleri dışında da gerçekleştirilebilecektir. İnternetten alışveriş yapanların fiş/fatura/e-faturaları ile şifreli katılım kartları sipariş ettikleri ürünle birlikte 7 gün içerisinde adreslerine gönderileceğinden tüm alışverişlere ait şifrenin sisteme son giriş tarihi 08.07.2018 saat 23:59’dur.) Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Şifre veya ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişte 1 kişi Nissan Micra Juke 1.2 DİG-T 115 HP VİSİA M/T 2018 Model Otomobil (değeri: 85.055,00 TL) ve 3 kişi iPhone X 64 GB cep telefonu (birim değeri: 6.099,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş, 13.07.2018 tarihinde saat 14.00’da Karacaoğlan Mahallesi, 6165. Sokak, No: 12/A Işıkkent Bornova/İzmir adresinde bulunan toplantı salonunda noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 18.07.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Groupe Seb İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler, başvuru için en geç 02.08.2018; yedek talihliler ise, en geç 17.08.2018 tarihine kadar kimlikleri, faturaları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine veya 0212 217 41 21 nolu faksa başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmazlarsa ikramiyelerini teslim alamazlar.

İkramiye tesliminde fiş/fatura/e fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Şifreli kartların okunabilir bir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

Bu çekilişe Groupe Seb İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş., Özşanal Perakende Mağazacılık A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Trada Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş. ve Estanbul Doğrudan Pazarlama ve Halkla İlişkiler Ltd. Şti. çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.