Opet Yakıt Puan Çekilişi 2020 3.Dönem Sonucu 10.02.2020-16.02.2020

0

Opet Yakıt Puan Çekilişi 2020 3.Dönem Sonucu. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL için bir çekiliş hakkı) benzin/motorin alışverişi yapan Aktivasyonlu Opet Kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir.

03.02.2020 (00:01) – 01.03.2020 (23:59) tarihleri arasında;

(03.02.2020-09.02.2020,

10.02.2020-16.02.2020,

17.02.2020-23.02.2020,

24.02.2020-01.03.2020 tarihleri arasında 4 dönem olarak düzenlenmiştir.

3. çekiliş 10.03.2020 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

3. dönemin kazanan talihlileri 13.03.2020 tarihli Akşam Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

Resmi olmayan sonuçlara göre ;

1.000 TL’lik Akaryakıt Puanı Kazanan Asil Talihliler 10.02.2020-16.02.2020 
1 – Orhan Çubuklu
2 – Seyithan Oymaci
3 – Ramazan Oğuz
4 – Ümit Yeşilyurt
5 – Nazan Kahraman
6 – Halil Ibrahim Kiliç
7 – Uğur Uçar
8 – Emre Ünlü
9 – Bahaattin Engin
10 – Gülben Büyük
11 – Kemal Bınıcı
12 – Yunus Okur
13 – Eylem Bingöl
14 – Gökhan Sümer
15 – Oğuz Çelik
16 – Mustafa Tekarslan
17 – Eyüp Yılmaz
18 – İbrahim Dirbaz
19 – Tarık Narman
20 – Mehmet Toraman
21 – Erdi Erhal
22 – Lütfi Harun Özçelik
23 – Bahtiyar Kavrazlı
24 – Ali Yıldırım
25 – Abidin Şimşek
26 – Hakan Cihan Önal
27 – Mevlut Atas
28 – Murat Eğinkaya
29 – Hüsnü Yaşar Yılmaz / Antalya
30 – Mehmet Öter
31 – Ramazan Özdemir
32 – Azız Kaplan
33 – Mustafa Yeter / Şanlıurfa
34 – Serdar Elmas
35 – Maide Diri
36 – Halıl Ibrahım Bas
37 – Fatih Kaya
38 – Ender İbrahim Keser
39 – Hasan Erdal
40 – Ramazan Selvi
41 – Savaş İşbaşaran
42 – Soner Dogruer
43 – Mahmut Ak
44 – Cemalettin Erkul
45 – Mustafa Ata
46 – Burcu Arıcıoğulları
47 – Ahmet Şen
48 – Mustafa Gungor
49 – Ümit Çayır Böyükulusoy
50 – Merve Kalaycı
51 – Ahmet Kilci
52 – Kurtulus Akgumus
53 – Burak Muslu / Sakarya
54 – Mehmet Ecevit
55 – Muhammed Ali Atalay
56 – Ali Galip Özsümbül
57 – Kürşat Yılmaz
58 – Mustafa Mazlum
59 – Samet Altınısık
60 – Hüseyin Alper Ataoğlu
61 – Muhammet Darendelioglu
62 – Özden Görsoy
63 – Eylül Tekinarslan
64 – Mustafa Catal
65 – Atmen Cakmak
66 – Özgür Bekar / Bursa
67 – İpek Kocaaydin / İstanbul
68 – Oktay Çağlak
69 – Mustafa Deniz
70 – Sinan Fırat Dal
71 – Hakan Yılmaz / Ankara
72 – Ozkan Ogul
73 – Yusuf Eskici
74 – Aziz Osman Uysal
75 – Nihal Topal
76 – Nuray Olcaydu
77 – Burcu Sözeri
78 – Kutluer Ganiyusufoğlu
79 – Bayram Karaca
80 – Gökhan Karapınar
81 – Eyüp Kar
82 – Kadır Bulent Avcı / İstanbul
83 – Volkan Erkoç / Bursa
84 – Turhan Bilgin
85 – Sadullah Kaya
86 – Hakan Erdem
87 – Mehmet Kaya Türkden
88 – Hasan Ali Arpacı
89 – Tevfik Avuncan
90 – Özgür Andırıcı
91 – Ercan Aral / Muğla
92 – Necmettın Bag
93 – Ayhan Çağlayan
94 – Mehmet Ünlü
95 – Dursun Yalçın / Antalya
96 – Tarık Undar
97 – Osman Bahadır Cömert
98 – Sıyamı Ozdemır
99 – Ergin Sünnetci
100 – Ahmet Serhat Güden

1.000 TL’lik Akaryakıt Puanı Kazanan Yedek Talihliler
1 – Serhad Yarar
2 – Hamiyet Buyukgedık
3 – Tuncer Bektas
4 – Bora Tiryakioğlu
5 – Niyazi Kar
6 – Bekır Gullu
7 – Arif Yıldız
8 – Ömer Göze
9 – Hüseyin Çaylak / Antalya
10 – Hikmet Erdoğan
11 – Hakan Karabağ
12 – Hüseyin Zorlu / Kocaeli
13 – Ahmet Yener
14 – Ahmet İlkkılıç
15 – Ahmet Sünbül / Eskişehir
16 – Mustafa Turan
17 – Halil Işık
18 – İlhan Ezerarslan / Kayseri
19 – Volkan Hışır
20 – Kadir Kanlioglu
21 – Ugur Sertkaya / İstanbul
22 – Salih Saribiyik
23 – Talip Toka
24 – Aytekin Ekdi / Ankara
25 – Cansu Kıral
26 – Şahiner Güler
27 – Fahrettin Çelik
28 – Veysel Yücel
29 – Emrah Karan
30 – Ercan Karasu
31 – Leman Kavuşturan
32 – İsmail Hakkı Akkaya
33 – Mustafa Pekpak
34 – Burak Yasun
35 – Mustafa Ay
36 – Serdar Aydın / Bursa
37 – Burhan Yildiz
38 – Ali Haydar Sarısaltık
39 – Cavıt Arslan
40 – Deniz Şen
41 – Mehmet Serdar Yalcınkaya
42 – Engin Halil
43 – Mustafa Yılmaz / Osmaniye
44 – Musa Ünal
45 – Saim Işık
46 – Yaşar Cıbır
47 – Mahmut Polat
48 – Mahmut Alp / Samsun
49 – Serdar Koç / İstanbul
50 – Muhammed Enis Can
51 – Emrullah Karaman
52 – Durmuş Muzaffer Özcan / İstanbul
53 – İsmet Tıkız / Kocaeli
54 – Serdar Seçen
55 – Can Kapancı
56 – Mustafa Tanyeri
57 – Ali Osman Altıntaş
58 – Ibrahım Tarlacı
59 – Bülent Kaya
60 – Ramazan Oğusan
61 – Cihan Kurnuç
62 – Habıb Kocabas / Isparta
63 – İrem Şeran
64 – Hüseyin Arslan
65 – Adem Bati
66 – Osman Akkaya / Adana
67 – Serdar Koç
68 – Osman Buzacı
69 – Turgay Çaliskan
70 – Yüksel Özkul
71 – Şeref Erkan Alsaç
72 – Gönül Aksoy
73 – Mehmet Nedim Çelik
74 – Gokhan Urben
75 – Ahmet Yokus
76 – Reşit Karabuğa
77 – Tuğba Koçak
78 – Murat Ayan
79 – Onur Naır
80 – Alim Karakaya
81 – Ahmet Bacaksız
82 – Hasan Kanmaz
83 – Durmuş Tokgün
84 – Mehmet Gorucu
85 – Saliha Keskin
86 – Mustafa Altınsoy
87 – Ruhı Sınıcı / İçel
88 – Sedat Demiral
89 – Tarin Yenipala
90 – Alı Ozgan
91 – Halil Ünüvar
92 – Mesut Sır
93 – İbrahim Özdemiroğlu / Ankara
94 – Mustafa Güser
95 – Asım Tüplek / Afyon
96 – Yakup Dursun
97 – Gulsah Demırtas / İstanbul
98 – Ali Erkman
99 – Okan Doğru / İstanbul
100 – Arzu Kan

Bu kampanya Opet Petrolcülük A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 23.01.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.787 sayılı izni ile 03.02.2020 (00:01) – 01.03.2020 (23:59) tarihleri arasında (03.02.2020-09.02.2020, 10.02.2020-16.02.2020, 17.02.2020-23.02.2020, 24.02.2020-01.03.2020 tarihleri arasında 4 dönem olarak düzenlenmiştir) gerçekleştirilecektir.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.