Onedio.com Barcelona Seyahati Çekiliş Sonuçları

0

Onedio.com Barcelona Seyahati Çekiliş Sonuçları açıklandı… 15.04.2018 – 30.04.2018  tarihleri arasında Türkiye genelinde, Onedio Bilişim Yazılım Medya Teknoloji .San.Tic. A.Ş’ne ait olan sosyal içerik platformu https://onedio.com internet sitesinde (ücretsiz) yer alacak olan müzik ile ilgili test sorularının tamamına ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini girerek doğru veya yanlış cevap veren herkese 1 (bir) çekiliş hakkı verildi.

07.05.2018 tarihinde yapılan çekilişin asil ve yedek talihli listesi 09.05.2018 tarihli Akşam Gazetesi’nden ilan edildi.

ASİL TALİHLİ:
Elif Doğa UÇAR – İstanbul

YEDEKLER: 
Gülin Kılıçay BİTECİK – İstanbul
Kubilay Berkay ÇETİN – İstanbul

Onedio.com Barcelona Seyahati Çekilişi

Çekilişe katılma şekil ve şartları; 15.04.2018 (saat: 00.01)– 30.04.2018 (saat: 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde, Onedio Bilişim Yazılım Medya Teknoloji .San.Tic. A.Ş’ne ait olan sosyal içerik platformu https://onedio.com internet sitesinde (ücretsiz) yer alacak olan müzik ile ilgili test sorularının tamamına ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini girerek doğru veya yanlış cevap veren herkese 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir. (kampanyaya katılım bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır)

18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

Diğer hususlar; Çekiliş 07.05.2018 tarihinde saat 11:30’da Beşiktaş 25.Noterliği Levent Cad. No:56/A T.S.Y.D Karşısı 1.Levent İstanbul adresinde bahçe katında noter ve MPİ yetkilleri huzurunda halka açık olarak yapılacaktır.

Çekiliş sonuçları 09.05.2018 tarihli Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Asil talihli son başvuru tarihi: 24.05.2018, yedek talihli son başvuru tarihi: 08.06.2018 ’dir. Kazanan asil ve yedek talihlilere ayrıca taahhütlü posta kanalı ile de tebligat yapılacaktır. İkramiye son teslim edilme/kullanma tarihleri: 13-17 Haziran 2018 tarihleri arsında kullanılacaktır.

Seyahat ikramiyesi talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul dışından gelen talihlilerin yol masrafları talihliye aittir. Pasaport ve vize işlemleri talihliye aittir. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan(Talihlinin uçağı kaçırması, son anda katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza) kampanyayı düzenleyen şirketler sorumlu değildir.

18 yaşından küçükler, Onedio Bilişim Yazılım Medya Teknoloji .San.Tic. A.Ş ve Yeşim Özgür Kampanya Evi çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

Kazanan talihlilere işlemler ile ilgili bilgilendirme, Kampanya Evi tarafından kayıtlı e-posta ve sabit adreslerine yapılacaktır.

15 günlük yasal başvuru süresi içerisinde işlemlerini (veraset ve intikal vergisi ödeme, kimlik ibrazı ve ibraname) tamamlayamayan asil talihli yerine sırası ile yedek talihlilere geçilecektir.

Seyahat İkramiyesi: “13-17 Haziran tarihleri arasında 4 gece 5 gün Çift Kişilik Barcelona Seyahat: İstanbul / Barcelona /İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfta uçak bileti. 3* Otelde oda kahvaltı konaklama. Barcelona Havalimanı – otel arası gidiş-dönüş transfer. Sonar Barcelona Festivali’ne çift kişilik giriş biletleri.” hizmetlerini kapsamaktadır.

Bu kampanya MPİ’nin 09.04.2018 tarih ve 58259698-255.05.02-E.3757 sayılı izin yazısı ile düzenlenmiştir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.