Nestle Nescafe Xpress Vespa Primera Çekilişi

0

Nestle Nescafe Vespa Primera Çekilişi. Nestle Vespa Primera Çekilişi. Qumpara Nestle Nescafe Xpress Çekiliş Kampanyası. Bu kampanya NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN. A.Ş. U2 TANITIM VE PROMOSYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. 12.08.2021 tarih ve 7351 sayılı izni ile 15.08.2021-15.10.2021 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Nestle Nescafe Vespa Primera Çekilişi 03.11.2021 tarihinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda 5 kişi Vespa Primera 50 E5 2021 model motosiklet ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş Sonuçlarını 08.11.2021 tarihinde TAKVİM GAZETESİ’nden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Nestle Nescafe Vespa Primera Çekilişi

Kampanya tarihleri arasında tarihleri arasında aşağıdaki listede yer alan marketlerden** Nescafe Xpress markalı ürünlerden tek seferde 20 TL ve katları tutarında satın alarak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra “NESCAFE XPRESS ÇEKİLİŞİ” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fiş/fatura/e-arşiv faturanın üzerindeki her 20 TL’lik Nescafe Xpress alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 15.10.2021 saat 23.59 olup internet sitelerinden yapılan alışverişlerde alışveriş fiş/fatura/e-arşiv faturası satın alınan ürün ile beraber 7 gün içerisinde müşterilere gönderilecektir ve Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 23.10.2021 saat 23:59 olacaktır.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura görseli kabul edilecektir.

Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no-fiş/fatura/e-arşiv fatura tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Tüm katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya sebebiyle birlikte “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir

. Asil talihliler 23.11.2021, yedek talihliler 08.12.2021 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura aslı ve e-arşiv fatura ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın ibrazı zorunludur. Fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez.

Bu çekilişe Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve grup şirketleri, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Katılımcılar; Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. *Görseller temsilidir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.