Nestle Nesquik Jurassic World Seyahati Çekiliş Sonuçları

1

Nestle Nesquik Jurassic World Seyahati Çekiliş Sonuçları Açıklandı. 05 Mayıs 2018 – 20 Temmuz 2018 Kampanya tarihleri arasında Nestle’ye ait promosyonlu Nesquik 450 g Jurassic World ürününden satın alarak ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini ilgili bilgileriyle birlikte www.nestle-cereals.com/JW2 (ücretsiz) internet sitesindeki forma girenlere çekiliş hakkı verildi.

Nestle Nesquik Çekilişi sonucunda 1 kişi; 19-24 Nisan 2019 tarihleri arasında 4 kişilik (2 yetişkin, 2 çocuk) 9.800,00 TL değerinde olan Jurassic World Seyahati ikramiyesi kazandı.

Nestle Nesquik Jurassic World Seyahati Çekiliş Sonuçları 30.07.2018 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilen çekilişle belirlendi. İşte Nestle Nesquik Jurassic World Seyahati Çekiliş Sonuçları…Nestle Nesquik Jurassic World Seyahati Çekiliş SonuçlarıNestle Nesquik Çekilişi İkramiye Kazanan talihlileri 03.08.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nden duyuruldu.

İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

LEGAL METİN

Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.02.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1754 sayılı izni ile 05.05.2018 (saat:00.01) – 20.07.2018 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Nestlé’ye ait promosyonlu Nesquik 450 g Jurassic World ürününden satın alarak ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini (her şifreli ürün ambalajı için 1 çekiliş hakkı) ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte www.nestle-cereals.com/JW2 (ücretsiz) internet sitesindeki forma girenlere çekiliş hakkı verilecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad ve soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekilişte 1 kişi; 19-24 Nisan 2019 tarihleri arasında 4 kişilik (2 yetişkin, 2 çocuk) 9.800,00 TL değerinde olan Jurassic World Seyahati (İstanbul-Hannover arası ekonomi sınıfı uçak biletleri, Hannover-Frankfurt arası tren biletleri, Frankfurt-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, Hannover ve Frankfurt’ ta kalınan sürede araç kira bedelleri, Munchehagen gezisine bilet, Frankfurtta 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil 3 gece konaklama, Hannover’da 2 yıldızlı otelde 2 gece konaklama, Messer Fosil Alanına giriş bileti dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri, yurt dışı çıkış fonu ve yukarıda belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir. Seyahate katılacak olan çocuklar 18 yaşından küçük olmalıdır.) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 30.07.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 03.08.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Asil talihliler 18.08.2018, yedek talihliler 02.09.2018 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Bu çekilişe Nestlé, U2 çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz ve nakde çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki ve www.nestle-cereals.com/JW2 internet adresindeki şartları kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi www.nestle-cereals.com/JW2’da yer almaktadır. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Promosyona dair herhangi bir sorunuz olursa tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.