Nescafe Gold Çekilişi Kazanan Talihlileri

0

Nescafe Gold Çekilişi Kazanan Talihlileri. Nescafe Gold Çekilişle Mercedes ve iphone 8 kazandırıyor. 01 Nisan 2018 ile 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde promosyonlu Nescafé Gold ürünlerinin (Nescafé Gold 100g Ekopaket veya Nescafé Gold Kavanoz 100g için bir, Nescafé Gold 200 g Ekopaket veya Nescafé Gold Kavanoz 200g için iki çekiliş hakkı) herhangi birinden satın alan tüketiciler, ürün ambalajı içerisinde yer alan özgün katılım şifresini ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj göndererek veya www.nescafemycafe.com (ücretsiz) internet adresindeki forma ilgili bilgilerini eksiksiz girenlere çekiliş hakkı verildi.

NESCAFE GOLD ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 6 TEMMUZ 2018

Nescafe Gold Çekilişi Sonucunda 1 Kişiye 2018 Model Mercedes C180 Cabriolet AMG Otomobil, 11 Kişiye iPhone 8 64GB, 111 Kişiye Nescafe Gold Kahve Makinesi ikramiyesi dağıtıldı.

Nescafe Gold Çekilişi 6 Temmuz 2018 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

İkramiye kazanan asil ve yedek talihlileri 12 Temmuz 2018 tarihli Takvim Gazetesi’nden ve bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

İkramiye tesliminde okunabilir şifreli paket ibrazı mecburidir.

Nescafe Gold Çekilişi

Bu kampanya Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (Nestlé) tarafından MPİ’nin 30.10.2017 tarih ve E.4634 sayılı izni ile 01.04.2018 – 01.07.2018 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Çekilişe 18 yaşından küçükler ve ilgili firmaların çalışanları katılamaz.

NESCAFE 3’Ü 1 ARADA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 29 NİSAN 2018

Nescafe Gold Mercedes ve iPhone Çekilişi – Kampanya Koşulları

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.(Bundan böyle “Nestlé” olarak anılacaktır)’nin NESCAFÉ Gold markası tarafından www.nescafemycafe.com web sitesi (“site”) üzerinden düzenledikleri NESCAFÉ Gold 2018 Ulusal Çekiliş kampanyası (“Kampanya”) 01.04.2018(Saat.00:01)-01.07.2018 (Saat.23:59) tarih ve saatleri arasında düzenlenmektedir. İşbu websitesi NESCAFÉ Gold promosyon kampanyasına katılıp kampanya ödüllerinden faydalanabilmeleri için hazırlanmıştır. Site’ye üyelik yoluyla çekilişsiz kurasız kazanılabilecek hediyeler Migros’tan 5.000 adet stok ile sınırlı olan ve tavsiye edilen perakende satış fiyatı 20 TL’lik Migros Money Puan’dır.

Nescafe Gold Çekilişi sona erdi

SMS ve websitesi kanalından yollanan şifreler, katılım yapılan cep telefonu numarası baz alınarak sayılacaktır. SMS ile Avea (markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. SMS ile başarılı/hatalı tüm katılımlar Avea ve Vodafone için KDV&ÖİV dahil 0,65TL’den, Turkcell için 0,85 TL’den katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Bu kampanya kapsamında kazanılan 5 çekiliş hakkı, aynı zamanda bu sitede çekilişsiz, anında kazanabileceğiniz Migros İNDİRİMİ hediyesi için kullanılabilecektir.

Tüketiciler bilgilerini eksiksiz girerek çekilişe katıldıklarında elde ettikleri “5 çekiliş hakkı” sonrasında, tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında 31.12.2018 tarihine kadar geçerli ve 5.000 adet stok ile sınırlı 20 TL’lik İNDİRİM kazanacaklardır.

Tüketiciler 20 TL’lik Migros İNDİRİMİ hediyesini kazanabilmeleri için: www.nescafemycafe.com adresindeki kampanya sayfasından kayıt olmalı ve ad, soyad, telefon ve e-posta adresi bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra oturum açmalıdırlar. Kayıt işlemi esnasında verilmiş olan bilgiler kampanyaya katılırken kullanılan bilgiler ile aynı olmalıdır. Bu bilgiler daha sonra değiştirilemeyeceğinden tüketicinin bu bilgileri dikkatle girmesi gerekmektedir.

Her üye sadece bir kez hediye Migros İNDİRİMİ kazanabilir.

www.nescafemycafe.com adresindeki kampanya sayfasına ilk kez kayıt olduktan sonra Üye Girişi yapıldığında sistem kullanıcı bilgilerini otomatik olarak hatırlayacağı için, sonraki şifre gönderimlerinde bilgilerini tekrar girmeden kampanyaya kolayca katılabilecekler.

Toplamda 5 çekiliş hakkı kazanıldığında, www.nescafemycafe.com adresinde kullanıcının kampanya profil sayfasında 20TL Migros İNDİRİM kodu ekranında çıkacaktır.

Kazanılan 20 TL’lik Migros İNDİRİM kodu tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarının kasalarında Money Club kartlarını kasadan geçirerek veya Money Club kartında kayıtlı cep telefonunu kasiyere ileterek kullanılabilecektir. Bu promosyon diğer kampanya ve/veya promosyonlar ile birleştirilemez. Şifre tek kullanımlıktır. Her Money Club Kart sahibi sadece 1 defa yararlanabilir. Aynı hediyeyi ikinci kez kazanmak mümkün olmayacaktır.

20 TL indirim tek seferde kullanılabilecektir, bu tutar parçalı olarak farklı alışverişlerde bölünerek kullanılamayacaktır.

Mağazada satılan tüm ürünlerde yapılacak alışverişler için bu İNDİRİM kodu kullanılabilecektir.

Hediye puan koduna haiz bulunan müşteri, hediye puan tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını ödemekle yükümlüdür. Hediye puan ikramiyesi değiştirilemez, devredilemez veya nakit olarak karşılığı talep edilemez.

Hediye puanlar Sanal Mağaza alışverişlerinde geçerli değildir. İkramiye adedi 5.000 ile sınırlıdır. Katılımcılar Migros Sanal Kart alışveriş şartlarını da kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgiyi www.nescafemycafe.com web sitesinden ve Nestlé Tüketici Danışma Hattı’ndan (444 31 60) öğrenebilirsiniz.

Katılımcıların paylaştıkları kişisel bilgiler Nestlé nezdinde ve Şirket tarafından sadece bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Kişisel verileriniz, ilgili mevzuata uygun ve aşağıdaki Gizlilik Politikası kapsamda kaydedilecektir.

Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında (Detaylı Bilgi: https://www.nestle.com.tr/iletisim/kisisel-verilerin-korunmasi) açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Katılımcılar Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınıra tabii olmaksızın ve ancak kampanyadan faydalanmak için gerekli süre kadar saklanmasına kendi rızaları ile kabul etmişlerdir. Katılımcıların Nestlé’nin kampanyalarından faydalanmak amacıyla elektronik ticaret izni kapsamında onay vermeleri hali hariçtir. Bununla birlikte, Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi dijital kanalda da tüm altyapının oluşturulabilmesi ve Nestlé’ye aktarılabilmesi için Sesli Harfler Ajans – Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Tüketici İletişim Merkezi’ne gelen kampanya katılımı/hediye ile ilgili konularda TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş ile katılımcıların kişisel bilgileri paylaşılacak olup kampanyanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca, tüketici şikayetlerinin cevaplanabilmesi için en az 1 yıl süre ile saklanacak ve işlenecektir. Katılımcılar, sahip oldukları haklar ve ilgili üçüncü kişilerle irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.

Kullanıcı, üyelikten çıkmak istediği ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmesi halinde tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com adresine bir email göndererek hangi kampanyanın üyeliğinden ayrılmak istediğini belirterek kişisel verilerini sildirebilir. Kişisel veriler en geç kampanya sonunda silinecektir.

İstenilen bilgilerin kayıt esnasında doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanyaya katılım için sitedeki işlemler ücretsizdir.

Kampanyaya, 18 yaşından küçükler, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Sihirlikule Bilgi Sistemleri Ltd., Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.

Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Nestlé Tüketici Danışma Hattı’na telefon (444 31 60 – 0800 211 02 18) veya e-posta ile ulaşılabilir (tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com).

İşbu Kampanyaya katılmak katılım koşullarının kabul edildiği anlamına gelmektedir.

Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında, KKTC ve yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar,

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Kampanyaya katılan herkes, Kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve şartlar yayınlandığı anda katılımcılar açısından bağlayıcıdır. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.

Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Nestlé Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir ve site kullanıcılarına tazminat ödemeyecektir.

Kampanya ile ilgili oluşabilecek her türlü ihtilaflı durumda Nestlé’nin sistem/sunucu kayıtlarının doğruluğu esas alınacaktır.

İşbu Kampanya nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarsa İstanbul (Çağlayan) Merkez Adliyeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Katılım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bu kampanya Nestlé tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye Nestlé Tüketici Hattı (444 31 60) ve (0800 211 02 18) ulaşabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.