N11 111 Volkswagen Golf kampanyası

0

N11 111 Volkswagen Golf kampanyası. Uğurlu Gün – 111 Araba Satışı Kampanyası. 111 Volkswagen Golf için 11.11’i Bekle. 11 Kasım’da satışa çıkacak Volkswagen Golf’lerden birini Akbank Direkt hesabınla satın alabilirsin.

11.11’de satışan sunulan otomobillerden biri büyük indirimle senin olsun. Otomobiller sadece 11 Kasım 2017 tarihinde n11.com web sitesinde ve mobil uygulamasında satışta olacak.

N11 111 Volkswagen Golf kampanyası

Bu fiyat 11.11’e özel n11.com fiyatıdır. Sadece bireysel alıcılar faydalanabilir. Araçlar 111 adetle sınırlıdır.

 

Tıkla Kampanya sayfasına git

Otomobili ne zaman satın alabilirim? Otomobiller sadece 11 Kasım 2017 tarihinde n11.com web sitesinde ve mobil uygulamasında satışta olacak.
Otomobili sadece internet üzerinden mi alabilirim? Otomobiller sadece n11.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden indirimle alınabilir. Satın alma aşamasının bütün adımları internet üzerinden gerçekleştirilecektir.
Hangi Volkswagen satışta olacak? Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Model Comfortline Donanım otomobil satışa sunulacaktır. Kampanya sayfasında kullanılan otomobil görselleri, satışa sunulan otomobillerden farklı donanıma sahip olabilir.
Birden fazla otomobil satın alabilir miyim? Bir kullanıcı yalnızca 1 otomobil satın alma hakkına sahiptir.
Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme adımında, ödeme seçeneklerinden “Akbank Direkt Öde” sekmesi seçildikten sonra açılan ekrana Akbank Müşteri No veya TC Kimlik No ile Akbank Direkt şifresi girilir. “Hesaptan Havale” seçeneği ile ödeme tamamlanır. “Akbank Direkt Öde” seçeneğiyle ödemeyi tamamlayıp siparişi oluşturmak için müşterinin Akbank Direkt müşterisi olması ve dijital uygulamayı kullanmak için şifresini temin etmiş olması gerekir.
*Akbank Direkt Öde ile yapacağınız ödemelerde Akbank Direkt günlük havale limitiniz geçerli olacaktır. Limitinizi güncellemek için dilediğiniz Akbank Şubesi’ne başvurabilirsiniz. Güncel limitiniz 1-3 iş günü içinde geçerli olacaktır.
Otomobili satın aldıktan sonra nereden teslim alabilirim? Otomobiller, satış işlemleri tamamlandıktan sonra, verilecek randevu ile İstanbul’da bulunan yetkili bayiden teslim alınacaktır.
Otomobili ne zaman teslim alabilirim? Otomobiller, PDI kontrolleri yapıldıktan sonra 2 hafta içerisinde randevu verilerek teslim edilecektir.
Anahtar teslim fiyatına neler dahil? Anahtar teslim fiyatına dahil olan bedeller aşağıdaki gibi:

*Mavi Golf için; 137,984 TL tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatıdır. 111,900 TL ise n11’e özel kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır.
• Araç Satış Fatura Bedeli (ÖTV %50 + KDV %18)
• Motorlu Taşıtlar Vergisi
• Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri*
• Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedelleri**
* Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedelleri; plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup bu bedeller ödemeye dahildir.
** Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedelleri; müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslardan hizmet alması halinde trafik tescil ve ruhsat işlemlerine ilişkin hizmet bedeli ödemeye dahildir.

Anahtar teslim fiyatı üzerine ek ödeme yapacak mıyım? Anahtar teslim fiyatına ek olarak “Trafik Sigortası” aracı satın alan kişi tarafından ödenecektir.
Otomobilin özelliklerinde değişiklik talep edebilir miyim? Otomobilin rengi ve diğer özellikleri ile ilgili herhangi bir değişiklik talep edilemez.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında sadece n11.com üyeleri otomobil satın alabilir. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda otomobili satın alma hakkı elde edilir.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Kampanya sayfasında kullanılan araç görselleri, satışa sunulan araçlardan farklı donanıma sahip olabilir.

** Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte resmi tarife değişikliği olmaksızın vergi mevzuatından kaynaklı hesaplama yöntemleri nedeniyle vergi tutarlarında farklar oluşabilecektir.”

*** Kampanya sayfasında gösterilen araçlar ile satışı yapılan araçlar arasında donanımsal farklılıklar olabilir.

*** Kampanyadan n11.com çalışanları faydalanamaz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.