Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekiliş Sonucu

1

Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekiliş Sonucu Açıklandı. Movapark’tan 15 Mayıs 2018 – 2 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılan her 100.-TL ve üzeri alışverişe çekiliş hakkı verildi.

Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekiliş Sonucu 08 Eylül 2018 Cumartesi günü noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişle belirlendi.

Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekiliş Sonucu

Movapark AVM Çekilişi sonucunda ikramiye olarak bir adet 2018 MODEL TOYOTA C-HR 1.8 HYBRID ADVANCE e-CVT TSS otomobil verildi. İşte Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekiliş Sonucu…

“Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür’’ kampanyasının araç çekilişi sonuçlandı! Asıl talihli 045661 Hasan Tanış, yedek talihli 015980 Hasan Kaymak oldu.Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekiliş SonucuMovapark Çekiliş sonuçları ayrıca 12.09.2018 Çarşamba günü Posta Gazetesinden ilan ediliyor.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Movapark AVM Toyota C-HR Hybrid Çekilişi

Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğünün 26.04 2018 tarih ve 40453693-255.01 02-E.4356 sayılı izni ile. Kampanya Mardin ili Kızıltepe ilçesinde bulunan şirketimize ait MOVAPARK AVM’de 15 MAYIS 2018 günü saat 10.00’da başlayıp 02 EYLÜL 2018 günü saat 22 00‘do sona erecektir.

Çekilişe katılma şekli ve şartları: Kampanya tarihleri arasında Mardin ili Kızıltepe ilçesinde bulunan şirketimize ait Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki tüm mağazalardan (Movapark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankadan yapılan işlemlere ail makbuzlar. Tütün ve Tütün mamulleri. Alkollü içeceklere ait fişler ve Mobil/Sabit telefon ve internet Fatura ödemeleri. TL/dk yüklemeleri hariç) aynı gün içerisinde toplamda 100.00 TL ve katları tutarında (her 100.00 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/ faturalarını danışma bankosuna giderek ibraz eden müşterilere özerinde Çekiliş Katılım No. Ad. Soyad. Doğum Tarihi. Adres, Telefon Ve Kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş 08 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 15:00’de Mardin Havalimanı Yanı Eroğlu Köyü No:30 Kızıltepe /Mardin adresinde bulunan MOVAPARK AVM Zemin Katta yapılacaktır.

Diğer hususlar: Movapark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankadan yapılan işlemlere ait makbuzlar, Tülün ve Tütün mamulleri. Alkollü içeceklere ail fişler ve Mobil/Sabit telefon ve internet Fatura ödemeleri, TL/dk yüklemeleri çekilişe dahil edilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Katılımcılar kampanya süresi boyunca, fiş/faturalarını ibraz etmek sureti ile bilgisayar çıktılarını alabilecekler. Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Türkiye de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlar, ikramiye tesliminde ikametgâh teskeresi ibraz etmek zorundadır İstanbul Yeditepe Turz. Eğt Sağ ve Inş. Tic A Ş ve Movapark Alış Veriş Merkezi içerisindeki mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş sonuçları 12.09.2018 Çarşamba günü Posta Gazetesinde ve www.movapark.com.tr web adresinde ilan edilecektir.

Çekilişten sonra asıl ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

İkramiyelerini almak için Asil talihliler en geç 27.09.2018 tarihine ve yedek talihliler en geç 12.10.2018 tarihine kadar başvurabileceklerdir.

İkramiyelerin talihlilere son teslim tarihi on geç 27.10.2018 günüdür.

Piyangoda ikramiye olarak bir (1) adet 2018 MODEL TOYOTA C-HR 1.8 HYBRID ADVANCE e-CVT TSS otomobil.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.