Migros Procter & Gamble Çekilişi Sonuçları

0

Migros Procter & Gamble Çekilişi Sonuçları Açıklandı. 12.04.2018 – 27.04.2018 tarihleri arasında tüm Migros Mağazaları’ndan, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market’inden, tek seferde 3 TL ve katları tutarında Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş.’ye ait ürünlerden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir.

Migros Procter & Gamble Çekilişi Sonucunda 2 kişiye Moskova Seyahati ikramiyesi kazandı.

MİGROS – PROCTER & GAMBLE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 22 MAYIS 2018

Migros Procter & Gamble Çekilişi Talihlileri 22.05.2018 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Migros Procter & Gamble Çekilişi ikramiye Kazanan talihlilerini 25.05.2018 tarihli Akşam gazetesinden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Procter & Gamble Çekiliş Kampanyası

Bu kampanya PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN. A.Ş. adına MPİ’nin 28.03.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3346 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 12.04.2018 saat 10:00 – 27.04.2018 saat 22.00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazaları’ndan, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market’inden, tek seferde 3 TL ve katları tutarında (her 3 TL için bir çekiliş hakkı) Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş.’ye ait ürünlerden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecek şekilde yürütülecektir.

Talihliler, 22.05.2018 tarihinde, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Çekiliş sonucunda 2 kişiye 28.762,50 TL değerinde Moskova Seyahati (14.07.2018 – 16.07.2018 tarihleri arasında gerçekleşecek şekilde gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti; otel – havaalanı – otel transferleri; 2 gece 3 gün oda kahvaltı konaklama; Dünya Kupası Final Maçı maç bileti; seyahat ikramiyesi talihli dahil çift kişiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat İstanbul havaalanında başlayıp, bitecektir. Havaalanına kadar ulaşım ve diğer masraflar talihlilere aittir.) ikramiyesi verilecektir.

Kazanan talihliler, 25.05.2018 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

Kampanya yalnızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir.
Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir.
Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Migros Ticaret A.Ş., Procter & Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.