Migros Nescafe Xpress Çekilişi sonucu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Migros Nescafe Xpress Çekilişi. Migros Nescafe Xpress Çekilişi sonucu. Migros Nescafe Xpress Çekilişi sonucu açıklandı…

26.05.2022 (Saat:09:00)-30.06.2022 (Saat:23:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Migros Sanal Market’ten Nestle Xpress markalı ürünlerden alışveriş yapan kart sahibi müşteriler satın aldıkları her Nescafe Xpress ürünü için 1 çekiliş hakkı kazandı.

Migros Nescafe Xpress Çekilişi Sonucu AÇIKLANDI! TIKLAYIN!

Migros Nescafe Xpress Çekilişi Hediyesi

Çekilişte 30 kişi 10.000 TL değerinde Setur Seyahat Çeki ikramiyesi kazanacaktır.

Migros Nescafe Xpress Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Çekiliş 27.07.2022 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirildi.

Migros Nescafe Xpress Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

Kazanan talihliler 01.08.2022 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında ve bu sayfada yayınladı.

Migros Nescafe Xpress Çekilişi Sonucu AÇIKLANDI! TIKLAYIN!

Migros Nescafe Xpress Çekilişi Hakkında

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nü 11.05.2022 tarihli ve E-24951361-255.01.02-19933 sayılı izni ile 26.05.2022 (Saat:09:00)-30.06.2022 (Saat:23:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Migros Sanal Market’ten Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş.’ye ait Nescafe Xpress markalı ürünlerden alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler satın aldıkları her Nescafe Xpress ürünü için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Migros Sanal Market üzerinden yapılan katılımlarda kampanya katılımı tüketicinin sipariş esnasında seçeceği tarihte kesilen fiş üzerinde yer alan Nescafe Xpress ürünleri üzerinden verilecek olup, teslimat tarihinin en geç 30 Haziran 2022 olması gerekmektedir. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Çekilişte 30 kişi 10.000 TL değerinde Setur Seyahat Çeki ikramiyesi kazanacaktır. Hediye Çekleri 16 Ağustos 2022-16 Mayıs 2023 tarihleri arasında www.setur.com web sitesinden veya Setur agentalarından yapılacak seyahat organizasyonlarında tüm yurtiçi konaklama, ulaşım ve tur organizasyonlarında geçerlidir.

Talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez. Çekiliş 27.07.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 01.08.2022 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Migros Ticaret A.Ş., Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.