Metromall AVM Mercedes Çekiliş Sonucu

1

Metromall AVM Mercedes Çekiliş Sonucu Açıklandı. 15 Ekim 2017 – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Metromall AVM içindeki tüm mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak fiş/fatura/e-faturalarını ibraz ederek işleten Metromall AVM Üyelik Programı üyelerine çekiliş hakkı verildi.

Metromall AVM Çekilişi sonucunda 1 kişi Mercedes-Benz C 200 d 2017 Model Otomobil ikramiyesi kazandı.

Metromall AVM Mercedes Çekiliş Sonucu

Metromall AVM Mercedes Çekiliş Sonucu 8 Mart 2018 tarihinde Etimesgut-Ankara’da noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişle belirlendi. Çekiliş sonuçları Metromall AVM’nin internet ve facebook sayfasından duyuruldu.

Asil talihli 30.03.2018 tarihine kadar, yedek talihli 14.04.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ile ilgili kurumlara şahsen başvurması gerekmektedir.Metromall AVM Mercedes Çekiliş Sonucuİkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Metromall Mercedes Çekilişi ikramiye kazanan talihlileri 15.03.2018 tarihli Star Gazetesi Türkiye Baskısından ilan ediliyor.

Metromall AVM Mercedes Çekilişi

Bu kampanya Vav Yönetim Danışmanlığı A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.11.2017 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.4988 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

15.10.2017 (Saat:10.00) – 15.02.2018 (Saat:22.00) tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Metromall AVM içindeki tüm mağazalardan (Metromall AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, işçiliksiz altın alışverişleri, ürün değişim fiş/faturaları, gift kart/hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyadan hariçtir) kampanya süresince aynı gün içerisinde toplamda 150.-TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz ederek işleten Metromall AVM Üyelik Programı üyelerine üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Metromall AVM Üyelik Programına katılım ücretsizdir ve üye olmayan müşteriler üyelik formu doldurarak Metromall AVM Üyelik Programına üye olabilir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Metromall AVM Üyelik Programı sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Metromall AVM Üyelik Programı üyesinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.

Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Fiş/faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Metromall AVM mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda, sadece Metromall AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.

Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Çekilişte 1 kişi Mercedes-Benz C 200 d 2017 Model Otomobil (değeri: 203.0000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görseli ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 08.03.2018 tarihinde saat 14.00’da Tunahan Mahallesi Dumlupınar 30 Ağustos Caddesi No :2A Etimesgut-Ankara adresinde bulunan Metromall AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 15.03.2018 tarihli Star Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vav Yönetim Danışmanlığı A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihli 30.03.2018 tarihine kadar, yedek talihli 14.04.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ile info@metromallavm.com mail adresine ya da Tunahan Mahallesi Dumlupınar 30 Ağustos Caddesi No :2A Etimesgut / ANKARA adresindeki ofisine şahsen başvurması ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmesi halinde ikramiyesini almaya hak kazanacaktır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Vav Yönetim Danışmanlığı A. Ş. çalışanları, Metromall AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik elemanları, temizlik elemanları, her türlü Tüzel Kişiler , Söğüt İnşaat çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.