Media Markt stokları eritiyoruz kampanyası

0

Media Markt stokları eritiyoruz kampanyası…  Media Markt, stokları eritiyoruz depoları boşaltıyoruz kampanyasıyla muhteşem fırsatları ayağınıza getiriyor.

Bu fiyat listesindeki ürünlere dair fiyatlar Türkiye’deki tüm Media Markt mağazalarında www.mediamarkt.com.tr internet sitesinde sadece 26-31.01.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Tıkla kampanya sayfasına git, indirimleri kaçırma

 Media Markt stokları eritiyoruz kampanyası

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve belirtilen stok adedi kampanyanın geçerli olduğu Türkiye’deki tüm Media Markt mağazalarındaki toplam stok adedini belirtmektedir.

KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyata tüm vergiler dahildir. Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyata aynen yansıtılacaktır.

Reklam uygulamasında yer alan fiyat, görsel veya ürün özellikleri gibi bilgilerde yazım hataları söz konusu olduğunda mağazalarımızdaki fiyatlar geçerli olacaktır. *Cep telefonlarında, kontör satışlarında ve hediye kartlarında kredi kartına taksit uygulaması yapılamamaktadır. Taksit uygulaması büyük ev aletlerinde 12, diğer tüm elektronik ürünler ve bilgisayarlarda ise 6 taksit olarak uygulanmaktadır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.