Marshall Boya Wolksvagen Amarok Çekilişi Sonucu

0

Marshall Boya Wolksvagen Amarok Çekilişi Sonucu. 10 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Marshall Akrikor ürünlerinin kapakları üzerinde bulunan barkod etiketindeki “usta” bölümünde yer alan 7 haneli alfa numerik kodu ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer bosluk bırakarak 6202 nolu kampanya hattına tüm GSM operatörlerinden kısa mesajla göndererek veya www.marshallakrikor.com internet adresine giris yapıp kayıt formunu sifre, ad-soyad, adres ve telefon bilgileri ile doldurarak kampanyaya katıldılar.

 

Wolksvagen Yeni Amarok V6 3.0 TDI 204 HP Highline 4×4 Man 2018 model araç kazanan asıl talihli

Umut Tandoğan – İSTANBUL

Wolksvagen Yeni Amarok V6 3.0 TDI 204 HP Highline 4×4 Man 2018 model araç kazanan YEDEK talihli

Mert Anıl Aksoy – İZMİR

Samsung Galaxy S9 KAZANAN ASIL TALİHLİLER

Şenol Boz

İsa Cömert

Mehmet Demirözen

Osman Çolak

Samsung Galaxy S9 KAZANAN YEDEK TALİHLİLER

Muhammed Faruk Bulut

İzzet Buyum

Ali Furkan Ocaktan

Murat Öztürk

Marshall Hediye Seti Kazananlar

İsmail Kaplan

Kaan Karaçay

Selçuk Ali Önalan

Mehmet Suphi Ayede

Suat Sel

Yılmaz Küçükbakar

Şükrü Özcan

Gülnaz Zengin

Ahmet Yıldız

Recep Saki

Rasim İstop

Bünyamin Yiğit

Ramazan Akdemir

Arzu Özdemir

Fuat Aksoy

Murat Çiğdem

Vahittin Koç

Ömer Faruk Tekgül

Oğuzhan Almaz

Faruk Pekmez

Serdar Gün

Mustafa Ünlü

Faik Ergül

İbrahim Doğu

Mustafa Özdemir

Özhan Öksüzoğlu

Sabri Gerekli

Selehattin Altunkara

Fethiye Sümeyra

İzzettin Cirit

Gülcan Kösepğlu

Ferruh Bostancı

Hüseyin Ayaydın

Ramazan Bücük

Sezgin Güler

İbrahim Alkan

Serkan Gündüz

Erdal Yılmaz

Ali Kuray

Naim Yasit

Ikramiye tesliminde sifre ibrazı zorunludur. 29.12.2018 tarihine kadar saklayınız.

Kampanya Hakkında

Bu kampanya Marshall Boya ve Vernik San. A.S. tarafından Milli Piyango Idaresi Genel Müdürlügü’nün 06.09.2018 tarihli ve E.8870 sayılı izni ile 10.09.2018-31.10.2018 tarihleri arasında gerçekleşti.

Kampanya tarihleri asında Türkiye genelinde kampanyaya dahil promosyonlu Akrikor boya ürünlerinden satın aldıklarında ürün üzerinde yer alan üstü kapalı katılım sifresini ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer bosluk bırakarak 6202 nolu kampanya hattına tüm GSM operatörlerinden kısa mesajla gönderenler veya www.marshallakrikor.com internet adresine giris yapıp kayıt formuna sifre, ad-soyad, adres ve telefon bilgilerini dolduran katılımcılara her Akrikor Anti Alkali+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bm, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bw ve Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bc ürünleri için bir çekilis hakkı, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bc, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bm, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bw, Akrikor Silikonlu+Akrilik Beyaz, Akrikor Saf Akrilik Bc, Akrikor Saf Akrilik Bm, Akrikor Saf Akrilik Bw, Akrikor Saf Akrilik Beyaz, Akrikor Elastomerik Bm, Akrikor Elastomerik Bw ve Akrikor Elastomerik Beyaz ürünleri için iki çekilis hakkı verilecektir. (Ürünlerin üzerindeki sifreler için son katılım tarihi 31.10.2018 23:59’dur.)

Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli olarak (KDV ve ÖIV dahil) Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Teyit için geri dönüs veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. Gsm operatörlerinin kısa mesaj birim _yatlarında meydana gelecek degisiklikler müsteriye yansıtılacaktır. Çekiliste 1 kisi 226.880,00 TL degerinde Wolksvagen Yeni Amarok V6 3.0 TDI 204 HP Highline 4×4 Man 2018 model araç, 4 kisi 5.350,00 TL degerinde Samsung Galaxy S9Titanyum Grisi 64 GB Cep telefonu, 40 kisi 906 TL degerinde 1 adet Akrikor Silikonlu+Örücü Astar 20 KG ve 2 adet Akrikor Silikonlu+Akrilik 15 L’den olusan set ikramiyesi kazanacaktır. Ikramiye özellikleri belirtilen içeriktedir.

Ikramiye görselleri ve verilen ikramiyenin özellik ve renkleri farklılık gösterebilir. Çekilis 09.11.2018 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekilis Org. ve Promo. Hiz. Tic.Ltd.Sti. Kustepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Sisli/Istanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçeklestirilecektir.

Kazanan talihliler 14.11.2018 tarihli Takvim gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kisilerin tescile baglı ikramiye kazanması durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

.Marshall Boya ve Vernik San. A.S., Marshall satıs noktaları ve Yeni Markera Çekilis Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Sti. çalısanları ile 18 yasından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmıs ve kazanmıs olsalar bile ikramiyeleriverilmez. Kısa mesaj ve internet katılımlarında aynı sifreye ait mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen sifreli katılım geçerli kabul edilecektir. Katılımlarda sifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilise katılım hakkı verilmeyecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan teblig için yeterli olacaktır. Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dısında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danısma Hattı’ndan ulasabilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.