Marifet Mücevherat Dubai Tatili Çekilişi Sonucu

1

Marifet Mücevherat Dubai Tatili Çekilişi sonucu . Marifet Mücevherat bir ilke daha imza atarak; şanslı 10 kişiyi enlerin dünyası Dubai’ye yolluyor!

18 Temmuz – 17 Kasım 2018 tarihleri arasında tüm altın, mücevher alışverişlerinde Marifet Mücevherat’ ı tercih edenler çekilişle rüya gibi bir tatile çıkma hakkı kazandılar.

Marifet Mücevherat Dubai Tatili Çekilişini Kazanan Asıl Talihliler

Savaş Çelik

Barış Saraçoğlu

Halil Bektaş

Yakup Köse

Satı Ceylan

Marifet Mücevherat Dubai Tatili Çekilişini Kazanan Yedek Talihliler

Deniz Göle

Yasemin Gencer

Ahmet Mavi

Enes Aslan

Safiye Bayraktar

Kazanan kişilerin, bu katılım belgesinin yanı sıra, kimlik ve fiş/faturalarını ibraz etmeleri zorunludur.

Hediyelerin asil talihlileri için son başvuru tarihi; 8 Aralık 2018 – yedek talihlilerin son başvuru tarihi; 23 Aralık 2018’dir.

Marifet Mücevherat Dubai Tatili Çekilişi

Bu piyango, Milli Piyango İdaresi’nin 17 Temmuz 2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.7342 Sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Kazanan 5 (beş) kişiye çift kişilik, Dubai Tatil turu hediye edilecektir.

18.07.2018 (saat: 10.00) / 17.11.2018 (saat 17.00) tarihleri arasında, Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Ulus ve Kızılay’daki mağazalarımızdan gün içerisinde tek seferde 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL için bir katılım hakkı) alışveriş yapan (hurda altın alışverişleri dahil değildir) müşterilerimiz bir çekiliş hakkı kazanır.Alışveriş yapan ve fiş/fatura bilgilerini kasaya bildiren müşterilerimize, üzerinde ad, soyad, doğum tarihi, iletişim bilgileri, adres, katılım sıra numarası ve çekiliş numaralarının yazılı olduğu bir katılım belgesi verilecektir.

Çekiliş numaraları, katılım belgelerinde 10.001’den (on bin bir) başlamak kaydıyla oluşturulur. 10.001’den önceki numaralar kullanılmayacaktır.

Kazanan kişilerin, bu katılım belgesinin yanı sıra, kimlik ve fiş/faturalarını ibraz etmeleri zorunludur.

Kampanyaya katılımında verilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya sırasında alışverişlerini iptal ya da iade eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

18 yaşından küçükler ve Marifet Mücevherat çalışanları çekilişe katılamazlar, katılsalar bile kazandıkları takdirde ikramiyeleri geçersiz sayılır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş, 20 Kasım 2018 tarihinde Marifet Mücevherat Ulus şubesinde (Anafartalar caddesi 24/C Ulus- Ankara) saat 14.00’de noter huzurunda, halka açık olarak yapılacaktır.

Kazanan kişiler 23 Kasım 2018 Tarihinde Hürriyet gazetesinde ilan edilecektir.

Ayrıca, www.marifetkuyumcu.com adresinde, mağaza içi panolarda ve sosyal medya sayfalarında duyurulacaktır.

Hediyelerin asil talihlileri için son başvuru tarihi; 8 Aralık 2018 – yedek talihlilerin son başvuru tarihi; 23 Aralık 2018’dir.

Talihliler, 7 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından hareket edecek uçakla ETS Tur’un düzenlediği Dubai Tatil turuna katılır. 10 Şubat 2019 tarihinde ise yine Dubai’den İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına dönüş yapılır. Tur programı hakkında detaylı bilgi www.marifetlikampanya.com adresinde yayınlanacaktır.

Talihli 1 kişiye 2 kişilik tur hediye edilecektir. Toplamda 5 çifte (10 kişilik) tur hediye edilecektir. İkramiye olarak verilecek çift kişilik tur 4.500 TL’dir.

Seyahat ikramiyesi nakde çevrilemez, devredilemez ve talihli dışında başkası kullanamaz.

Çekilişe katılan herkes, Marifet Mücevherat’tan ve Marifet Mücevherat alt markalarından, tüm kampanyalar hakkında SMS ve e-posta almayı kabul etmiştir.

İkramiye kazanan kişinin adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yayınlanan ilan tebliğ için yeterli sayılır.

Katılımcılar fiş/fatura ibraz ederek kampanya süresinde bilgisayar çıktılarını alabilirler.

Çekilişe katılan ve çekiliş şartlarını kabul eden herkes, Marifet Mücevherat Tarafından açıklanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) ilişkin aydınlatma metninin tamamını okumuş, anlamış ve Marifet Mücevherat’ın Kişisel Verileri yukarıda belirtilen amaçlar çerçevesinde işlemesini kabul etmiş sayılır.

Bu piyangoya iştirak eden herkes, bu şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.