Kilpa Market 27. Yıl Çekiliş Sonuçları

1

Kilpa Market 27. Yıl Çekiliş Sonuçları Açıklandı. Kilpa Market’ten 16 Temmuz 2018 – 16 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlere çekiliş hakkı verildi.

Kilpa Market 27. Yıl Çekiliş Sonuçları 25 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişle belirlendi.

Kilpa Market 27. Yıl Çekiliş Kampanyası sonucunda birbirinden güzel 270 adet ikramiye dağıtıldı.

Kilpa Market 27.Yıl Çekiliş Kampanyası Talihlileri 28 Eylül 2018 tarihli Karadenizde Son Nokta Gazetesinden ilan edildi.

Arçelik 570430 Mb No Frost Buzdolabı Kazanan Asil Talihliler
1 – Muhammet Yılmaz /
2 – Faruk Cınkıllı / Trabzon
3 – Kurtuluş Merdan /
4 – Fatma Mukul / Trabzon
5 – Ülker Büyükaydın / Artvin

Arçelik 7103 D Çamaşır Makinesi Kazanan Asil Talihliler
1 – Yavuz Koç / Trabzon
2 – Fatih Koksal /
3 – Enes Çağlar Genç /
4 – Mete Altınel /
5 – Habibe Seymen / Trabzon

General Mobile Gm 8 Cep Telefonu Kazanan Asil Talihliler
1 – Nurten Kaba / Trabzon
2 – Güngör Aku /
3 – Cavit Çolakoğlu /
4 – Emin Hüseynov /
5 – Elmas Kırcı / Trabzon

Arçelik A32L 5745 4B Led Tv Kazanan Asil Talihliler
1 – Adem Uzun / Rize
2 – Ayşe Güner /
3 – Cemile Saral /
4 – Ömür Şen / Trabzon
5 – Levent Yaltı /

Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Kazanan Asil Talihliler
1 – Alperen Akkaya / Artvin
2 – Murat Kurt /
3 – Kadır Uzunalı / Trabzon
4 – Özlem Temel / Trabzon
5 – Saliha Demırdırek /
6 – Adil Şirin /
7 – Sevgi Kesimal / Trabzon
8 – Yusuf Atalar 2 /
9 – Derya Hacıosmanoğlu /
10 – Seyda Ayaz /

Arçelik 2020 Ny Derin Dondurucu Kazanan Asil Talihliler
1 – Turgay Sakınmazoğlu /
2 – Murat Şen /
3 – Fatma Tonyalı / Trabzon
4 – Zeki Alkan /
5 – Aysel Ergul /

Arçelik K 3400 Midi Telve Türk Kahvesi Makinesi Kazanan Asil Talihliler
1 – Mehmet Bütüner /
2 – Salim Zeki Altınel / Rize
3 – Mecit Şahin / Trabzon
4 – Aynur İsmailoğlu /
5 – Şule Aytemiz / Trabzon
6 – Hasan Ekmekcioğlu /
7 – Zehra Akaydın /
8 – Ayşe Kural /
9 – İsmail Öztel /
10 – Zafer Baki /

Alcatel Pixi4 7″Tablet Kazanan Asil Talihliler
1 – Onur Açar /
2 – Adnan Öksüz / Trabzon
3 – Ayla Yılmaz /
4 – Erdaş Bakanay /
5 – Nursen Mollamehmet Oğlu /
6 – Yaşar Sarı / Giresun
7 – Kıymet Hacıhasanoğlu /
8 – İlyas Kurt /
9 – Kasım Topcu /
10 – Emrullah Asan / Rize
11 – Mırac Keles /
12 – Sinem Demircioğlu /
13 – Sema Öktem /
14 – Naci Yiğit / Trabzon
15 – Alptuğ Sarı /
16 – Nur İnce /
17 – Taner Kılıç /
18 – Zehra Ulu /
19 – Ali Rıza Çürükcu / Trabzon
20 – Şaban Ali Çakıroğlu /
21 – Davut Sadıoğlu /
22 – Fatih Çelik /
23 – Özgür Akaydın / Trabzon
24 – Tahsin Kemhacıoğlu /
25 – Serpil Şen /
26 – İsmail Aydın /
27 – Abdurrahman Dereli / Trabzon
28 – Faik Özkan /
29 – Mücahit İskender /
30 – Şule Arısoy /
31 – Muhammet Oral / Trabzon
32 – Fatih Altuntaş /
33 – Nermin Kömürcüolu /
34 – Senay Güney /
35 – Bilgehan Kul Yahşi /
36 – Azizi Cengiz / Trabzon
37 – Mustafa Eyupoglu /
38 – Veysel Cinel /
39 – Kıvanç Çubukçu /
40 – Özge Gümrükcü /

Arçelik S 6255 C Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kazanan Asil Talihliler
1 – Yeşim Bayoğlu / Trabzon
2 – Özlem Yılmaz / Trabzon
3 – Hacer Kar /
4 – Yusuf Değermenci /
5 – Havva Özyürk /
6 – Mehmet Yavuz / Trabzon
7 – Müzeyyen Cakmakcı /
8 – Hülya Kınık / Trabzon
9 – Ayşe Salih /
10 – Süheyla Kasım /

Arçelik K 2380 Tg Tost Makinesi Kazanan Asil Talihliler
1 – Bayram Ersoy /
2 – Adil Alemdar /
3 – Özge Şenyürek /
4 – Aylin Turhan / Trabzon
5 – Osman Çakır /
6 – Bekir Samancı /
7 – Ahmet Kaplan / Gümüşhane
8 – Aytaç Karabina /
9 – Muammer Şahin /
10 – Hüseyin Güzelcik / Trabzon
11 – Hakkı Boysan /
12 – Şerafettin Öztel /
13 – Ozlem Cılıngır /
14 – Önder Topçu / Giresun
15 – Bakiye Buçan / Trabzon
16 – Mehmet Aslan /
17 – Yıldıray Kılıç /
18 – Nihat Dübüş /
19 – Neşe Şentürk /
20 – Hakan Gedikli /

Arçelik K 3311 Kettle Kazanan Asil Talihliler
1 – Mustafa Dogusal /
2 – Emra Şahin /
3 – Tuğçe Yazıcı /
4 – Özlem Örs / Trabzon
5 – Hüseyin Kantarci /
6 – Hasan Cahit Yalçın /
7 – Selda Bayrak / Trabzon
8 – Erol Sağlam /
9 – Gülsün Kuloğlu /
10 – Nacı Tekın /
11 – Fatma Sayın /
12 – Canan Sahın /
13 – Vdursun Ali Kıran /
14 – Ebru Karaçar /
15 – Ali İhsan Dinç / Trabzon
16 – Vıldan Kahya /
17 – İlknur Özgen /
18 – Mehmet Şükrü Özkan /
19 – Melahat Kaplan /
20 – Saadet Esra Durak / Trabzon
21 – Sibel Gazioğlu /
22 – Miraç Alkan /
23 – Murat Abdıoğlu /
24 – Nazmiye Kunt /
25 – Tarık Kasap /
26 – Kamil Özdemir /
27 – Atilla Erbaş /
28 – Eda Kadıoğlu /
29 – Mine Saylam /
30 – Özge Berk /

Arçelik K 3280 Çay Makinesi Kazanan Asil Talihliler
1 – Sema Noyan / Trabzon
2 – Adem Karahasan /
3 – Ömer Faruk Çakır / Trabzon
4 – Sinem Ersoy /
5 – Serpil Çebi /
6 – Zatiye Yaşlıoğlu /
7 – Meryem Aksoy / Trabzon
8 – Gökhan Sadıklar /
9 – Gülay Kaya /
10 – Havva Bayalan / Rize
11 – Selahattin Biber /
12 – Kemal Gençcelep /
13 – İbrahim Zeytinci /
14 – Sabri Cora /
15 – Saniye Yürüyen /
16 – Umur Haberal / Rize
17 – Feyzanur Genç /
18 – Münire Cinel /
19 – Mustafa Akyıldız /
20 – Birgül Ulu /
21 – Haluk Yılmaz 2 /
22 – Erkan Üçüncü / Trabzon
23 – Necati Hacımurtazaoğlu /
24 – Sultan Mete / Trabzon
25 – Vesile Uzunşimşek /

YEDEK TALİHLİLER

Arçelik 570430 Mb No Frost Buzdolabı Kazanan Yedek Talihliler
1 – Hakkı Can /
2 – Aynur Ekmekcioğlu /
3 – Sevgi Yıldırım /
4 – Murat Kadıoğlu / Trabzon
5 – Nazmiye Karpuz /

Arçelik 7103 D Çamaşır Makinesi Kazanan Yedek Talihliler
1 – Kemal Paksoy / Rize
2 – Serdar Baydar /
3 – Bahtiyar Gezen / Trabzon
4 – Selma Aktaş /
5 – Tuncer Güven /

General Mobile Gm 8 Cep Telefonu Kazanan Yedek Talihliler
1 – Ebru Mete /
2 – İlyas Kır /
3 – Leyla Selçuk / Trabzon
4 – Gökhan Haniç /
5 – Metin Yıldırım /

Arçelik A32L 5745 4B Led Tv Kazanan Yedek Talihliler
1 – Neslihan Armutçuoğlu /
2 – Şengül Fil /
3 – Birgül Muhçu Ergül / Giresun
4 – Oktay Dost /
5 – Zehra İskender /

Arçelik 6233 Bulaşık Makinesi Kazanan Yedek Talihliler
1 – Çağrı Yirigöz /
2 – Kamer Sinaner /
3 – Temel İskender / Trabzon
4 – Mustafa Aksoy /
5 – Ruhi Deniz /
6 – Fatma Saral /
7 – Ali Alibaşoğlu /
8 – Başak Papila / Giresun
9 – Mehmet Genç /
10 – İlyas Doğan /

Arçelik 2020 Ny Derin Dondurucu Kazanan Yedek Talihliler
1 – Mustafa İlitli /
2 – Osman Pervaz /
3 – Saim Kulaç / Artvin
4 – Hüeyin Ç,Tçi /
5 – Nuray Denizli / Trabzon

Arçelik K 3400 Midi Telve Türk Kahvesi Makinesi Kazanan Yedek Talihliler
1 – Ebru Hoşver /
2 – Sena Kınay /
3 – Emine Fil /
4 – Huzur Bostanoğlu /
5 – Veli Akçay /
6 – Mustafa Bektaş / Trabzon
7 – Fatma Şişman /
8 – Betül Kefeli /
9 – Nurullah Güldal /
10 – Musa Şahin /

Alcatel Pixi4 7″Tablet Kazanan Yedek Talihliler
1 – Alper Tüysüz / Artvin
2 – Ferhat Delibaş /
3 – Zehra Öztürk /
4 – Harun Öztürk / Trabzon
5 – Nuran Öney /
6 – Yıldız Çelik /
7 – Mustafa Tokmak / Trabzon
8 – Mustafa İrigöz /
9 – Zühre Topal /
10 – Safinaz Çakıroğlu /
11 – Gülcan Bahçekapılı /
12 – Ali Yılmaz / Rize
13 – Yaşar Gülten /
14 – Elif Hamzaoğlu /
15 – Ömer Kahveci /
16 – İrfan Kotan 2 /
17 – Ayşe Kaplan /
18 – Abdulkadir Kalaycı /
19 – Erol Dişli /
20 – Nese Gulen Babul /
21 – Nurhayat Sağbaş / Trabzon
22 – Emine Eroğlu /
23 – Bayram Kumbasar /
24 – Aydın Yılmaz /
25 – Sema Buyukkol /
26 – Aysel Öztan / Giresun
27 – Cengiz Ilgaz /
28 – Songül Sağlam /
29 – Leyla Çolak /
30 – Dılek Eroğlu /
31 – Meral Havuz /
32 – Emrah Dilsiz / Trabzon
33 – Fatma Kurnaz /
34 – Selma Varış /
35 – Semahat Kazancı /
36 – Cevdet Oğluoğlu /
37 – Ali Rıza Altun / Giresun
38 – Muammer Aşan /
39 – Züfer Alkan /
40 – Emine Fındıkcıoğlu /

Arçelik S 6255 C Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kazanan Yedek Talihliler
1 – Hanife Hakyemez /
2 – Salih Yağcı2 /
3 – İbrahim Zaim /
4 – Emine Derk /
5 – İrem Arslan / Trabzon
6 – Serpil Kara /
7 – Funda Yıldırım Baki /
8 – Selim Küçük /
9 – Hasan Uzun /
10 – Recep Çelik /

Arçelik K 2380 Tg Tost Makinesi Kazanan Yedek Talihliler
1 – Meryem Yağcı /
2 – Gülden Katipoglu /
3 – Zakire Yenigün / Artvin
4 – Nevim Yılmaz /
5 – Enes Oflu /
6 – Sedat Öztürk /
7 – Selçuk Hanzacebi /
8 – Karadeniz Makine San. Tic. Ltd. Şti. /
9 – Yunus Topçu /
10 – Fatma Pehlivan / Rize
11 – Safiye Başaran /
12 – Safiye Hanzacebi /
13 – Zafer Soytürk /
14 – Ozlem Cıvelek /
15 – Remzi Gebiç /
16 – Emine Aydın /
17 – Gülbahar Atak /
18 – Osman Bostan /
19 – Aysel Altunkaya /
20 – Mutlu Eşgünoğlu /

Arçelik K 3311 Kettle Kazanan Yedek Talihliler
1 – Songül Şenlik /
2 – Mustafa Topaloğlu /
3 – İnci Özkan /
4 – Metin Karlıklı /
5 – Orhan Danışmaz /
6 – Mahmut Zeytinci /
7 – Sadan Yavuz /
8 – Osman Evcil /
9 – Ali Çolak /
10 – Zeynep Çalıkoğlu /
11 – Gökhan Çamlıca /
12 – Ercan Altınkaya /
13 – Müzeyyen Özgümüş 2 /
14 – Tugba Sen /
15 – Ercan Yıldırım / Trabzon
16 – Aylin Kra /
17 – Birol Bayram /
18 – Resul Çolak /
19 – Mensure Erdem /
20 – Vesile Metın Sezer / Artvin
21 – Büşra Yüksel / Trabzon
22 – Cemil Şahin /
23 – Bahar Tosun /
24 – Fevzi Uçar /
25 – Ayla Miletli /
26 – Fatma Güven /
27 – Ayşegül Aktaş /
28 – Fevzi Kulaber /
29 – İlknur Ersoy /
30 – Ahmet Sağlam /

Arçelik K 3280 Çay Makinesi Kazanan Yedek Talihliler
1 – Lüx Gümüşhane Seyahat /
2 – Hasan Acıcı /
3 – Ümmühan Tosun /
4 – Taha Demirci / Trabzon
5 – Ayşe Demircan /
6 – Nagihan Akgün /
7 – Fahri Süslü /
8 – Çamlıkaya Hes Santiye /
9 – Murat Cengiz / Artvin
10 – Mehmet Cinel /
11 – Nacı Turan Demır /
12 – Derya Bayburt /
13 – Nurdane Kara / Rize
14 – Aytekin Türkyılmaz /
15 – Dılruba Samancı Yılmaz /
16 – Hasret Aktun /
17 – Tülay Kalaycı /
18 – Sukran Katıoğu /
19 – Ergin Yılmaz /
20 – Şükran Yazıcı /
21 – Elif Şimşek /
22 – Ihsan Bırıncı /
23 – Akif Barutçu / Artvin
24 – Fatma Şişman /
25 – Muzaffer Babalık /Kilpa Market Çekiliş SonuçlarıKilpa Market 27. Yıl Çekiliş SonuçlarıKilpa Market 27.Yıl Çekiliş Kampanyası

Bu kampanya KİLER GIDA MADDELERİ İHR.TİC.VE TAAH. A.Ş. tarafından MPİ Genel Müdürlüğü’nün 12.07.2018 tarih ve  E.7196 sayılı izni ile 16.07.2018 – 16.09.2018 tarihleri arasından düzenlenmektedir.

Kilpa Çekilişine 18 yaşından küçükler ve ilgili firmaların çalışanları katılamaz.

Share.