Jacobs Mini Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jacobs Mini Çekilişi. Jacobs Mini Çekiliş Kampanyası. Jacobs kampanyalı paketlerinden çıkan şifre ile formu doldur, yüzlerce hediye kazanma şansı yakalayın. Jacobs paketlerinden çıkan şifre ile Mini Signature ve yüzlerce hediye kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

ŞİFRELİ ÜRÜN AMBALAJINI SAKLAYINIZ!

Bu kampanya Jacobs Douwe Egberts TR Gıda Ticaret Sanayi A.Ş. (“Jacobs”) adına MPİ’nin 23.06.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-39589 sayılı izniyle 01.11.2023-31.03.2024 tarihleri arasında Duyulmamış Fikirler Bulma ve Uygulama Merkezi A.Ş. (“Duyulmamış Fikirler”) tarafından düzenlenmektedir.Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde promosyonlu Jacobs 3ü1 Arada Orijinal, Jacobs 2si1 Arada, Jacobs Gold 3ü1 Arada Yoğun Lezzet veya Jacobs Gold 3ü1 Arada Yumuşak Lezzet ürünlerinin herhangi birini satın alarak ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini www.jacobscoffee.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres bilgileri ile beraber girenlere girmiş oldukları her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Tıkla Jacobs Şifreni Gir Çekilişe Katıl

Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenecek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişte 1 kişi Mini Cooper 5 Kapı Signature 2023 model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış bedeli(“TEPSB”)₺1.293.091-), 50 kişi Apple iPhone 14 128 GB Cep Telefonu(TEPSB₺35.999-), 100 kişi Apple Watch series 8 41mm(TEPSB₺9.999-) ve 100 kişi Apple Airpods 3.Nesil Lightning Şarj Kutusu (TEPSB ₺4.299-) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 17.04.2024 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İst. adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 22.04.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.Postada meydana gelen gecikmelerden Jacobs sorumlu tutulamaz.Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler, başvuru için en geç 07.05.2024; yedek talihliler ise, en geç 22.05.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İst.adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

Bu çekilişe Jacobs, Duyulmamış Fikirler çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Katılımcıların kişisel verileri, ilgili mevzuata uygun ve www.jacobscoffee.com.tr internet sayfasındaki kapsamda kampanya süresince kaydedilerek mevzuatın uygun gördüğü sürece saklanacak ve ilgili iş ortakları ile KVKK Aydınlatma Metnin’de belirtildiği şekilde aktarılacaktır.

Aydınlatma Metni’ne www.jacobscoffee.com.tr web adresinden ve Jacobs Tüketici Danışma Hattı’ndan (08002910003) ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.*Kullanılan ikramiye görselleri temsilidir.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.