İzmir Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu

1

İzmir Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu Açıklandı. 16.04.2018 – 03.09.2018 tarihleri arasında İzmir ilinde bulunan İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağazalardan aynı gün içinde toplamda 100.-TL ve katları tutarında (her 100.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşterilere çekiliş hakkı verildi.

İzmir Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu 10 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirildi.

İzmir Optimum AVM Çekiliş Sonucu

İzmir Optimum Çekilişi Sonucunda 1 kişi Bmw 418i Gran Coupe 2017 Model Otomobil, 2 kişi CityCoco Comfort (Siyah Şase) Elektrikli Bisiklet ikramiyesi kazandı. İşte İzmir Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu…İzmir Optimum AVM BMW Çekiliş SonucuAsil talihliler 28.09.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 13.10.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtımın Sütlüce Mh. Bayrak Sk. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

İzmir Optimum AVM Çekilişi Kazanan talihlileri 13.09.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısından ilan edildi.

İzmir Optimum BMW Çekilişi

Bu kampanya Esentepe Gayrimenkul Yatırım Inşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango Idaresi Genel Müdürlüğü’nün 13.04.2018 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.3934 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

16.04.2018(Saat:10.00) – 03.09.2018(Saat:22.00) tarihleri arasında İzmir ilinde bulunan İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağazalardan (İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atmlerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımlan, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarlar kampanyadan hariçtir) aynı gün içinde toplamda 100.-TL ve katları tutarında (her 100.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz ederek üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. (kampanya bitiş tarihi 03.09.2018 saat 22:00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 05.09.2018 saat 17:00’dır) Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımla sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi, kart slipleri, satış sözleşmesi, gider pusulası) belgeler geçerli değildir. Farklı günlerde yapılan alışveriş fişleri birleştirilemez. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek..

Fiş fatura/e-faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Izmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez.

Özel indirimli faturalarda indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda sadece İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.

Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.

Katılımcılar fiş-fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Çekiliş 10.09.2018 tarihinde saat 14.00’da Beyazevler Mah. Akçay Cad. No:101 35410 Gaziemir/İzmir adresinde bulunan İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi ortak alanında. noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekilişte 1 kişi Bmw 418i Gran Coupe 2017 Model Otomobil (değeri: 231.700,00 TL), 2 kişi CityCoco Comfort (Siyah Şase) Elektrikli Bisiklet (birim değeri: 6.180,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Kazanan talihliler 13.09.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Esentepe Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Asil talihliler 28.09.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 13.10.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtımın Sütlüce Mh. Bayrak Sk. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ye bağlı şirket çalışanları İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Esentepe Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turm San. Ve Ticaret A.Ş. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.Ş. çalışanları, Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Şti. çalışanları, tüzel kişiler. U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

KDV ve ÇTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.