iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Vodafone kampanyası

0

Vodafone ve Turkcell’de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kampanyaları belli oldu. İşte Şirketlerin teknolojinin son gözdesi telefon için düzenlediği kampanyalı fiyatlar…

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Turkcell kampanyası…

Turkcell, bugüne kadarki en iyi ve en gelişmiş iPhone modelleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı satışa sundu. Yeni iPhone’ları almak isteyenler Turkcell Mağazaları’nın önünde uzun kuyruklar oluştururken dün gece saatlerin 00:00’ı göstermesi ile satışlar başladı.

Tıkla Turkcell kampanya sayfasına git

Kullanıcılar en yeni iPhone’ları 3.199 TL’den başlayan fiyatlar ve 36 aya varan kontratlı tekliflerle Turkcell İletişim Merkezleri veya www.turkcell.com.tr adresinden satın alabiliyor.

Vodafone iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ön Satış Kampanyası

Tıkla Vodafone kampanya sayfasına git

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve bireysel aboneler için geçerlidir.
Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
Kampanya kapsamında 24 ay süresince Faturalı Esnek (S, M,L) ve 4.5G Red (XS, S, M, 10, L, Elite) tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan telefonların sahibi olabileceklerdir.
4.5G teknolojisi, IMT-Advanced teknolojisidir ve uyumlu SIM kartlarla ve cihazlarla faydalanılabilir. Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde BTK tarafından belirlenen usullere uygun olarak degisiklik yapabilir.
Kampanya kapsamında, belirtilen tekliflerle, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı cihazlarının, 32GB, 128GB, 256GB hafıza kapasiteli modelleri ile birlikte Siyah, Simsiyah, Altın, Rose Gold, Gümüş renkeleri alınabilmektedir. Ürünlerin teslimatı, (eğer gerekiyorsa) tarife değişikliği ve kampanya girişleri 14 Ekim 2016’dan itibaren yapılacaktır.
Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.
Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan” uygulaması bulunmaktadır:
Limit Puan Uygulaması kapsamında müşterilerin TCKN ile kayıtlı tüm hatlarındaki abonelik yaşı, kullanım ve ödeme alışkanlıkları, fatura tutarları üzerinden değerlendirilerek ödeme tipine göre bir limit puan belirlenir. Müşterinin seçtiği cihaza sahip olması için müşteriye ait limit puanının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanının kampanya kapsamında seçtiği cihaz için yeterli olmaması halinde, abonenin Findex sorgulama verileri baz alınarak yeniden hesaplanacak olan Vodafone Limit puanı, seçtiği cihaz için puan yeterli ise kampanyadan faydalanabilir.
Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: 4.5G Red M tarifesindeki aboneler 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite tarifelerine;4.5G Red XS tarifesindeki aboneler 4.5G Red S, 4.5G Red M, 4.5G Red 10, 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite tarifelerine; 4.5G Red S tarifesindeki aboneler 4.5G Red M, 4.5G Red 10, 4.5G Red L ve 4.5G Red Elite tarifelerine; 4.5G Red L tarifesindeki aboneler 4.5G Red Elite tarifesine geçiş yapabilirler. Tarife paketi değişimleri sırasında hiçbir surette Kampanya’ya girişte seçilen tarifeden daha düşük bedelli bir tarife paketine geçiş yapılamaz. Faturalı Esnek S / Faturalı Esnek M / Faturalı Esnek L tarifelerindeki aboneler Faturalı Esnek S / Faturalı Esnek M / Faturalı Esnek L tarfielerine geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi otomatik olarak açılacaktır.
Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. Satın alınan içerikler ayrıca ücretlendirilir.
Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
Bir abone bir GSM numarası ile kampanyadan sadece bir kere faydalanabilecektir.
Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 farklı abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
Yeni bir cihaz kampanyasına girmek isteyen abone son 2 ay içerisinde kendi isteği ile herhangi bir cihaz kampanyadan çıkış yapmış ise, çıkış yaptığı kampanyanın cezasını ödemeden yeni cihaz kampanyasına giriş yapamayacaktır.
Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar, aktif ve limit puaı yeten Vodafone aboneleri için geçerlidir. Diğer aboneler numaralarını Vodafone’a taşımak suretiyle kampanyalardan faydalanabilirler.
Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
Vodafone Koruma Paketi hediyeli teklifler yalnızca ön satış boyunca 7 Ekim 2016 – 13 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir, stoklarla sınırlıdır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.