Hilltown AVM Range Rover Çekiliş Sonucu

1

Hilltown AVM Range Rover Çekiliş Sonucu açıklandı. Hilltown AVM Çekilişi sonucu. 27 Ekim 2017 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Hilltown AVM’den aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara çekiliş hakkı verildi.

İstanbul Hilltown AVM Çekilişi sonucunda 1 kişi Range Rover Evoque ve 6 kişi Vespa Primevera ikramiyesi kazandı.

Hilltown AVM Range Rover Çekiliş Sonucu 09 Mart 2018 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişle belirlendi. Çekiliş Sonuçları Hilltown AVM’nin facebook sayfasından duyuruldu.

Hilltown AVM Range Rover Çekiliş Sonucu

Hilltown’da büyük çekilişin kazananları belli oldu! 2017 Model Range Rover Evoque SE DYNAMIC kazanan asil talihli Güzide Kürkçü olurken, 2017 Modev Vespa PRIMAVERA 150 CC ABS E4 Motosiklet kazanan asil talihliler ise Bahar Ohri, Elçin Yarli, Medine Dalkılıç,Ersan Cansu, Uğur Peker ve Ecem Gülgen oldu!Hilltown AVM Range Rover Çekiliş SonucuHilltown AVM Range Rover Çekilişi ikramiye kazanan talihlileri ayrıca  15 Mart 2018 tarihli Milliyet Gazetesi Türkiye baskısından ilan ediliyor. (www.kampanyavadisi.com)

Hilltown AVM Range Rover Çekilişi

Bu çekiliş kampanyası TARABYA GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından MPİ Genel Müdürlüğü’nün 23.10.2017 tarihli ve E.4370 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Hilltown AVM Range Rover Çekilişine 18 yaşından küçükler ve ilgili firmaların çalışanları katılamaz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.