Hepsiburada’dan dev 21 Mart ilkbahar indirimi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hepsiburada’dan dev 21 Mart ilkbahar indirimi… Türkiye’de online alışverişin lideri hepsiburada, gece ve gündüzün eşitlendiği 21 Mart’a özel İlkbahar İndirimi Kampanyası ile müşterilerine yüzlerce üründe en iyi fiyat ve sepette %50’ye varan indirim fırsatları sunuyor.

Hepsiburada’dan dev 21 Mart ilkbahar indirimi

30 kategoride 3 milyon ürün çeşidiyle Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada, ilkbaharı özel indirimlerle karşılıyor. Daha önce “En Uzun Gece” gibi özel kampanyalarla müşterilerine büyük fırsatlar sunan hepsiburada, 21 Mart günü dev bir kampanyaya imza atarak müşterilerine özel indirimler sunacak.

Tıkla Hepsiburada.com sayfasına git

Fiyat indirimine ek, sepette %50 indirim

20 Mart Pazartesi günü saat 17.00’da başlayacak ve 21 Mart Salı gecesi 23.59’a dek sürecek 21 Mart İlkbahar İndirimi Kampanyası ile birçok kategorideki yüzlerce üründe mevcut fiyat indirimlerine ek, sepette %50’ye varan indirimler uygulanacak.

Seçilmiş 100 üründe süper fiyat

Hepsiburada’dan dev 21 Mart ilkbahar indirimi Kampanyanın geçerli olduğu 21 Mart gününe özel indirimlerle müşterilerine fırsatlar sunacak olan hepsiburada, televizyondan bebek bezine, kedi mamasından şarj edilebilir diş fırçasına kadar farklı kategorilerden 100 üründe en uygun fiyatı sunuyor.

21 Mart’a özel 5-10-20 TL Kampanyası

Hepsiburada, kampanya boyunca ayrıca 350 üründe uygulayacağı büyük indirim ile fiyatları sabitleyecek. Bitki tohumlarından mutfak gereçlerine, kitaptan tshirt’e farklı kategoriden birçok ürünü 5, 10 ve 20 liradan satışa sunacak.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.