GO CARD hediye akaryakıt kampanyası

0

Araçların ömrünü uzatan ürünlerden personellerinin tutumuna kadar kurulduğu günden beri fark yaratan GO, yeni nesil yakıt markası olarak birçok ilke imza attığı gibi, kullanıcılarına sunduğu avantajlara her geçen gün yenilerini eklemeye de devam ediyor.

Vizyonunu “Yolların en saygın yakıt istasyonu olmak.” şeklinde belirleyen GO, yeni nesil yakıt istasyonu olarak sürdürülebilirlik politikası gereği daha az karbon, su, elektrik ve kağıt tüketmeyi amaçladığı gibi, sunduğu kampanyalarla da müşteri memnuniyetini sürekli kılıyor.

GO CARD’dan Hediye Yakıtlar
Sunduğu ürünlerden istasyonlarındaki personellerin verdiği hizmete kadar müşterilerini kaliteli, saygın, dinamik ve avantajlı bir dünyaya davet eden GO, GO CARD ile kazandığınız puanlarla deponuzu doldurma ve daha uzun soluklu yolculuklara çıkma imkanı da sağlıyor. GO yakıt istasyonlarından yaptığınız her otogaz ve akaryakıt alışverişinizin sonunda kartınızda hediye puanlar birikiyor ve bu puanları otogaz ve akaryakıta dönüştürerek GO’nun avantajlarından faydalanabiliyorsunuz.

Yeni GO CARD Sahiplerine 3 Kat Fazla Puan
GO CARD’ın avantajlı dünyasına yeni adım atacaklar içinse çok özel bir akaryakıt kampanyası mevcut. 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren yeni GO CARD’ınız ile yapacağınız ilk 3 otogaz, benzin ve motorin alışverişlerinizde 3 kat daha fazla puan kazanabileceksiniz. GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD’la yapacağınız alışverişlerle hediye yakıt kazanarak GO’nun avantajlı dünyasına adım atmış olacaksınız.
GO CARD sahibi olmak için yapmanız gerekenler, size en yakın GO yakıt istasyonuna gitmek ve GO CARD başvuru formunu doldurmak. Daha sonra GO CARD Müşteri Sadakat Programı’na üye GO yakıt istasyonlarında kartınızı hemen kullanabilir ve ilk 3 alışverişinizde GO CARD 3 kat fazla puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Seçenekler, Aynı Kalite
2013 yılından beri “Yeni nesil yakıt istasyonu” olarak hizmet veren GO’nun tüm istasyonlarında, aracınızın performansını arttıran ve daha az karbon salınımıyla çevreye dost özel GO ENO serisini bulacaksınız. Aracınızın performansını arttırdığı gibi ömrünü de uzatan GO ENO serisi, daha az yakıt tüketimiyle de tasarruflu bir kullanım imkanı sunuyor. 2009 yılında yürürlüğe giren EURO4 Emisyon Normu’nun yakıtlardaki zararlı maddeler için getirdiği üst sınıra uygun bir şekilde özel olarak geliştirilen GO ENO serisi, çevreci olmasının yanında her kullanımda motoru temizleyerek aracınızın bakımını da sağlıyor.
Ayrıca hem ekonomik hem de yüksek performanslı İpragaz LPG’yi de GO yakıt istasyonlarında bulabilir, yepyeni GO CARD’ınızla yapacağınız ilk 3 alışverişinizde yakıtınıza yakıt ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için http://www.goyakit.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.