Getir Eti iPhone 13 Çekilişi

0

Getir Eti iPhone 13 Çekilişi. 25 Aralık 2021 – 9 Ocak 2022 tarihleri arasında www.getir.com(ücretsiz) internet sitesi üzerinden tek seferde 25 TL ve katları tutarında Eti Browni, Gofret, Crax, Popkek, Bisküvi, Tutku, Burçak, Ahenk, Karam, Benim’o, Petito, Cin, Çikolata, Gong, Keyf’ince, Form, Puf, Balık Kraker, Kombo, Hoşbeş, Lifalif, Çubuk Kraker, Bidolu, Pronot, Tartini, Topkek, Etimek, Maksimus, Wanted, Sütburger, Nimbo ve Nero ürünlerinden satın alanlar kampanyaya katılmaya hak kazanacaktır.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişi Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu (birim değeri: 14.999,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş 27.01.2022 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır.

Kazanan talihliler 01.02.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

KAMPANYA HAKKINDA

• Bu kampanya 25 TL ve üzeri Eti alışverişlerinde geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde IOS veya Android telefonlarına Getir uygulamasını indirip veya www.getir.com(ücretsiz) internet sitesi üzerinden ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle üye olduktan sonra getir üzerinden tek seferde 25 TL ve katları tutarında(her 25 TL’ lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) birlikte veya ayrı ayrı Eti Browni, Gofret, Crax, Popkek, Bisküvi, Tutku, Burçak, Ahenk, Karam, Benim’o, Petito, Cin, Çikolata, Gong, Keyf’ince, Form, Puf, Balık Kraker, Kombo, Hoşbeş, Lifalif, Çubuk Kraker, Bidolu, Pronot, Tartini, Topkek, Etimek, Maksimus, Wanted, Sütburger, Nimbo ve Nero ürünlerinden sepete ekleyip ödeme ekranında yer alan kampanyalar sayfasından ilgili Kampanya’yı seçerek online ödeme ile sipariş oluşturanlar çekilişe katılacaktır. Siparişinizi tamamlayabilmek için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekir.

• Yapacağınız her 25 TL ve üzeri Eti ürünü siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Aynı sipariş için kampanyayı bir kez seçmeniz yeterlidir. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.

• Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişi Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu (birim değeri: 14.999,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

• Kampanya 25 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir. Ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

• Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

• Çekiliş 27.01.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

• Kazanan talihliler 01.02.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

• Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

• Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 16.02.2022, yedek talihliler ise 03.03.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

• 16.02.2022 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 03.03.2022 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

• Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

• Kampanyaya katılmak için çekiliş kampanyasının seçilmesi ve kampanyanın siparişte kullanılması zorunludur, kampanya seçip siparişini tamamlamayanlar çekilişe dahil edilmeyeceklerdir.

• Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 23.12.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-13642  sayılı izni ile 25.12.2021(saat:00.01)-09.01.2022(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

• Getir uygulaması üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır.

Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

• Getir ve Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.