Garanti Link’ten mediamarkt.com.tr’de süper indirim

0

Garanti Link, sosyal medya hesaplarını Link’leyenlere kazandırmaya devam ediyor!
9 Ağustos – 8 Eylül 2016 tarihleri arasında sosyal medya hesaplarını Link’leyenler, Mediamarkt.com.tr’de 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL anında indirim kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken sosyal medya hesabınızı Garanti Link Facebook uygulaması, Garanti Link Twitter hesabı veya Garanti Link web sayfası üzerinden yalnızca telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek Link’lemek!

Kampanya Detayları
Bu kampanya 09.08.2016 (Saat:00.01) – 08.09.2016 (Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kampanya tarihleri arasında sosyal medya hesaplarını Link’leyenler, mediamarkt.com.tr’de 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL anında indirim kazanacaktır.
Bu kampanya Garanti Bankası bireysel müşterileri ile sınırlıdır.
100 TL indirimden faydalanmak için mediamarkt.com.tr adresindeki sepet sayfasında “Ödeme & Onay” adımında bulunan “İndirim Kodu Kullanımı” alanına kodunuzu girmeniz yeterlidir.
Bu kampanya ve kampanyada kazanılan indirim kodları başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Kullanım koşulları ile ilgili detaylı bilgi için hizmetleri@mediamarkt.com.tr adresinden destek alabilirsiniz.
Kampanyaya ilişkin tek kullanımlık kodlar, Link’lemenin gerçekleştiği günü takip eden ilk 10 gün içerisinde, banka sisteminde kayıtlı cep telefonları üzerinden SMS ile kazananlara iletilecektir.
İndirime ilişkin tek kullanımlık kodlar en geç 8 Eylül 2016 (Saat:23.59) tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihine kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirecektir.
Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Ücretsiz indirim kodu ödülü nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.
Kampanya kapsamında verilecek hizmet sorumluluğu mediamarkt.com.tr’ye aittir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Garanti Bankası Paramatik ve şubelerinden güncellenebilir.
Garanti Bankası bu kampanyaya katılım esnasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan Garanti Bankası sorumlu tutulamaz.
Bu kampanyada yaşanabilecek aksaklıklardan Facebook veya Twitter sorumlu değildir.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamazlar.
Garanti Bankası ve Mediamarkt.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyadan faydalanan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.