Garanti Emeklilik Uçak Bileti Çekilişi sonucu

1

Garanti Emeklilik Uçak Bileti Çekilişi. 09 Temmuz 2018 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında, Türkiye Genelinde, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş BES satışı yapan tüm kanallardan minimum 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) katkı payı artışı talimatı veren Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş müşterilerine çekiliş hakkı verildi.

Garanti Emeklilik Uçak Bileti Çekilişi Talihlileri 17.01.2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlendi.

GARANTİ EMEKLİLİK ÇEKİLİŞ SONUCU AÇIKLANDI – TIKLAYIN

Garanti Emeklilik Çekilişi Sonucunda ikramiye olarak 3 kişiye 6.000,00 TL değerinde Uçak Bileti (20.02.2019 – 26.05.2019 tarihleri arasında Uçak bileti istenilen güzergâhta yurt içi veya yurt dışı kullanılabilecek şekilde olup biletin değerine göre birden fazla alım saptayarak 6.000,00 TL’yi geçmeyecek şeklinde kullanılabilir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz ve nakde çevrilemez. Uçak Bileti ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Son kullanım tarihi 26.05.2019) verilecektir.

Garanti Emeklilik Uçak Bileti Çekilişi Asil ve Yedek Talihlilerini 20 Ocak 2019 tarihli Akşam Gazetesi’nden ve bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

Garanti Emeklilik Uçak Bileti Çekilişi

Bu kampanya Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. adına MPİ’nin 05.07.2018 tarih ve 40453693-
255.01.02-E.6974 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

09.07.2018 saat 00:01 –31.10.2018 saat 23:59 tarihleri arasında, Türkiye Genelinde, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş BES satışı yapan tüm kanallardan (Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Emeklilik İnternet Şube, Garanti Bankası İnternet ve Cep Şubesi, Uzaktan Satış kanalları (Banka Referanslı Emeklilik ŞTİ, Emeklilik Şirketi Direkt Satış, Garanti Bankası Online Satış, Garanti Emeklilik Telemarketing, BES Hızlı Giriş, Garanti Emeklilik BES Hızlı Giriş, Garanti Emeklilik Tablet Hızlı Giriş, Garanti Bankası Cep Şube Satış, Maaşım Garanti ve Hesabım Garanti )) minimum 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) katkı payı artışı talimatı veren Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş müşterilerine çekiliş hakkı verilecektir.

(Bireysel emeklilik sözleşmesinin bulunduğu planda yapılan Tüketici Fiyat Endeksine veya
Asgari Brüt Ücrete bağlı katkı payı artışları veya döviz kuruna bağlı artışlar kampanyaya dâhil
edilmeyecektir.)

Talihliler, 17.01.2019 tarihinde saat 10.30’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

İkramiye olarak,3 kişiye 6.000,00 TL değerinde Uçak Bileti (20.02.2019 – 26.05.2019 tarihleri arasında Uçak bileti istenilen güzergâhta yurt içi veya yurt dışı kullanılabilecek şekilde olup biletin değerine göre birden fazla alım saptayarak 6.000,00 TL’yi geçmeyecek şeklinde kullanılabilir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz ve nakde çevrilemez. Uçak Bileti ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Son kullanım tarihi 26.05.2019) verilecektir.

Talihliler 20.01.2019 tarihli Akşam Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Çekilişe katılmaya hak kazanan sözleşmelerin 14.01.2019 tarihi itibariyle yürürlükte olması gerekmektedir.

Kampanyadan sözleşmelerin ödeyen tarafı yararlanabilir. Katılımcısı ve ödeyeni farklı kişilerin olduğu sözleşmeler için çekiliş hakkı ödeyen tarafa verilir.

Kampanya dönemi içerisinde ödediği sözleşme tutarında düşüş yapan katılımcıların kampanyaya dahil olabilmesi için, 01.01.2019 tarihindeki toplam ödediği tutarın; düşüş yapmadan önceki toplam ödediği tutardan 100 TL ve katları oranında fazla olması gerekmektedir.

Aylık, 3 – 6 aylık ödeme periyodu olan sözleşmeler kampanya tarihleri arasında vadelerinin tamamının ödenmiş veya provizyonda olması gerekmektedir.

Ödeme planı yıllık olan sözleşmeler için, ödeme vadesi kampanya başlangıç tarihinden önce ise ödenmemiş vadelerinin tamamının ödenmiş veya provizyonda olması gerekmekte olup bir sonraki yıl için katkı payı artışı talimatı vermelidir.

Ödeme planı yıllık olan sözleşmelerde vade tarihi kampanya başlama tarihinden sonra ise, katkı payı artışı yapılmış tutarın ödenmesi gerekmektedir.

Bireysel emeklilik sözleşmesinin bulunduğu planda yapılan Tüketici Fiyat Endeksine veya Asgari Brüt Ücrete bağlı katkı payı artışları veya döviz kuruna bağlı artışlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.

Kampanya dönemi içerisinde sona ermiş, cayma hakkı kullanılmış veya başka şirkete aktarılmış sözleşmelerin ödeyen taraf müşterileri kampanya koşullarını yerine getirse dahi çekilişe dâhil edilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında en yakın vadesi 2019 yılında olan sözleşmeler için bu vadelerdeki katkı payı ödemelerinde artış yapılmış olması gerekmektedir.

Otomatik katılım sözleşmeleri, Emeklilik Gelir Planında olan sözleşmeler, İşveren Grup Emeklilik sözleşmeleri, şirketlerin ödemeye aracılık ettiği Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri kampanya dâhil değildir.

Katkı payı ödemelerinin dışındaki ek katkı payı ödemeleri, başlangıç kapitali ve giriş aidatı ödemeleri kampanyaya dâhil değildir.

Katılımcısı olduğu sözleşmede emeklilik hakkını kazandığı için sözleşmesi sona ermiş ve en az bir adet ödeyeni olduğu sözleşmesi yürürlükte olan müşteriler çekilişe dâhil edilecektir.

Uçak Bileti ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.

Kampanya Bireysel katılımcılara yöneliktir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede
yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri,
Doğuş Grubu ve çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ile
18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış
olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler
dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Talihliler tarafından kaynaklanan gecikmelerden Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu
değildir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Tarafınızla Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. arasında yapılan sözleşme koşulları geçerlidir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.