Forum Trabzon AVM Volvo Çekiliş Sonucu

1

Forum Trabzon AVM Volvo Çekiliş Sonucu Açıklandı. 18 Aralık 2017 – 11 Mart 2018 kampanya tarihleri arasında, Trabzon ilinde bulunan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) tutarında alışveriş yaparak fiş veya faturalarını ibraz eden müşteriler çekilişe katıldı.

Forum Trabzon Çekilişi sonucunda 1 talihli 2017 model Volvo S60 T3 Premıum Kırmızı Opak marka otomobil ikramiyesi kazandı. Forum Trabzon’da yılın çekilişi yapıldı, son model Volvo’nun sahibi Erdem Kerek oldu.

Forum Trabzon AVM Volvo Çekiliş Sonucu 17 Mart 2018 tarihinde Trabzon’da noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonucunda belli oldu. Çekiliş sonuçları Forum Trabzon AVM’nin facebook sayfasından duyuruldu. İşte otomobil kazanan asil ve yedek talihli.

Volvo S60 araç kazanan asil talihli
279169 – Erdem Kerek – Gümüşhane

Forum Trabzon AVM Volvo Çekilişi kazananları ayrıca 22 Mart 2018 tarihli Posta Gazetesinden ilan ediliyor.

İkramiye tesliminde, fiş veya fatura asılları ile katılım numarasının olduğu bilgisayar çıktısının ibrazı zorunludur.

Forum Trabzon AVM Volvo Çekilişi – Yasal Metin

Kampanya 18 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 10.00’da başladı ve 11 Mart 2018 Pazar günü saat 22.00’de sona erdi.

Kampanya Hediye Bilgileri:

Model Yılı : 2017

Araç Tipi : Volvo S60 T3 Premıum

Araç Rengi : Kırmızı Opak.

Kampanya :

“Forum Trabzon” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.12.2027 tarih ve 24951361255.01.02-E.6665 sayılı izni ile 18.12.2017 (Başlangıç saati: 10:00) – 11.03.2018 (Bitiş saati: 22:00) tarihleri arasında, Trabzon ilinde bulunan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) tutarında alışveriş yaparak fiş veya faturalarını danışma bankosuna ibraz eden müşterilere yönelik yürütülecektir.

Ziyaretçiler Çekilişe Nasıl Katılabilecekler?:

Kampanya süresince, Forum Trabzon’da bulunan tüm mağazalardan toplamda 100 TL ve katları (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) tutarında alışveriş yaparak fiş veya faturaları ile Danışma masası ve /veya kampanya masasına başvuran müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası ve Müşteri bilgileri ile katılım tarihinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Kampanya Katılım Koşulları:

-18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.

– MULTİ TRABZON EMLAK GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş., FORUM TRABZON ALIŞVERİŞ MERKEZİ çalışanları,TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. ile Yeniyol Yazılım -Şenay Çetin Özer çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.

-Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

-Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde, çekiliş hakları da iptal edilir.

– Yabancı uyruklu ziyaretçilerimizin kampanyaya katılabilmeleri için, ikamet tezkeresi ibraz etmeleri, irtibat olarak Türk telefon numarası vermeleri gerekmektedir.

-Forum Trabzon’daki Banka ATM’lerinden yapılan işlemler, Döviz bürosu işlemleri, TL/dakika yüklemleri, sabit/Mobil hatlı telefon ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Tütün ve Tütün mamulleri ile alkollü içeçekler satışları, şans ve talih oyunları, kampanyaya dahil değildir.

-Kampanya süresince çekilişe katılma hakkı kazanabilmek için alışveriş fiş/fatura ibrazı yeterli değildir. Üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısının alınmış olması gerekir.

-İkramiye tesliminde, fiş veya fatura asılları ile katılım numarasının olduğu bilgisayar çıktısının ibrazı zorunludur.

-İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenir.

– Kampanyaya katılmak üzere başvuranlar bu kuralları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Müşterilerimiz, katılım koşullarına ilişkin ayrıntılı bilgiyi Danışma Masası’ndan ve www.forumtrabzon.com adresimizden alabileceklerdir.

Kampanya süresince müşteriler tarafından yapılacak iade, iptal ve değişim işlemlerinde mağaza personellerinin aşağıdaki hususlara dikkat etmesini ve müşterilerin bu konularda bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi konusunda desteğinizi önemle rica ederiz.

İADE ve İPTALLER: Kampanyaya katıldığı alışveriş fiş/faturasını iade/iptal ettirmek isteyen müşterilerin işlem öncesi Danışma’ya başvurmaları gerekmektedir.

DEĞİŞİMLER: Değişim taleplerinde, kampanyaya katılmış müşterilerin değişimden doğan ücret farkına ilişkin faturaları ile Danışma’ya başvurmaları gerekmektedir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.