Forum Ankara AVM Yakıt Puan Çekilişi Sonucu

0

Forum Ankara AVM Yakıt Puan Çekilişi Sonucu. Deponuzu Dolduran Fırsat Forum Ankara’da! Tek seferde 75 TL ve katları alışveriş yaptılar çekilişle 5.000 TL yüklü Petrol Ofisi Positive Card kazanma şansı yakaladılar.

23 Mart – 29 Nisan tarihleri arasında Forum Ankara mağazalarından tek seferde 75 TL ve katları alışveriş yapın, çekilişle 5.000 TL yüklü Petrol Ofisi Positive Card kazanma şansı yakalayın!

FORUM ANKARA AVM YAKIT PUAN ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 5 MAYIS 2018

05.05.2018 tarihinde noter huzurunda ve halka açık şekilde yapılacak çekilişin asil ve yedek talihlileri 10.05.2018 tarihinde Posta gazetesinden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Forum Ankara AVM Yakıt Puan Çekilişi

Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.03.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3105 sayılı izni ile 23.03.2018 (10.00)-29.04.2018 (22..00) tarihleri arasında MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan, (Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, sabit/mobil hatlı telefon faturası ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, kuyum ve mücevherat, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek ve şans oyunları harcamaları kampanyaya dahil değildir.) tek seferde 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya danışma bankosuna gidip fiş veya faturalarını onaylatan bireysel müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyadı, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş, 05.05.2018 tarihinde saat 16.00’da, Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi (giriş kat, etkinlik alanı)-Yozgat Bulvarı 99 Ovacık Keçiören/Ankara adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. Asil ve yedek talihliler, 10.05.2018 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecektir.

ikramiye kazanan asil talihlinin son başvuru tarihi 25.05.2018, yedek talihlinin son başvuru tarihi 09.06.2018’dir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Kampanya sonunda, 15 kişiye Petrol Ofisi 5.000 TL’lik Akaryakıt ve Otogaz Puan (15 kişiye 5.000 TL. Toplam 75.000 TL) akaryakıt ikramiyesi talihlilerine Petrol Ofisi’nde geçerli kampanyaya ait kart verilecek olup Türkiye genelinde Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında 10.06.2018-31.12.2018 tarihine kadar kullanabileceklerini taahhüt ederiz. (Birim Fiyat: 5.000 TL) hediye edilecektir.

Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, sabit/mobil hatlı telefon faturası ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, kuyum ve mücevherat, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek ve şans oyunları harcamaları kampanyaya dahil değildir. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir. Tüzel kişiler katılamaz. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir.

Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispat katılımcının sorumluluğundadır.

Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alacaklardır.

Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazete yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Multi Turkey Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.