Domino’s Pizza’da 3 Al 1 Öde Haftası

0

Domino’s Pizza’da 3 Al 1 Öde Haftası. Domino’s Pizza’da 15 – 25 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak 3 Al 1 Öde kampanyasıyla pizzaseverler lezzete ve fırsata doyacak! Eve serviste ve Gel-Al’da geçerli olan kampanyada orta boy efsane ve cazip pizza çeşitlerinden söylemek mümkün olacak.

Domino’s Pizza yepyeni fırsatlarla pizzaya doyuruyor! 15 – 25 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanyayla, şimdi 1 pizza fiyatına tam 3 pizza almak mümkün oluyor. Orta boy efsane ve cazip pizzalarda geçerli olacak kampanyadan hem eve serviste hem de Gel-Al’da faydalanmak mümkün oluyor.

Domino’s Pizza’da 3 Al 1 Öde Haftası

3 Al 1 Öde kampanyası Bol Malzemos, Doyuyos, Sosyal Pizza, Sucuksever Pizza, Extravaganzza gibi efsaneleşmiş Domino’s lezzetleri ve çok daha fazlasında geçerli. Böylece pizzaseverler bu kampanyanın tadını bol malzemeli ve enfes pizzalarla doyasıya çıkartıyor.

Yalnızca 10 gün sürecek bu leziz kampanyadan faydalanmak için dominos.com.tr’ye girerek Tek Tıkla siparişini verebilir, Domino’s lezzetine 30 dakika içinde kavuşabilirsiniz. Dilerseniz de en yakın Domino’s Pizza’ya giderek pizzanızı süper hızlı şekilde alabilir, keyfini evde veya iş yerinde çıkarabilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.