DESA seçili ürünlere NET yüzde 50 artı yüzde 20 İndirim

0

Yeni Yıl İçin Sevdiklerinize En Güzel Hediye, DESA’da! Yeni Yıl’a Özel Seçili Ürünlere NET%50+ %20 İndirim Sizi Bekliyor!

DESA, yeni yıl alışverişini küçük detaylarda gizli güzelliklerle taçlandırıyor.
En özel kıyafetlerinizin tamamlayıcısı el çantaları, hayatın en şık parçası cüzdanlar ve kaliteli kemerler, DESA mağazalarında sizi bekliyor.

İster kendinizi şımartın, ister sevdiklerinize hediye alın,
DESA aksesuarları 2017’de de yanınızda olsun…

DESA, 45 yıllık deneyimiyle bu yılbaşında da en güzel hediye alternatiflerini siz ve sevdikleriniz için sunuyor. Şıklığın ve rahatlığın adresi DESA, yeni yıl için en özel aksesuarlarıyla sevdiklerini unutulmaz hediyelerle özel kılmak isteyenlere ilham veriyor.

Yeni yılda unutulmaz anların adresi yeniden DESA

DESA aksesuarlarında asil ve zamansız şıklığın anahtarı olan siyah, beyaz, krem ve pastel tonlar öne çıkıyor. Bu klasik renkler, DESA’nın benzersiz deri kalitesi ve özgün tasarımlarıyla buluşuyor ve her kıyafetinize uyum sağlayacak kilit parçalar ortaya çıkıyor.

DESA, şıklığın aksesuarlarla birlikte bir bütün olduğunu biliyor; sizi ve sevdiklerinizi yeni yılda da şıklık ve kalitede buluşturmayı arzuluyor. Cüzdandan çantaya, kemerden ayakkabıya geniş ürün yelpazesiyle DESA, yeni yıl için en uygun hediye alternatiflerini bir araya getiriyor.

Şık davetlerden spor günlerine, gündüz kahvelerinden beş çaylarına…

Yeni yıl, heyecanı ve yoğun temposuyla geliyor. Bu uzun ve yepyeni yolculukta, her anınızda size eşlik edecek DESA aksesuarlar hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Hem şık hem spor kıyafetlerle kullanılabilecek, gece ve gündüz sizinle her yere eşlik edecek kaliteli parçalar arıyorsanız, DESA yeni yıl hediye seçimleriniz için sizi mağazalarına ve 7/24 alıverişin keyfini yaşayacağınız online alışveriş sitesi www.desa.com.tr’ye seyahat ürünleri hariç seçili ürünlere NET %50 + %20 indirim ile birlikte bekliyor

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.