DERİMOD Hediye Çeki Kampanyası

0

DERİMOD Hediye Çeki Kampanyası… DERİMOD’un 41. Yılına özel gerçekleştirdiği, 299 TL ve üzeri ayakkabı-çanta alışverişlerde sezonun en moda deri ceketlerinde kullanılmak üzere geçerli 150 TL hediye çeki kampanyasından faydalanmak için son bir hafta!

Tüm zamanların vazgeçilmezi deri ceketi her yıl sezon trendleriyle buluşturan DERİMOD, hazırladığı kampanyasıyla 41. yılı coşkusunu yaşatmaya devam ediyor.

299 TL ve üzeri ayakkabı-çanta alışverişi yapanlar, bir sonraki deri ceket alışverişinde kullanmak üzere 150 TL’lik hediye çeki* kazanıyor. Kampanyanın bitmesine bir hafta kala DERİMOD deri ceketler gardırobunuzda olmazsa olmazlarınız arasında yerini almaya hazır!

DERİMOD’un 41. Yılına özel kampanyasından faydalanmak için size en yakın DERİMOD mağazasını ziyaret edebilir ve www.derimod.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

*Hediye çeki kampanyası koşulları:
1 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihlerinde, Derimod mağazaları ve derimod.com.tr’de tek seferde yapılan 299TL ve üzeri alışverişler, bir sonraki alışverişte geçerli olmak kaydı ile 150TL’lik hediye çeki kazandırır. Her faturada bir çek kazanılır.
Hediye çeki kullanımı 449TL üzeri tek faturadaki giysi alışverişlerinde geçerlidir. Hediye çeki çanta, ayakkabı, kemer ve cüzdan ürünlerinde geçerli değildir. Her faturada bir çek kullanılabilir.
Hediye çekinin kullanım için geçerlilik süresi, çeke hak kazanıldığından itibaren 10 gündür.
Hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde tekrar çek kazanılabilir.
Hediye çeki başka bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamaz.
Hediye çeki ile yapılan alışveriş dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılır.
Hediye çeki karşılığında kısmen ya da tamamen para iadesi yapılamaz.
Kampanya tarihleri ve süresini değiştirmek Derimod A.Ş. inisiyatifindedir.
Hediye çekleri tüm Derimod mağazalarında kullanılabilir ve başkasına devredilebilir. Kaybedilmesi halinde Derimod’un sorumluluğu yoktur ve yeni hediye çeki talep edilemez. Ayrıntılı bilgi mağazalarımızda ve www.derimod.com.tr’de..

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.