Derby BMW E36 Çekilişi Sonucu

0

Derby BMW E36 Çekilişi Sonucu. Migros Derby BMW E36 Çekilişi Sonuçları. 07.11.2019 –12.02.2020 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazaları’ndan Azmüsebat Çelik Sanayive Tic.A.Ş.’nin Derby Markalı ürünlerinden tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak ilgili kayıt işlemlerini yapanlara çekiliş hakkı verildi.

Derby Çekilişi sonucunda 1 kişi 1994 MODEL E36 3.18İS BMW marka modifiyeli otomobil ikramiyesi kazandı.

BMW E36 Otomobil Kazanan Asil Talihli
Bülent Güleç / Amasya

BMW E36 Otomobil Kazanan Yedek Talihliler
1 – Coşkun Kaplan / Bursa
2 – Ozan Gündüz / Aydın

Çekiliş 19.02.2020 tarihinde noter huzurunda yapıldı. Kazanan talihliler 21.02.2020 tarihli Milli Gazetesi’nde duyuruldu.

07.03.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 22.03.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Bu kampanya Azmüsebat Çelik Sanayive Tic.A.Ş. tarafından MPİ’nin 31.10.2019 tarih ve 24951361-255.01.02/E.10163 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Qumpara uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Qumpara uygulamasının yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapanlara “başarılı katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir. Tüketici Qumpara uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, Ad-Soyad, GSM No bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe  dahil edilecektir.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3.kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 18 yaşın altında olanlara, Azmüsebat Çelik Sanayi ve Tic.A.Ş.,Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.