Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi. Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi sonucu. Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi sonucu açıklandı. Daha Daha Schweppes BMW Çekiliş sonucu…

01 Temmuz 2023 – 31 Ekim 2023 Promosyon tarihleri arasında, Türkiye genelinde promosyonlu Schweppes ürünlerinden satın alarak ürün kapağının altında yer alan şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte www.dahadaha.com internet sitesi veya Daha Daha mobil uygulamasında üyelik oluşturmak kaydıyla ilgili alana giren 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir.

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi Ürünleri Neler?

Schweppes Mandarin Pet 1L, Schweppes Tonik Pet 1L, Schweppes Bitter Limon Pet 1L, Schweppes Zero Tonik Pet 1L, Schweppes Lime&Mint Pet 1L, Schweppes Pink Grapefruit Pet 1L, Schweppes Ginger Ale Pet 1L, Schweppes Mandarin OWB 250ml, Schweppes Tonik OWB 250ml, Schweppes Bitter Limon OWB 250ml, Schweppes Zero Tonik OWB 250ml, Schweppes Pink Grapefruit OWB 250ml, Schweppes Mandarin OWB 250ml 6’lı Paket

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi Hediyesi nelerdir?

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi Hediyesi 1 adet 4.275.600 TL değerinde BMW iX xDrive40 First Edition Sport 2023 Model Otomobil

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi 21 Kasım 2023 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak?

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi 24 Kasım 2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde ve bu sayfada ilan edilecektir.

Daha Daha Schweppes BMW Çekilişi Hakkında Detaylı Bilgi

Bu promosyon Coca–Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş (“Promosyon Düzenleyici”) tarafından MPİ’nin 27.04.2023 tarihli ve E-58259698-255.01.02-36557 sayılı izniyle 1 Temmuz 2023 saat 00:01-31 Ekim 2023 saat 23:59 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde düzenlenmektedir.

Promosyon tarihleri arasında, Türkiye genelinde promosyonlu Schweppes Mandarin Pet 1L, Schweppes Tonik Pet 1L, Schweppes Bitter Limon Pet 1L, Schweppes Zero Tonik Pet 1L, Schweppes Lime&Mint Pet 1L, Schweppes Pink Grapefruit Pet 1L, Schweppes Ginger Ale Pet 1L, Schweppes Mandarin OWB 250ml, Schweppes Tonik OWB 250ml, Schweppes Bitter Limon OWB 250ml, Schweppes Zero Tonik OWB 250ml, Schweppes Pink Grapefruit OWB 250ml, Schweppes Mandarin OWB 250ml 6’lı Paket ürünlerinden satın alarak ürün kapağının altında yer alan şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte www.dahadaha.com internet sitesi veya Daha Daha mobil uygulamasında üyelik oluşturmak kaydıyla ilgili alana giren 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler, 1 adet 4.275.600 TL değerinde BMW iX xDrive40 First Edition Sport 2023 Model Otomobil ikramiyesini kazanma şansı yakalayacaktır. Daha Daha’ya girilen her bir şifre bir çekiliş hakkı sağlamaktadır.

Kazanan asil ve yedek talihli, 21 Kasım 2023 tarihinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye kazanan asil ve yedek talihli, 24 Kasım 2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan şifreli ürün kapağı ibrazı zorunludur; şifreli ürün kapağının okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Promosyona katılımda katılımcı tarafından belirtilen bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Promosyona katılım ücretsiz olup sadece gerçek kişi tüketiciler katılabilir. Çekilişe katılım için ürün kapaklarında yer alan şifreler en geç 31 Ekim 2023 Saat: 23:59’a kadar Daha Daha’ya girilmelidir. Promosyon bitiş tarihi olan 31 Ekim 2023 günü saat 23:59 hitamından sonra ilgili şifrelerin Daha Daha internet sitesi veya uygulamasına girilmesi durumunda çekilişe katılım sağlanamaz. Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenecek, ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Promosyonun detaylarına, Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden,444 30 40 veya 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler promosyona katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekilişe katılmak için ürün kapakları altında yer alan kodun 31 Ekim 2023 saat 23:59’a kadar Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden ilgili alana girilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon Düzenleyici ilgili şifrelerin sistem tarafından kabul edilmemesi, tüketicinin şifreyi internet sitesine veya uygulamaya girerken yaşanabilecek internet kaynaklı veya diğer türlü aksaklık durumları dahil olmak üzere sürece ilişkin teknik veya başka tür aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Promosyon kapsamındaki Daha Daha mobil uygulaması ve www.dahadaha.com web sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcılarının sorumluluğundadır. İnternet sitelerinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile sorumluluk kabul edilmemektedir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödenmeyecektir. Promosyon kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sistem/sunucu kayıtları dahil her türlü kayıtları esas alınacaktır. İşbu koşullar altında yer alan herhangi bir madde hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Belirtilen tüm promosyon koşulları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. İşbu promosyon nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda İstanbul (Merkez) Mahkemeleri yetkilidir.

Promosyon Düzenleyici, promosyon süresince tek taraflı ve tamamen kendi takdirinde olarak promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler Daha Daha uygulaması veya www.dahadaha.com ve www.coca-cola.com.tr web sayfaları üzerinden duyurulacaktır.

Kazanılan ikramiyenin karşılığı nakit (Türk Lirası) olarak talep edilemez, diğer promosyonlar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Ürün ambalajları içinde yer alan her bir şifre tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz.

Promosyon Düzenleyici şüpheli bulunulan durumlarda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve sair mavzuat hükümleri ile uygunluk içerisinde olmak kaydıyla katılımcılardan ilave bilgi ve belge sorma hakkına sahip olup; ibrazının KVKK mevzuatınca mümkün kılınan talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar. Herhangi bir suistimal şüphesi var olduğunda, Promosyon Düzenleyici’nin ilgili satış noktasını ve/veya tüketiciyi promosyon kapsamı dışında tutması, promosyondan yararlanma hakkını sınırlaması ve sair tedbirleri alma hakkı saklıdır. Promosyona katılan tüketiciler promosyon koşullarını kabul etmiş sayılacaklardır.

Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc., Google LLC şirketlerinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple ve Google’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz. Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na “Daha Daha” uygulaması üzerinden erişilebilir.

Daha Daha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek için, kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, kaydedilmesi ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi içeren Aydınlatma Metni okunduktan sonra 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği Açık Rıza Beyanının verilebilmesi için ilgili kutucuklar seçilmelidir. Bu şekilde sistem bünyesine üye olarak dahil olunabilir.

İletişim formumun altında yer alan ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin kutucuğu işaretleyen kullanıcıların kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Politikası kuralları uyarınca ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen amaçlarla toplanabilir, işlenebilir, saklanabilir; ve bu kullanıcılara, belirtilen şekilde ürünler, promosyonlar veya kampanyalar hakkında bilgilendirici SMS ve/veya e-posta gönderimleri yapılabilir. Ticari elektronik izni her zaman geri alınabilir.

Şüpheli bulunulan durumlarda Daha Daha websitesi veya uygulamasından ilgili kayıtların incelenmesi, katılımcıya soru sorulması dahil gerekli araştırmaları ayrıntılı olarak yapma hakkı bulunmaktadır. Promosyon düzenleyici teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda, uyarma, üyeliği askıya alma, hediye vermeme veya hediyeyi iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili eylemin vergi veyahut ceza mevzuatı bağlamında sahtecilik veya başka cezai suç teşkil etmesi şüphesi durumunda Türk Ceza Kanunu (“TCK”) bağlamında işlem yapılması hakkı saklıdır. Olası kötüye kullanımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı promosyon düzenleyicinin ve/veya iş ortakları, hizmet sağlayıcıları ile yüklenicilerinin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir, bu husustaki tüm hukuki haklar saklı tutulmaktadır.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.