Carrefoursa’da 4 alışverişinizin 1’i hediye

0

Kampanya; 30 Nisan-27 Mayıs  tarihleri arasında sadece CarrefourSA Hipermarketleri’nden, 4 farklı günde CarrefourSA Plus Kart ve/ya Carrefour Axess ile yapılan alışverişler için geçerlidir.

Farklı günlerde yapılan her 4 alışveriş içerisinden en düşük tutarlı alışveriş miktarı, 4 Haziran 2013 tarihinde CarrefourSA Plus Kart veya Carrefour Axess’lere Plus Para olarak yüklenecektir.

4 Alışverişinizin 1’i Hediye

 

Kampanya; 30 Nisan-27 Mayıs  tarihleri arasında sadece CarrefourSA Hipermarketleri’nden, 4 farklı günde CarrefourSA Plus Kart ve/ya Carrefour Axess ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Farklı günlerde yapılan her 4 alışveriş içerisinden en düşük tutarlı alışveriş miktarı, 4 Haziran 2013 tarihinde CarrefourSA Plus Kart veya Carrefour Axess’lere Plus Para olarak yüklenecektir. Farklı günlerde; dörtten fazla alışveriş yapılması durumunda, tarih sırası ile ilk 4 alışverişin en küçük tutarlısı, ikinci 4 alışverişin en küçük tutarlısı, üçüncü 4 alışverişin en küçük tutarlısı Plus Para olarak yüklenecektir. Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden en yüksek tutarlı alışveriş kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için, 4 alışverişin de aynı kart ile yapılması gerekmektedir. Yüklenen Plus Para’lar 4 Haziran-29 Temmuz  2013 tarihleri arasında CarrefourSA Hipermarketleri’nde kullanılabilecektir.  Kullanılmayan Plus Para’lar, 30 Temmuz  2013 itibarıyla silinecektir. Kampanya dönemi boyunca kart ve kişi başına kazanılabilecek en fazla Plus Para tutarı 250 TL’dir. Kazanılacak Plus Para tutarları hesaplanırken, kampanya dönemi içerisinde yapılan iade işlemleri dikkate alınacaktır. Küçük ev aletleri (ütü, süpürge, çay ve kahve makinaları, su ısıtıcı, blender, mikser, doğrayıcı, mutfak robotları, elektrikli meyve sıkacakları, tost ve ekmek kızartma makinaları, ızgara, fritöz, buharlı pişiriciler), mini fırın, mikrodalga,  ve kişisel bakım ürünleri ( saç kurutma makinaları, elektrikli saç şekillendiriciler, saç – sakal kesme makinaları, traş makinaları, epilatörler, tansiyon aletleri ve basküller ), klima, elektrikli ısıtıcı ve sofbenler dışındaki elektronik ürünler, alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, hediye kart alımları, toplu alımlar ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Kataloğu görmek için lütfen tıklayınız

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.