CarrefourSA First Vespa Motosiklet Çekilişi

0

CarrefourSA First Vespa Motosiklet Çekilişi sonucu. 15 – 26 Şubat 2020 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan Tek seferde 10 TL değerinde First ürünü alanlar çekilişe katılmaya hak kazandı.

Çekilişle 1 kişi 32.900,00 TL değerinde 2019 Model VESPA PRİMAVERA 150 CC ABS E4 Kırmızı, 20 kişi 379,00 TL değerinde JBL KULAKLIK (T500BLK) kazandı.

CarrefourSA First Vespa Motosiklet Çekilişi sonucu için tıklayın!

Çekiliş 10.03.2020 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

Kazanan talihliler 13.03.2020 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyuruldu.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

KAMPANYA HAKKINDA

Bu kampanya MPİ’nin 23.01.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.779 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
15.02.2020 Saat 09:00- 26.02.2020 Saat 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA Marketlerinde, Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.’ye ait First markalı ürünlerden tek seferde 10 TL ve katları tutarında (fiş/fatura üzerinde ki her 10 TL’lik First için 1 çekiliş hakkı) alan herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
Uygulama içerisinden; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra First Kampanya adını seçerek alışveriş alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 10 TL değerindeki First ürünü için 1 çekiliş hakkı kazanır.
Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir
Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.
Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.
Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.
Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.
Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.
Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.
Hediye ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir.
Kampanya bitiş tarihi 26.02.2020 saat 23.59 ’dur.
Talihliler, 10.03.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İstanbul adresinde saat 11:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
Kazanan talihliler 13.03.2020 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
İkramiye olarak, 1 kişi 32.900,00 TL değerinde 2019 Model VESPA PRİMAVERA 150 CC ABS E4 Kırmızı, 20 kişi 379,00 TL değerinde JBL KULAKLIK (T500BLK) kazanacaktır
İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dâhil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere, Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş, Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 356 75 70
Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.
Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.
“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.
Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.
Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.
Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.