Calve Mini Cooper Çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Calve Mini Cooper Çekilişi. Calve Çekilişi Mini Cooper kazandırıyor. 01.09.2023 (00.01) – 31.12.2023 (23.59) tarihleri arasında kampanyaya dahil Kırmızı Kapaklı “CALVE” markalı ürünlerden satın alarak, ürün kapak içlerinde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte www.calvekazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren bireysel tüketiciler her şifre için 1 çekiliş hakkı verilerek kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

CALVE ÇEKİLİŞ SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çekilişte 1 kişiye, Mini Cooper / 1499 / 136 3 Kapı ‘ICONIC” 2023 model otomobil ve 10 kişiye Vespa Primavera 50 2023 model motosiklet ikramiyesi verilecektir.

Calve Mini Cooper Çekilişi

Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 24.07.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-40944 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

01.09.2023 (00.01)- 31.12.2023 (23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Unilever Sanayi Ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait kampanyaya dahil Kırmızı Kapaklı “CALVE” markalı ürünlerden satın alarak, ürün kapak içlerinde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte www.calvekazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren bireysel tüketiciler her şifre için 1 çekiliş hakkı verilerek kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir. www.calvekazandiriyor.com internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.

Calve çekiliş sona erdi

Kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması gibi) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim gibi durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumluluk kabul etmez.

Çekiliş; 10.01.2024 tarihinde, saat 10:30’da Umut Çekiliş, Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14 D.29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Çekilişte 1 kişiye, Mini Cooper / 1499 / 136 3 Kapı ‘ICONIC” 2023 model otomobil (1.569.636,00 TL) ve 10 kişiye Vespa Primavera 50 2023 model motosiklet (adedi: 120.900,00 TL) ikramiyesi verilecektir.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir. Görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş sonuçları 15.01.2024 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Adres bilgileri bulunan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye kazanan asil talihlilerin 30.01.2024 ve yedek talihlilerin 14.02.2024 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifrenin bulunduğu ürün ambalaj kapağı ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilecek belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalaj kapağının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalaj kapağının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur. İkramiyelerin son teslim tarihi 20.02.2024. Kampanya sadece bireysel tüketicilere yöneliktir.

www.calvekazandiriyor.com internet sitesi, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan açma kapağının orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.

18 yaşından küçükler, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş ve Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları, her türlü şirketler ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiye bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınır. Bilgi; aydınlatma metni ve yükümlülüklerin devamı www.calvekazandiriyor.com internet sitesindedir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için “Unilever Tüketici Hattı 444 25 19”. *Tescilli Marka sahibi BMW AG’dir; MINI markalı araçların Türkiye Distribütörü Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.’dir.

Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.