Bursa Payitaht Çarşı Çekilişi sonucu

0

Bursa Payitaht Çarşı Çekilişi sonucu açıklandı. Toplamda 100 TL’lik her alışverişe 1 çekiliş hakkı. 3 Ağustos 2018 – 3 Kasım 2018  Kampanya tarihleri arasında Bursa ilinin güneyinde Atatürk Caddesi, kuzeyinde Cumhuriyet caddesi, doğusunda Gökdere Bulvarı, batısında Cemal Nadir caddesi olarak belirlenen ve Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan ve BTSO ile sözleşme imzalayan üye işyerlerinden kampanya döneminde toplamda 100.-TL ve katları tutarında (her 100.-TL’ye bir çekiliş hakkı), alışveriş yaparak Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde Atatürk Caddesi, Cumhuriyet caddesi, Gökdere Bulvarı, Cemal Nadir caddesi üzerinde bulunacak kampanya stantlarına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere çekilişe katılım hakkı verildi.

Bursa Payitaht Çarşı Çekilişi sonucu İÇİN TIKLAYIN

 

Bursa Payitaht Çarşı Çekilişi 08.11.2018 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapıldı.

Çekiliş sonucunda 10 talihli Fiat Egea marka araç kazandı.

Bursa Payitaht Çarşı Çekiliş Sonuçlarını 14.11.2018 Olay Gazetesi ve Hakimiyet Gazetesinden (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

Asil talihlilerin son başvuru tarihi: 29.11.2018 Yedek talihlilerin son başvuru tarihi: 14.12.2018

Çekilişe katılma şekil ve şartları;

Başlama Tarihi : 3.08.2018 (10.00)
Bitiş Tarihi : 3.11.2018 (20.00)
Kapsadığı yerler: Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi

Kampanya tarihleri arasında Bursa ilinin güneyinde Atatürk Caddesi, kuzeyinde Cumhuriyet caddesi, doğusunda Gökdere Bulvarı, batısında Cemal Nadir caddesi olarak belirlenen ve Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan ve BTSO ile sözleşme imzalayan üye işyerlerinden (Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan Ulusal ve yerel zincir marketler, bankalar ve döviz büroları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri, eğitim ve sağlık hizmetleri, kargo, kurye ve lojistik firmaları, serbest meslek erbabı hizmetleri hariçtir) kampanya döneminde toplamda 100.-TL ve katları tutarında (her 100.-TL’ye bir çekiliş hakkı), alışveriş yaparak Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde Atatürk Caddesi, Cumhuriyet caddesi, Gökdere Bulvarı, Cemal Nadir caddesi üzerinde bulunacak kampanya stantlarına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu pos çıktısı verilerek kampanyaya katılacaklardır.

Çekiliş; 08.11.2018 tarihinde, saat 14:00’da BTSO konferans Salonu; Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde 2. Sk No:2 16140 Nilüfer/BURSA adresinde noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazete adı: Olay Gazetesi ve Hakimiyet Gazetesi Tarihi: 14.11.2018

Asil talihlilerin son başvuru tarihi: 29.11.2018 Yedek talihlilerin son başvuru tarihi: 14.12.2018

Diğer hususlar;
-Katılım yapan tüketici ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.

-Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

-18 yaşından küçükler ile BTSO çalışanları, Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesindeki mağaza sahipleri ve çalışanları ile taşeron hizmet veren firma sahipleri ve çalışanları, OutWork Event ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.