Bosch küçük ev aletlerinde büyük indirim var!

0

Bosch Ev Aletleri, online mağazası ile tüketicilerine hem güvenli hem de zamandan tasarruf sağlayan bir alışveriş deneyimi sunuyor. BSGL 32500 elektrikli süpürge ve PurplePassion Serisi saç bakım ürünleri, online satışa özel indirimli fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Kampanya kapsamında ayrıca Bonus ve World Card’la yapılan alışverişlere 12 aya kadar taksit imkânı var.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin yalnızca online mağazasında geçerli olan kampanya kapsamında PurplePassion Serisi PHA 2204 Saç Şekillendirici 65 TL yerine 45 TL’ye, PurplePassion Serisi PHS 2004 Saç Düzleştirici 75 TL yerine 55 TL’ye, PurplePassion Serisi PHD 5714 Saç Kurutma Makinesi Serisi 90 TL yerine 65 TL’ye, Bosch BSGL 32500 Elektrikli Süpürge 399 TL yerine 280 TL’ye indirilen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bosch online mağazaya tüm Türkiye’den güvenle ulaşılabiliyor

Türkiye’nin her yerinden 3D Secure ile güvenli alışveriş imkanı sunan Bosch Ev Aletleri’nin online mağazası sayesinde ürünler, Bosch güvencesiyle stok sorunu yaşamadan bir tıkla kapınıza geliyor. Ürünler, Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim ediliyor. 45 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavanın yanı sıra Bonus ve World Card ile yapılan alışverişlere 12 aya varan taksit imkanı sunuluyor.

 

Bosch tüm tüketicilerini online alışveriş deneyimi için http://www.bosch-home.com/tr/store/ adresine bekliyor.

 

boschonlinesatis

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.