Ayna AVM Hyundai Tucson Çekiliş Sonuçları

1

Ayna AVM Hyundai Tucson Çekiliş Sonuçları açıklandı. Balıkesir Ayna AVM Çekiliş Sonuçları. 01 Şubat 2018 – 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında Balıkesir Bandırma’da ve Balıkesir Erdek’te bulunan Ayna Alışveriş Mağazalarından her 250 TL’lik alışveriş yapanlara çekiliş hakkı verildi.

Ayna AVM Çekilişi sonucunda 1 kişi 2017 model Hyundai Tucson, 2 kişi Apple iPhone 8, 3 kişi Casper i5 Dizüstü Bilgisayar, 4 kişi Beko 55 inç Dahili Uydu alıcılı Full HD Led Televizyon, 5 kişi Salcano Bisiklet ikramiyesi kazandı.

Ayna AVM Çekiliş Sonuçları 7 Ağustos 2018 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapılan çekilişle belli oldu. İşte Ayna AVM Hyundai Tucson Çekiliş Sonuçları…

ASİL LİSTE
Hyundai Tucson kazanan asil talihli
Mehmet Salih BARAN

iPhone 8 64 GB kazanan asil talihliler
Sevcan Bilen BORA
Haşim GÜNER

Casper i5 Notebook kazanan asil talihliler
Orbay KARADUMAN
Hasan EROL
Fadime KEFELİOĞLU

Beko Led Tv kazanan asil talihliler
Taner ADIGÜZEL
Fatma ÇETİN
Yeliz YILDIRIM
Erol DOĞRU

Salcano Bisiklet kazanan asil talihli
Mertkan GÜNER
Figen AŞAKİ
Mehmet SENCER
Hasan ARSLAN
Özlem GENLİK

YEDEK TALİHLİ LİSTESİ
Hyundai Tucson kazanan yedek talihli
Emel SAĞAN

iPhone 8 64 GB kazanan yedek talihliler
Murat YARDIMCI
Şerif ŞENEL

Casper Notebook kazanan yedek talihliler
Kadir DAĞ
Ayşe SERT
Olcay SERTGÖZ

Beko Led Tv kazanan yedek talihliler
Anıl AYDEMİR
Taşkın AKTAR
Hatice ADIGÜZEL
Faruk YAŞAR

Salcano Bisiklet kazanan yedek talihliler
Murat ÇELİKARSLAN
Fevzi TURAN
Celal ÖZDEMİR
Ömer CEYLAN
Döndü DAVULCUAyna AVM Hyundai Tucson Çekiliş SonuçlarıAyna AVM Hyundai Tucson Çekilişi sonucu ikramiye kazananların listesi 10 Ağustos 2018 tarihinde Yaşam Gazetesinden duyuruldu.

İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Ayna AVM Hyundai Tucson Çekilişi

Bu kampanya MPİ Genel Müdürlüğünün 19.01.2018 tarih ve E.750 sayılı izni ile AYNA DAY. TÜK. MAL.MOB. HALI EV TEKS.ZÜC.İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından 01 Şubat 2018 ile 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

01.02.2018 saat 08.00 – 27.07.2018 saat 23.59 tarihleri arasında Balıkesir ili Bandırma ilçesinde bulunan 2 adet ve Erdek ilçesinde bulunan 1 adet Ayna mağazasından tek seferde 250 TL ve katları tutarında (her 250 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp (toptan alışverişler, şirketler, kamu kurum ve kuruluş alışverişleri hariç) fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte danışma bankosuna giden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Talihliler, 07.08.2018 tarihinde saat 18.00’de Bandırma Belediyesi Santral Kültür Merkezi İhsaniye Mah. İstiklal Cad. No:88 Bandırma/Balıkesir adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

İkramiye olarak, 1 kişiye 119.601,00 TL değerinde 2017 model Hyundai Tucson 1,6 GDI Style Otm., 2 kişiye 4.200,00 TL değerinde iPhone 8 64 GB Silver (Hat Kart Hariç), 3 kişiye 2.550,00 TL değerinde F600 7200-8T45T-S Notebook, 4 kişiye 2.500,00 TL değerinde B55 L 55314B2 Televizyon, 5 kişiye 750,00 TL değerinde Salcano Efes 26 MD Bisiklet verilecektir.

Talihliler, 10.08.2018 tarihli Yaşam Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir) ile katılımda, sadece Ayna mağazalarından kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.

Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.

Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.

İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Toptan Alışverişler, Şirketler, Kamu Kurum ve Kuruluşlar ve Ayna Dayanıklı Tüketim Malları Mob. Halı Ev Tekstili Züc. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçük olan kişiler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Detaylar http://sizmisiniz.com’da.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.