Aygaz Otogaz Çekilişi Sonucu

1

Aygaz Otogaz Çekilişi. 10 Aralık 2018 – 13 Ocak 2019 tarihleri arasında tek seferde 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL için bir çekiliş hakkı) otogaz alışverişine çekiliş hakkı verildi.

Aygaz LPG Puan Çekilişi Talihlileri
500 TL Hediye Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Alper Gökkaya / Erzurum
2 – Murat Guzgun / İstanbul
3 – Murat Koç / İstanbul
4 – Ferhat Somuncu / Kayseri
5 – Yakup Güzelcan / Gaziantep
6 – Batuhan Yolcu / İzmir
7 – Fahrettin Koç / Erzurum
8 – Akın Akkaş / Muğla
9 – Sinan Şeker / Diyarbakır
10 – Erdem Ateş / İzmir
11 – İlyas Gövce / İstanbul
12 – Mehmet Kavak / Ankara
13 – Mehmet Ali Hamilci / Muğla
14 – Kubilay Hamdi Aslan / İzmir
15 – Deniz Aydoğan / Ankara
16 – Bünyamin Karcı / Tekirdağ
17 – Mustafa Alpaslan / Yozgat
18 – Cengiz Tan / İçel
19 – Özgür Eren / Ankara
20 – Mustafa Kural / Kayseri
21 – Mehmet Topcu / Gaziantep
22 – Mustafa Aydemir / Kastamonu
23 – Ramazan Aşlak / İstanbul
24 – Samet Tiryaki / Kocaeli
25 – İsmail Kurnaz / İzmir
26 – Erkan Uşman / Muğla
27 – Vedat Kuruçay / Karaman
28 – Ahmet Yılan / Kilis
29 – Şerif Sunar / Kocaeli
30 – Yılmaz Yakut / Bursa
31 – Ahmet Su / Bitlis
32 – Atakan Atalay / Sivas
33 – Levent Uçar / Kilis
34 – Ömer Tan Tarkan / İstanbul
35 – Hakan Karakaya / Ankara
36 – Hasan Çalı / Şanlıurfa
37 – Serdar Üzümcü / Ankara
38 – Mustafa Aksoy / Antalya
39 – Gökhan Keme / Adana
40 – Enes Kaan Güvercin / İstanbul
41 – Ahmet Kavak / Kayseri
42 – Mehmet Bilal Tarioğlu / Ankara
43 – Cihat Mercan / İstanbul
44 – Utku Sarı / Bolu
45 – Birol Boru / Kütahya
46 – Sidar Erdem / Diyarbakır
47 – Ufuk Biçer / Samsun
48 – Enes Ersan Kapıcı / Şanlıurfa
49 – Hasan Hüseyin Ocak / İçel
50 – Mehmet Sürücü / Gaziantep

400 TL Hediye Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Kaşif Bağcıvan / Konya
2 – Mustafa Eruzun / İzmir
3 – Hamdi Alıtkan / Ankara
4 – Gökhan Köle / Muğla
5 – Mustafa Doğan / Niğde
6 – Murat Karakaya / İstanbul
7 – Cetin Esen / Isparta
8 – Musa Oğuz / Konya
9 – Müslim Aksu / Zonguldak
10 – Ibrahim Can Turk / Antalya
11 – Uğur Adıgüzel / Aydın
12 – Hüseyin Pekel / Ankara
13 – Emir Esengün / Antalya
14 – Altan Bağcıoğlu / Ankara
15 – Bahadırcan Özata / Karabük
16 – Kürşat Kuloğlu / Aydın
17 – Özgür Esen / Kocaeli
18 – Veli Gedik / Kayseri
19 – Yılmaz Kaplan / Denizli
20 – Serdar Kaya / Ankara
21 – Orhan Perçın / İstanbul
22 – Sercan Arslan / İstanbul
23 – Sabri Vatansever / Bursa
24 – Emrah Sarı / Ankara
25 – Mehmet Feyzullah Ok / Ankara
26 – Serkan Zorba / İstanbul
27 – Ahmet Hakan Görgün / Afyon
28 – Haluk Pak / Samsun
29 – Özgür Çakır / Ankara
30 – Hasan Başar / Zonguldak
31 – Ali Osman Yıldırım / Antalya
32 – Sinan Ürün / İstanbul
33 – Rafet Şahin / Konya
34 – Yasın Doğan / Ankara
35 – Hakan Pehlivanlı / Ankara
36 – Mehmet Kemal Ağca / Konya
37 – Oğuzhan Kahya / Kocaeli
38 – Ertuğrul Beştepe / Kayseri
39 – Baransel Barut / Adana
40 – Hasan Hüseyin Tosun / Gaziantep
41 – Selahattin Yolal / İzmir
42 – Mustafa Özçelik / Adana
43 – Berkant Ardıç / Ankara
44 – Muhittin Sarıtaş / Düzce
45 – Oğuz Karahan / Uşak
46 – Ali Can Summakoğulları / Hatay
47 – Osman Demiral / İstanbul
48 – Hasan Yıldırım / Balıkesir
49 – Mehmet Şakir Yıldız / Diyarbakır
50 – Leyla Bozkurt / Aydın
51 – Ahmet Çil / Konya
52 – Uğur Tüysüz / İçel
53 – Halil Bozkurt / Kayseri
54 – Mesut Büyük / Yozgat
55 – Onur Canikli / İstanbul
56 – Emre Sümer / Aydın
57 – Atilla Aydogan / Sakarya
58 – Metin Ergün / Tekirdağ
59 – Davut Küçükkömürcü / Gaziantep
60 – Yıldıray Yiğit / Bitlis
61 – Cevdet Yılmazlı / Isparta
62 – Rıdvan Aydın / Bursa
63 – Mert Ozturk / Denizli
64 – Mustafa Yuceer / İstanbul
65 – Abdullah Keleş / İstanbul
66 – Serdar Ersun / Ankara
67 – Oğuzhan Nevruzoğlu / İstanbul
68 – Fatih Alpler / Sivas
69 – Dilek Metli / İçel
70 – Ferhat Çelikkaleli / Ankara
71 – Fatih Arduç / İstanbul
72 – Alı Altay / İstanbul
73 – Bülent Alaca / Malatya
74 – Sinan Asil / İzmir
75 – Abidin Kayır / Ankara
76 – Armağan Kazan / Diyarbakır
77 – Ahmet Kurudayıoğlu / Konya
78 – İbrahim İncitopu / İzmir
79 – Halil İçöz / Konya
80 – Recep Koca / Balıkesir
81 – Onur Sıtkı Ercan / İstanbul
82 – Mustafa Koç / Kocaeli
83 – Mustafa Belli / Malatya
84 – Hakan Katırcıoğlu / Bursa
85 – Buğra Barutcu / Samsun
86 – Mustafa Soysal / Kayseri
87 – Selahattin Ergelen / Zonguldak
88 – Soner Şannan / Antalya
89 – Salih Kilicel / İzmir
90 – Fahrettin Öztürk / Kocaeli
91 – Ahmet Özsarı / Çanakkale
92 – Baki Dönmez / Bursa
93 – Ali Osman Şahin / Bursa
94 – Esma Aytekın / Mardin
95 – Ersin Ateş / İzmir
96 – Ahmet Şengül / Edirne
97 – Alper Bayır / Ankara
98 – Servet Çakır / Bolu
99 – Kemal Polat / Ankara
100 – Furkan Yazgı / Ordu
101 – Talip Doğan / Konya
102 – Mehmet Uçar / Kayseri
103 – Yalçın Koç / Konya
104 – Hasan Hüseyin Uçgun / Ankara
105 – Mehmet Okudan / Antalya
106 – Yaşar Özdarıcı / Konya
107 – Orhan Akbaş / Gaziantep
108 – Ekrem Fıçıcı / İstanbul
109 – Kerem Yılmaz / Kocaeli
110 – Melek Nur Oktay / İzmir
111 – Hüdai Dikyurt / Bartın
112 – Murat Benlioğulları / İzmir
113 – Mustafa Yaşar Nebioğlu / İstanbul
114 – Feyzullah Akyel / Manisa
115 – Buğra Can Şen / Mardin
116 – Zübeyir Yıldırım / İçel
117 – Kamil Kutlu / İstanbul
118 – Aydın Aslan / Ankara
119 – Murat Özdemir / Edirne
120 – Faruk Yakut / Kırklareli
121 – Ahmet Karslıoğlu / İzmir
122 – Mehmet Gök / Antalya
123 – İsmail Taşkaya / İstanbul
124 – Adem Hatıl / Bartın
125 – Ilker Cevık / İçel
126 – İsmaıl Sezgın / Ankara
127 – Mehmet Kurudirek / Kayseri
128 – Serkan Kaya / İzmir
129 – Murat Şen / Sakarya
130 – Osman Örs / Kars
131 – Ömer Öner / İstanbul
132 – Yakup Erhotamış / İzmir
133 – Mustafa Kel / Ankara
134 – Cengiz Polat / Ankara
135 – Furkan İnci / Bursa
136 – Muhammed Çalpa / Diyarbakır
137 – İbrahim Uçan / Samsun
138 – Emrah Birsen / Kocaeli
139 – Serkan Özbekler / Ankara
140 – Aydın Server / Bursa
141 – Ahmet Çeken / Gaziantep
142 – Murat Akyol / İstanbul
143 – Yakup Öztürk / Tokat
144 – Erden Keyik / Balıkesir
145 – Erman Süren / Bursa
146 – Bedrettin Taş / Kahramanmaraş
147 – Mustafa Hamallar / İçel
148 – Mustafa Aydoğdu / İstanbul
149 – Ramazan Gümüşay / Van
150 – Mefa Ulug / Kocaeli

300 TL Hediye Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Mehmet Boyalı / Antalya
2 – Arıf Elen / Muğla
3 – İsmail Özbey / Adana
4 – Mustafa Çakar / İzmir
5 – Ahmet Kaya / Aksaray
6 – Serdar Bozdemir / Kocaeli
7 – Burçin Yıldız / Ordu
8 – İbrahim Yıldız / Kahramanmaraş
9 – Şahın Karakaş / Zonguldak
10 – İzzet Aydın / Denizli
11 – Savas Ozbektas / İstanbul
12 – Enes Şentürk / İstanbul
13 – Fatih Beki / İstanbul
14 – Emre Dostay / Ankara
15 – Ihsan Bıçakcı / İçel
16 – Furkan Mehmedoğlu / Bayburt
17 – Mehmet Kürekçi / Ankara
18 – Volkan Şahin / Gaziantep
19 – Ömürcan Çekmegeli / Malatya
20 – Zafer Doğan / Muğla
21 – Serkan Kepekci / Gaziantep
22 – Murat Kayatan / İzmir
23 – Ramazan Özaktan / Afyon
24 – Fatih Işıl / Muğla
25 – Hüseyin Gök / Burdur
26 – Can İnce / İzmir
27 – İdil Karadeniz / Ankara
28 – Kasım Polat / Antalya
29 – Mustafa Gemicioğlu / Balıkesir
30 – Kadir Başoğlu / İçel
31 – Gökhan Ökçin / İstanbul
32 – Gökhan İrkıt / Kocaeli
33 – Osman Kaya / Erzincan
34 – Kamil Yiğit / Konya
35 – Abdulbaki Yücel / Kayseri
36 – Süleyman Güldem / Antalya
37 – İsmail Çiftçi / Tekirdağ
38 – Mete Turan / Antalya
39 – Cuma Özmen / Ankara
40 – Orhan Aktaş / Sivas
41 – Volkan Karaca / Samsun
42 – Şenol Şenlikoğlu / Giresun
43 – Ali Kemal Eker / Kocaeli
44 – Ayhan Alkiraz / Afyon
45 – Hakan Akyurt / Konya
46 – Ali Gündoğdu / Antalya
47 – Hasan Kök / Kayseri
48 – Kerem Kan / Diyarbakır
49 – Sinan Tanrıverdi / İzmir
50 – Ahmet Öz / Denizli
51 – Tahir Sefer / Van
52 – Özün Demirci / Ankara
53 – Tarkan Aldemir / Çanakkale
54 – Umut Gül / Sivas
55 – Sadik Çoban / Denizli
56 – Ahmet Güler / Bolu
57 – Velı Kurt / Antalya
58 – Hasan Basrı Başağa / Trabzon
59 – Adem Atma / Ankara
60 – Andulkadir Bozkaya / Hatay
61 – Fırat Kaan Ulusoy / İzmir
62 – Sezgin Erol / İstanbul
63 – Ali Gürsoy / İstanbul
64 – Eren Çıraklar / Bursa
65 – Muharrem Polat / Bursa
66 – Nurullah Çukadar / İstanbul
67 – Mustafa Almalı / Ankara
68 – Özkan Dabanlı / Eskişehir
69 – Mustafa Cambaz / Bursa
70 – Cihan Uslu / İzmir
71 – Nedim Sayıcı / Ankara
72 – Ümit Erhan Örnek / Karaman
73 – Yahya Çavuş / İstanbul
74 – Aydın Biber / İstanbul
75 – Yunus Güven / Samsun
76 – Erdem Alper / Denizli
77 – Nihat Deniz / Antalya
78 – Tarık Mosun / Ankara
79 – Muammer Urgan / İzmir
80 – Mehmet Tongur / Konya
81 – Görkem Tan / İstanbul
82 – Ahmet Nur Yamanalı / İzmir
83 – Gökhan Karaca / İstanbul
84 – Emre Sülü / Malatya
85 – Erhan Kartal / Malatya
86 – Rıza Kalyoncu / Yalova
87 – Murat Sargın / Yozgat
88 – Erdinç Akarca / Adana
89 – Ahmet Büyükçakır / Ankara
90 – Şuayip Akcan / Aydın
91 – Ümit Sarı / İstanbul
92 – Fatih Er / İstanbul
93 – Mehmet Köseler / Adıyaman
94 – Can Atalan / İzmir
95 – Furkan Molon / Malatya
96 – Burak Bayır / Denizli
97 – Hatice Oğurlu / Hatay
98 – Şendoğan Öztürk / İstanbul
99 – Engin Arslan / İstanbul
100 – Bülent Saymaz / İstanbul
101 – Özgür Karabudak / İstanbul
102 – Turgut Öztürk / İstanbul
103 – Ali Kemal Gürgü / İstanbul
104 – Hatice Akeren / Kütahya
105 – Mehmet Karabat / Bingöl
106 – Onur Şahin / İzmir
107 – Ömer Çifçi / Kahramanmaraş
108 – Tuncay Taş / Ankara
109 – Erol Aydemir / İstanbul
110 – Turhan Erdem / İstanbul
111 – Yunus Emre Yazıcı / Ankara
112 – Sedat Çetinkaya / Balıkesir
113 – Murat Güldalı / Bursa
114 – Ahmet Torlak / İstanbul
115 – Nurhan Çoşkun / Bursa
116 – Mehmet Fatih Alpaslan / Konya
117 – Emin Bulut / Muğla
118 – Erdal Düzen / İstanbul
119 – Hüseyin Öztürk / Şanlıurfa
120 – Muzaffer Aktar Aktar / Afyon
121 – Mehmet Dündar / Balıkesir
122 – Aziz Ok / Aydın
123 – Necmettin Ceylan / Giresun
124 – Akın Türkmen / Aksaray
125 – Hasan Hasırcı / Ankara
126 – Hasan Bağcı / Iğdır
127 – Özkan Duman / Ankara
128 – Ahmet Parlakşahan / Hatay
129 – Gökhan Arslan / İstanbul
130 – Mustafa Güler / Denizli
131 – Hamdi Sarı / Malatya
132 – Serdar Okuyucu / Ankara
133 – Veli Cakmakbelen / Konya
134 – Engin Emirhan Gür / Aydın
135 – Serhat Kurşun / Kayseri
136 – Mehmet Emin Katıtaş / Osmaniye
137 – Muhammet Öter / İstanbul
138 – Necdet Davaz / Bursa
139 – Emre Işık / Konya
140 – Mustafa Yaşa / Konya
141 – Cemil Karakuş / Bursa
142 – Biraz Yozgatlı / Hatay
143 – Hare Sinem Türker / İstanbul
144 – Serkan Doğacı / Konya
145 – Mehmet Ali Karadeniz / İzmir
146 – Melih Yürük / Hatay
147 – Samet Bozpınar / Antalya
148 – Mehmet Çapacı Oğlu / Aydın
149 – Sedat Siler / Hatay
150 – Yasir Doğru / Adana
151 – Uğur Ünlüer / Bitlis
152 – Bilal Aydin / Bursa
153 – Cihan Özkan / İzmir
154 – Yusuf Göl / Van
155 – Bahadır Oran / Kırklareli
156 – Özgür Özdemir / İstanbul
157 – Ali Yıldırım / İstanbul
158 – Gökhan Ezgin / İstanbul
159 – Mehmet Tunç / Adıyaman
160 – Ahmet Akgül / Tokat
161 – Süleyman Şahin / Niğde
162 – Olgun Türk / Kocaeli
163 – Ufuktan Altunoluk / Manisa
164 – Murat Keskin / Edirne
165 – Mehmet Resul Başar / İstanbul
166 – Sami Ekici / Ankara
167 – Mehmet Seyit Ivgın / Muğla
168 – Gökhan Yılmaz / Sakarya
169 – İsmet Narli / Kahramanmaraş
170 – Mesut Yıldızbaşoğlu / Samsun
171 – Serhat Yatkin / İstanbul
172 – İrfan Bargil / İstanbul
173 – Şeref Öztürk / İstanbul
174 – Harun Çınar / Yozgat
175 – Barış Seylan / Balıkesir
176 – Beytullah Kırtepe /
177 – Yunus Emre İbik / Giresun
178 – Murat Çekiç / Samsun
179 – Mehmetcan Nadi / İzmir
180 – Hikmet Eroğlu / Malatya
181 – Erol Balur / Bursa
182 – Serya Öncü / Ankara
183 – Muarrem Narsat / Kayseri
184 – Alican Köse / İzmir
185 – Esat Karaca / İstanbul
186 – Ömer Ergel / Bolu
187 – Rumil Karaca / Bursa
188 – Ilhan Tas / Kayseri
189 – Mücahit Çavdar / Ankara
190 – Ömer Alı Sünbül / Konya
191 – Rıza Çam / Ankara
192 – Hakan Küçükekenci / Kastamonu
193 – Serhat Ceyhan / Kahramanmaraş
194 – Ahmet Onur Arıcı / Kocaeli
195 – Emin Ünal / Tokat
196 – Aydin İkiz / Adana
197 – Mehmet Alu Katrancı / Konya
198 – Kenan Yılmaz / İçel
199 – Mehmet Kozanlı / Adana
200 – Kenan Karlıdağ / Ankara
201 – Emre Bayram / Bursa
202 – Tuncay Tatlı / İstanbul
203 – Omer Direm / Uşak
204 – Semih Baş / Kayseri
205 – Raşıt Ayaz / Kayseri
206 – Sevgi Mehder / Samsun
207 – Tolga Yıldırım / Kayseri
208 – Samet Umdu / Sivas
209 – Ahmet Sinan Gumus / Kayseri
210 – Taha Altunsoy / İstanbul
211 – Abdullah Yıldız / Balıkesir
212 – Kahraman Örçün / Sakarya
213 – Osman Tuna / Çankırı
214 – Veysel Girgin / Uşak
215 – Murat Akkaş / Denizli
216 – Gürbüz Arslan / Aydın
217 – Çağrı Zengül / Bursa
218 – İbrahim Yiğit / Burdur
219 – İrfan Selbi / Antalya
220 – Onur Yılmaz / Balıkesir
221 – Hakan Önürme / İzmir
222 – Ünal Avcı / Ankara
223 – Onur Karahan / Bursa
224 – Ramazan Dönmez / İstanbul
225 – Alper Görkem Ateşoğlu / İstanbul
226 – Güray Eser / Antalya
227 – Adem Kara / Gaziantep
228 – Sertan Aktaş / Ankara
229 – Ziya Dinçer / Uşak
230 – Murat Arabi / İstanbul
231 – Yakup Çorbacı / Kastamonu
232 – Salman Özkan / Ankara
233 – Mehmet Ündar / Bursa
234 – Semih Arslan / Manisa
235 – Ali Bey / Mardin
236 – Nızamettın Teksın / Van
237 – Canan Çıftçı / Ankara
238 – Eser Öztek / Ankara
239 – Tımur Aktaş / Bursa
240 – Aydın Kurt / Şanlıurfa
241 – Fikret Demir / Bartın
242 – Tugay Barut / Balıkesir
243 – Murat Civelek / Bursa
244 – Mustafa Mahir Aras / Eskişehir
245 – Burcu Öbek / Niğde
246 – Mehmet Alkanat / Gaziantep
247 – Musa İzgi / Burdur
248 – Günay Mustak / Denizli
249 – Ender Turgut / Bursa
250 – İsmail Ayyıldız / İstanbul
251 – Coskun Kazancı / Denizli
252 – Ercan Yangöz / Muğla
253 – Mert Üngörmüş / Ankara
254 – Emre Yılmaz / Ankara
255 – Mehmet Yıldırım / Denizli
256 – Ahmet Kılıç / Giresun
257 – Üzeyir Gündüz / İzmir
258 – Mustafa Cizmeci / Osmaniye
259 – İsmail Karlu / Eskişehir
260 – Erhan Eren / İzmir
261 – Vedat Mutlu / Konya
262 – Abdullah Can / Denizli
263 – Sirin Sarica / Muğla
264 – Mustafa Karasay / Diyarbakır
265 – Nur Kevser Bırcan /
266 – Ayhan Bozlak / Samsun
267 – Alparslan Gürocak / Gaziantep
268 – Ercan Çiçek / Eskişehir
269 – Eray Üzek / Malatya
270 – Numan Şahin / Adana
271 – Zeki Nar / Samsun
272 – Burak Görmez / Bursa
273 – İbrahim Şen / Van
274 – Ferdı Gül / Ankara
275 – Uğur Erdem / Niğde
276 – Rasül Çam / Antalya
277 – Tahir Demir / Kocaeli
278 – Mehmet Karakülah / Ankara
279 – Kasım Yürümez / Ankara
280 – Elif Bolat / Tokat
281 – Murat Alpay / Rize
282 – Emın Aslan / Bursa
283 – Onur Tunca / Balıkesir
284 – Ahmet Özenbaş / Balıkesir
285 – Atilla Koyuer / Nevşehir
286 – İzzet Turan / Bursa
287 – Osman Doğan / Denizli
288 – Ferhat Yoluk / Van
289 – Tuncay Arslan / İzmir
290 – Ahmet Çilingir / Osmaniye
291 – Murat Alkaya / İstanbul
292 – Oğuzhan Palu / Karabük
293 – Mustafa Yildiz / Ankara
294 – Abdulgaffar Onaylı / Van
295 – İnan Çiftçi / İstanbul
296 – Ayşe Dağlı / Bursa
297 – Muhammet Dalkıç / Van
298 – Omer Yilmaz / Balıkesir
299 – Emre Orhan / Kocaeli
300 – İsmail Akkuş / Manisa

50 TL Hediye Puan Kazanan Asil Talihliler
1 – Selam Albayrak / Bolu
2 – Güray Karadağlı / İzmir
3 – Cenk Cetinok / İstanbul
4 – Fatma Çınkılıç / Kars
5 – Kerim Keloğlu / Bolu
6 – Deniz Önderoğlu / İçel
7 – Sedat Arslan / Kocaeli
8 – Mert Dirican / İstanbul
9 – Furkan Gökten / Bursa
10 – Can Delipınar / İstanbul
11 – Mutlu Çabuk / Antalya
12 – Melik Altay / Denizli
13 – Enver Mustafa Sarı / Manisa
14 – Nejat Tanık / Tekirdağ
15 – Murat Murat / Osmaniye
16 – Akın Körçay / Erzincan
17 – Mustafa Çubukdar / Hatay
18 – Ahmet Telli / Malatya
19 – Serkan Atalay / Ankara
20 – Oktay Gündoğdu / İzmir
21 – Zekeriya Hacımustafaoğlu / İstanbul
22 – Ali Ceylan / Afyon
23 – Murat Köstekçi / Van
24 – Serkan Şınel / İstanbul
25 – Abdullah Koyuncu / Gaziantep
26 – Harun Aydın / İstanbul
27 – Onur Taştaban / Bursa
28 – Mehmetali Yılmaz / İstanbul
29 – Mustafa Kocabay / İçel
30 – Hasan Kaya / Siirt
31 – Mesut Dündar / Yalova
32 – Ali Kocyigit / Ankara
33 – Jan Sivazlı / İstanbul
34 – Bekır Selamı Türkmenoğlu / Osmaniye
35 – Mustafa Kılıç / İstanbul
36 – Sezer Kaya / Sinop
37 – Yasin Gümüş / Muğla
38 – Mehmet Kaymak / Şanlıurfa
39 – Mehmet Kovalı / Konya
40 – İrfan Demir / Ardahan
41 – Tamer Çoşkun / Sivas
42 – Rıdvan Aydoğan / Hatay
43 – Hakkı Yılmaz / Balıkesir
44 – Hakan Ergül / Ankara
45 – Kadir Ağ / Aydın
46 – Rifat Karaer / Batman
47 – Ersin Dinç / Eskişehir
48 – Ahmet İkikapili / Kütahya
49 – Haydar Zerepcan / Kırıkkale
50 – Barış Tanyeli / Ankara
51 – Okay Candaş / Ankara
52 – Suat Sunel / Muğla
53 – Sefer Yamak / İstanbul
54 – Kemal Ceylan / Kocaeli
55 – İbrahim Türkkan / Bursa
56 – İbrahim Özkara / Afyon
57 – Umut Kılıç / Ankara
58 – Ozan Tunç / Erzurum
59 – Rıza Çetin / Aksaray
60 – Burak Özdemir / Ankara
61 – Betul Memis / Tekirdağ
62 – Oğuz Han Sakarys / Eskişehir
63 – Mehmet Horzum / Antalya
64 – Halef Günay / Adana
65 – Faris Karaahmetli / Hatay
66 – Hakan Albay / Bursa
67 – Abdullah Furkan Cihangir / Karabük
68 – Aydın Eroğlu / İstanbul
69 – Burak Aydın / Antalya
70 – Serkan Karaman / Balıkesir
71 – Gizem Şenyıldızoğlu / İzmir
72 – Alper Yak / Kocaeli
73 – Duran Can / Manisa
74 – Erhan Küçük / İzmir
75 – Sezai Adabaş / Kayseri
76 – Sinan Daşiyan / Ankara
77 – Uğur Aslan / İstanbul
78 – Halit Karayel / Zonguldak
79 – Tuna Kat / İstanbul
80 – İhsan Savran / İstanbul
81 – Ali Fırat Koçak / Iğdır
82 – Mehmet Kurt / Diyarbakır
83 – İsmail Açık / İzmir
84 – Emrah Rodoplu / Bursa
85 – Seyhan Yılmaz / Hatay
86 – Mehmet Kılınç / Kayseri
87 – Şennur Çağ / Ankara
88 – Sefa Cingöz / Edirne
89 – İlhami Karakaş / Ankara
90 – Harun İnam / Eskişehir
91 – Serhat Dinçer / İstanbul
92 – Varol Aydın / İstanbul
93 – Deha Aydındoğmuş / Antalya
94 – Ayhan Arslan / Ankara
95 – Arzu Tanrıöver / Uşak
96 – Uğur Demir / Aydın
97 – Yavuz Albayrak / Antalya
98 – Ümit Özdirik / İstanbul
99 – Murat Limon / Kocaeli
100 – Mustafa Akçam / Ankara
101 – Ömer Faruk Yazıcı / Şanlıurfa
102 – Aydoğan Gedıklı / Sakarya
103 – Tolga Yeşil / Niğde
104 – Ayça Öner / İçel
105 – Baris Yalli / İstanbul
106 – Sinan Aksu / Rize
107 – Enes Çınar / Kahramanmaraş
108 – Işık Savaş / Antalya
109 – Ahmet Akyıldız / Kütahya
110 – Tolga Sevim / İstanbul
111 – Cem Demirbay / Adana
112 – Murat Kaya / İstanbul
113 – Samet Özkan / İstanbul
114 – Ramazan Tolga Gündüz / Kırşehir
115 – Ali Ağırdemir / Malatya
116 – Suphi Kaban / Şanlıurfa
117 – Uğur Keleş / Ankara
118 – Akif Genç / Kahramanmaraş
119 – Fatih Tarik / Adana
120 – Hakan Çetinkaya / Konya
121 – Oğuzhan Eryiğit / Konya
122 – Beytullah Adsoy / Bursa
123 – İdris Acıbadem / Konya
124 – Savaşkan Sarıaslan / Ankara
125 – İrfan Ilıpınar / Ankara
126 – Fadime İçme / Ankara
127 – Tayyar Atay / Ankara
128 – Satılmış Alabaş / Zonguldak
129 – Cihat Karakuş / Uşak
130 – Gültekin Çinçin / Ankara
131 – Mine Akoluk / Osmaniye
132 – Ahmet Tek / Elazığ
133 – Mehmet Zülfü Gel / İzmir
134 – Âdem Colak / Bingöl
135 – Gokhan İlgar / İstanbul
136 – Hayri Alhas / Hatay
137 – Aziz Emrebaş / Kayseri
138 – Alper Töner / Kocaeli
139 – Yakup Türel / İstanbul
140 – Oguzhan Kayalı / Kırklareli
141 – Ramazan Acunman / Ordu
142 – Ramazan Sarıyerlıoğlu / Ankara
143 – Akif Yavuz / Aydın
144 – Sevda Aklan / Bursa
145 – İsmail Tunç / Ankara
146 – Halil Camus / Kahramanmaraş
147 – Erhan Külekci / İzmir
148 – Fuat Özaltın / İstanbul
149 – Yusuf Karaman / Ankara
150 – Vakkas Sakar / Şanlıurfa
151 – Ali Bilginer / Kayseri
152 – Nuh Karabulut / Ankara
153 – Onur Büyükçavuşoğlu / Eskişehir
154 – Mucahıt Durmaz / Balıkesir
155 – Mesut Salt / Kayseri
156 – Erhan Öztürk / İstanbul
157 – Murat Hekim / İzmir
158 – Alican Armutlu / İstanbul
159 – Mevlüt Avcı / İstanbul
160 – Mevlüt Çiv / Sakarya
161 – Ümit Şahin / İstanbul
162 – Kadir Can Kaya / Manisa
163 – Atilla Çam / Bursa
164 – Yaşar Temiz / Gaziantep
165 – Abdulhalim Çiçek / Batman
166 – Mehmet Ünal / Ankara
167 – Yasin Tobu / Kayseri
168 – Uğur Çalışır / İstanbul
169 – Suat Özyurt / İstanbul
170 – Harun Doğruyol / Kocaeli
171 – Orhan Sevimli / İzmir
172 – Mevlüt Tilif / Konya
173 – Ali Mwtin Dundar / Ankara
174 – Mesut Şimşek / Ankara
175 – Ahmet Guler / Kastamonu
176 – Burak Arslan / Kayseri
177 – Bayram Gürcüoglu / Gaziantep
178 – Selim Kır / Samsun
179 – Resul Cihangir / Hatay
180 – Murat Güleser / Kayseri
181 – Tuncay Ultanir / İstanbul
182 – Şevki Kurt / Antalya
183 – Alpaslan Azim / Erzincan
184 – Nami Yurdakul / Yozgat
185 – Ahu Deveci / İstanbul
186 – Myrat Can / Diyarbakır
187 – Ersin Gündar / İstanbul
188 – Fatih Taş / Muğla
189 – İbrahim Vurucu / Ankara
190 – Furkan Yılmaz / Kırşehir
191 – Nusret Cokan / İstanbul
192 – İsmail Köseoğlu / İstanbul
193 – Sadık Akbaş / Kırşehir
194 – Çiğdem Açıl / Eskişehir
195 – Batuhan Dündar / Zonguldak
196 – Hasan Dede Coşkun / Hatay
197 – Sukru Gunlukcu / Kocaeli
198 – Mert Şen / Hatay
199 – Fatıh Acar / Kayseri
200 – Ali Yılmaz / Sakarya
201 – Cengizhan Taşdemir / Şanlıurfa
202 – Onur İmamoğlu / Kırşehir
203 – Berat Enes Canlı / Bursa
204 – Ahmet Filiz / Eskişehir
205 – Mesut Sert / Bursa
206 – Orhan Ünlü / Bursa
207 – Mete Fırat / Ankara
208 – Muhittin Güngör / Muğla
209 – Alper Adal / Mardin
210 – Anıl Dünya / Sakarya
211 – Hasan Koçak / Ankara
212 – Sadik Tomar / Çorum
213 – İsmail Doğan / Sivas
214 – Gül Büşra Örsel / Ankara
215 – Bekir Bardakçıoglu / Adıyaman
216 – Onur Keleş / Hatay
217 – Bekir Yıldız / Konya
218 – Muammer Kaval / Kütahya
219 – Ferhat Güç / Edirne
220 – Hakan Kızılaslan / İstanbul
221 – Mehmet Kocaman / İzmir
222 – Semiha Varilci / İstanbul
223 – Emine Ceylan / Ankara
224 – Berker İnkaya / İzmir
225 – Muhammed Gazı Kaçan / İstanbul
226 – Bertan Akarlar / İstanbul
227 – Fatih Kaya / Ankara
228 – Mahmuteyüp Özkara / Kayseri
229 – Mahmut Yurduseven / Ankara
230 – Şaban Köseoğlu / Ankara
231 – Bılal San / Aydın
232 – Faik Doğan / Ankara
233 – Erdal Beker / Diyarbakır
234 – Murat Bayar / Kocaeli
235 – Cavit İslamoğlu / Zonguldak
236 – Muhammed Fettah Taşdemir / Ağrı
237 – Emre Tayfur / Trabzon
238 – Ömer Özer / İstanbul
239 – Anıl Coşgunoğlu / Adana
240 – Mustafa Eniç / Hatay
241 – Hasan Burak Alemdar / Çankırı
242 – Ayhan Fırat / Adıyaman
243 – Kemal Bedir / Kayseri
244 – Hasan Adak / Antalya
245 – Süleyman Zeybek / Kütahya
246 – Ömer Faruk Ayvaz / Antalya
247 – Hatice Çil / Osmaniye
248 – Çağlar Boğa / Eskişehir
249 – Mesut Keskin / Hatay
250 – İdris Güneş / Sakarya
251 – Mehmet Eryaşar / Ankara
252 – Cihat Aydın / Kocaeli
253 – Şahismail Ayaz / Elazığ
254 – Ferhat Esenboğa / Osmaniye
255 – Yusuf Emre Efe / İstanbul
256 – Rahman Tombaş / Ordu
257 – Emrah Solmaz / Ankara
258 – Yusuf Şahin / Samsun
259 – Fadil Özhan / Adıyaman
260 – Melikşah Özaktürk / Hatay
261 – Hüseyin Örskaya / İstanbul
262 – Emre Karaağaç / İstanbul
263 – Tahir Büyük / Denizli
264 – Utku Acar / Ankara
265 – Yilmaz Yildiz / İstanbul
266 – Hilmi Dora / Ankara
267 – Arslan Altıntop / Ankara
268 – Nihat Doğan / Diyarbakır
269 – Burak Avcı / Hatay
270 – Özkan Efe / Çanakkale
271 – Erkan Turan / İzmir
272 – Zeki Devran / Eskişehir
273 – Akın Şahin / İstanbul
274 – Emirali Sökmen / İstanbul
275 – Yunus Emre / Ankara
276 – Alı Yalın / Ordu
277 – Mehmet Kaderli / Ankara
278 – Ahmet Uyanık / Adana
279 – Erol Çelikoğlu / Muğla
280 – Yunus Çat / Ankara
281 – Emin Elitok / Ankara
282 – Ahmet Çevik / Tekirdağ
283 – Mustafa Yıldız / Kayseri
284 – Yilmaz Yunus Ay / Kayseri
285 – İsmail Bilir / Ankara
286 – Fevzi Çapar / Hatay
287 – Veli Çınkır / Kocaeli
288 – Taner Çalışkan / Düzce
289 – Mustafa Can / Sivas
290 – Sadık Ayık / Sivas
291 – Mehmet Uğurlu / Denizli
292 – Ümit Aydın / Tekirdağ
293 – Seyit Ahmet Başoğlu / Ankara
294 – Ersin Ugur / Tekirdağ
295 – Mustafa Süngü / Kayseri
296 – Abdullah Yolcu / Malatya
297 – İbrahim Soydan / Hatay
298 – Gürkan Özyilmaz / Kocaeli
299 – Harun Bülbül / Ankara
300 – Fatih Uysal / Bilecik
301 – Selami Çağlar / Yozgat
302 – Recep Orhan / Ankara
303 – Sefa Ay / Bursa
304 – Beril Kayahan / İstanbul
305 – Ayhan Güzeller / İstanbul
306 – İbrahim Akgül / İçel
307 – Ergül Temel / Malatya
308 – Okan Ünal / İstanbul
309 – Yılmaz Doğan / Bolu
310 – Kemal Hamarat / Samsun
311 – Osman Balin / Ankara
312 – Ersel Vedat İncesu / Mardin
313 – Sercan Özdumanlar / Ankara
314 – Veysi Turgay / Mardin
315 – Murat Deniz / Eskişehir
316 – Saadet Kırelli / İzmir
317 – Ertuğrul Demirci / Kocaeli
318 – Ahmet Ünlü / Malatya
319 – İbrahım Bulat / Konya
320 – Macit Karaca / Ankara
321 – Ahmet Şen / Karaman
322 – Veysel Uçar / Kütahya
323 – Mustafa Dönmez / İstanbul
324 – Erdal Özalp / Balıkesir
325 – Recep Dirik / Bursa
326 – Nurhan Güneş / Bursa
327 – Mehmet Ali Güneş / Bursa
328 – Mesut Ak / İstanbul
329 – Erdal Aydın / Kocaeli
330 – Kemal Üstündağ / Karaman
331 – Osman Palaz / Kayseri
332 – Kemal Okumuş / Ankara
333 – Mehmet Çiçek / İstanbul
334 – Cihan Ağırkaya / İstanbul
335 – Emrah Karatekın / Ankara
336 – Sezer Akkoç / Afyon
337 – Samet Çetin / Kocaeli
338 – Galip Sarı / Isparta
339 – Selçuk Recepoğlu / Bursa
340 – Serdar Karasu / Afyon
341 – Bekir Dilmen / Kocaeli
342 – Koray Kara / Zonguldak
343 – Resul Karadaş / Ankara
344 – Ahmet Çelik / Antalya
345 – Buğra Özkan / Ankara
346 – Gökcan Gök / Kahramanmaraş
347 – Kemal Kotan / Erzurum
348 – Yasin Ulucak / İstanbul
349 – Hakan Erdoğan / Giresun
350 – Halil İbrahim Kaya / Uşak
351 – Rüstem Yergök / Adana
352 – Yunus Aslan / Antalya
353 – Eren Yalıç / Bursa
354 – Erdem Turgut / Bursa
355 – Sedanur Aydın / Adana
356 – Bünyamin Türker / Eskişehir
357 – Ugur Arslan / Sivas
358 – Emre Koker / Konya
359 – Süleyman Emre Körkü / Osmaniye
360 – Remzi Kılıç / İstanbul
361 – İbrahim Halil Yıldız / Şanlıurfa
362 – Kaan Tayfun İlenge / Balıkesir
363 – Kazım Çelik / Kayseri
364 – Pervin Ardahanlı / İstanbul
365 – Abdulkadir Deveboynu / Kocaeli
366 – Esra Yaktı / Ankara
367 – Harun Cıvelek / Kocaeli
368 – Eyüp Koca / Konya
369 – Abdülbaki Güllük / İstanbul
370 – Halis Yalçınkaya / Hatay
371 – Mahmut Yıldırım / Gaziantep
372 – Halit Murat Kuzulu / İzmir
373 – Kamil Tektaş / Samsun
374 – Burak Balcı / Ankara
375 – Recep Eryılmaz / Balıkesir
376 – Fatih Balcı / Kayseri
377 – Ömer Akarçay / Afyon
378 – Kemal Demirtaş Demirtaş / Sinop
379 – Recep Peker / Düzce
380 – Gökhan Şahin / Ankara
381 – Kazım Durmuş / İstanbul
382 – Atakan Tek / Kayseri
383 – Süleyman Yılmaz / İstanbul
384 – Resul Şanlı / Ankara
385 – Mehmet Fatih Sapancı / Isparta
386 – Kubra Temel / İstanbul
387 – Mustafa Erdoğan / İstanbul
388 – Kadir Dalgıç / Kahramanmaraş
389 – Ramazan Kaz / Denizli
390 – Ethem Uykun / Kocaeli
391 – Mehmet Erkoç / Samsun
392 – Turan Eryaz / Antalya
393 – Aytac Solunoglu / İçel
394 – Murat Şahin Erdoğan / Ankara
395 – Mehmet Horsanalı / Kayseri
396 – Can Akar / İzmir
397 – Feyyaz Urtekin / Denizli
398 – Ali Öztürk / İstanbul
399 – Murat Sarcan / Hatay
400 – Ali İhsan Dayıoğlugil / Ankara
401 – Mahmut Ünsal / İstanbul
402 – Tolga Ikiz / İstanbul
403 – Ahmet Oldu / Osmaniye
404 – Mustafa Cengiz / Konya
405 – Sinan Kaçiş / Adana
406 – Emre Yalvaç / Bursa
407 – Ömer Faruk Kılıç / Ankara
408 – Abdulkadir Aydin / Şanlıurfa
409 – Enes Öztemur / Şanlıurfa
410 – Mehmet Yarbulan / Nevşehir
411 – Ertuğrul Koç / Antalya
412 – Soner Aras / Kocaeli
413 – Erhan Bağçalık / Erzurum
414 – Mustafa Ertürk / Nevşehir
415 – Oğuz Çete / Kayseri
416 – Serkan Cömert / İzmir
417 – Onur Yuvacan / İzmir
418 – Metin Biket / Karaman
419 – Hidayet Keskin / Ankara
420 – Selçuk İpcioglu / Balıkesir
421 – Muhammet Altun / Elazığ
422 – Oğuz Aydoğdu / Balıkesir
423 – Kağan Karaoğlan / Çanakkale
424 – İsmail Sedat Peker / Çanakkale
425 – Mehmet Davut Çakmak / Şanlıurfa
426 – Ramazan Macar / İçel
427 – Tuncay Çolak / Trabzon
428 – Soner Gülergöz / Zonguldak
429 – Ayhan Özballar / Ankara
430 – Arif Sağlam / Manisa
431 – Turgay Demir / Ankara
432 – Emrah Doğdu / Aksaray
433 – Rahmi Sarikurt / Isparta
434 – Faruk Bülbül / Kahramanmaraş
435 – Güngör Karakız / Kahramanmaraş
436 – Tezer Dişsiz / İzmir
437 – Ziya Gökalp / Adana
438 – Nihan Yavuz / Yalova
439 – Necati Semih Namlı / Adana
440 – Ömer Dönmez / İzmir
441 – Nazmiye Aslan / İzmir
442 – Akman Şenocak / Ankara
443 – Turan Dağtekin / Kocaeli
444 – Zafer Turan / Rize
445 – Muhammet Turgut / Denizli
446 – Hüseyin Polat / Ankara
447 – Sinan Çelik / Kayseri
448 – Mert Gürses / İstanbul
449 – Serhat Türker / Ankara
450 – Ahmet İşler / Ankara
451 – Özkan Şahin / Denizli
452 – İbrahim Ongu / Denizli
453 – Orhan Toklucu / Yozgat
454 – Yasin Ermiş / Muğla
455 – Yusuf Karataş / Adana
456 – Türker Temir / Karaman
457 – Serdar Erzar / İzmir
458 – Can Bastem / İstanbul
459 – Melisa Usanmaz / Adana
460 – Feyzullah Kurtuluş / İstanbul
461 – Yunus Emre Karabulut / İstanbul
462 – Engin Özdemir / Sakarya
463 – Gökhan Gürkan / Ankara
464 – Mehmet Gündaş / Gaziantep
465 – Kerem Kuzucuk / İstanbul
466 – Fırat Yıldız / İstanbul
467 – Oktay Kaçmaz / Samsun
468 – Mustafa Şanverdi / Hatay
469 – Musa Özcelik / Konya
470 – İbrahım Kuşkaya / Adıyaman
471 – Yetiş Gülten / Ankara
472 – Şenol Kırmızıyüz / İstanbul
473 – Faruk Öksüz / Konya
474 – Emre Ünal / Tekirdağ
475 – Faruk Ökkeş Yıkıcı / Gaziantep
476 – Mazhar Çetin / Diyarbakır
477 – Tahir Topçu / İstanbul
478 – Gülay Çeliker / Denizli
479 – Hasan Altuntaş / Bursa
480 – Ahmet Özdemir / Diyarbakır
481 – Halis Özdemir / Konya
482 – Huseyın Calım / Bursa
483 – Serkan Kumru / İstanbul
484 – Latif Aydoğmuş / Afyon
485 – Ahmet Sever / Gaziantep
486 – Onur Kalaycı / Adıyaman
487 – Muhsın Gurtemel / Nevşehir
488 – Baris Bozan / Çankırı
489 – Yunus Altundag / Bursa
490 – Demet Uğurlu / Kayseri
491 – Fatih Verimli / Ankara
492 – İsmail Tutgut Alkan / Samsun
493 – Volkan Defe / Yalova
494 – Alim Yavuz / Zonguldak
495 – Orhan Aydın / Elazığ
496 – Mehmet Karadurak / Adana
497 – Hekim Satır / Trabzon
498 – Mehmet Ali Koçak / Konya
499 – Mehmet Küçükkavas / Konya
500 – Abdurrahim Çelik / Mardin

Bu kampanya Aygaz A.Ş tarafından Milli Piyango Genel Müdürlüğü’nün 04.12.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.12224 sayılı izni ile 10.12.2018 (00:01) – 13.01.2019 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.