ATÜ Duty Lexus Çekilişi Sonucu

1

ATÜ Duty LEXUS Çekilişi Sonucu açıklandı . ATÜ Duty Free Çekilişi Kampanyası açıklandı . 26.07.2018 – 28.10.2018 tarihleri arasında Duty Free alanlarında bulunan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.’ye ait satış noktalarından tek seferde 50.-Euro ve katları tutarında (her 50.-Euro için 1 şifreli kart) alışveriş yaptıklarında fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, e-posta, gsm no, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte www.atukazandiriyor.com veya www.atuilekazan.com (ücretsiz) internet sitelerindeki forma girenlere çekiliş hakkı verildi.

ATÜ Duty Free Çekiliş Kampanyası sonucunda yapılan çekilişte 1 kişi LEXUS NX 300H BUSINESS 4*4 OTOMATİK 2017 MODEL OTOMOBİL ikramiyesi kazandı.

Otomobil Kazanan Asıl Talihli

Agah Ruşen Çetin / İstanbul

Otomobil Kazanan Yedek Talihli

Hasan Doğan / İstanbul

Görkem Alapara / İstanbul

ATÜ Duty Free LEXUS Çekilişi İkramiye kazanan asil ve yedek talihlileri 08.11.2018 tarihinde Takvim Gazetesinde yayınlanmıştır.

ATÜ Duty LEXUS Çekilişi

Bu kampanya ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.07.2018 tarih ve 24951361-255.01.02.E.7440 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

26.07.2018 (00.01) – 28.10.2018 (23.59) tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali ve Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katlarındaki Duty Free alanlarında bulunan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.’ye ait satış noktalarından (tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri hariç) tek seferde 50.-Euro ve katları tutarında (her 50.-Euro için 1 şifreli kart) alışveriş yaptıklarında fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, e-posta, gsm no, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte www.atukazandiriyor.com veya www.atuilekazan.com (ücretsiz) internet sitelerindeki forma giren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de ikamet izni bulunan yabancı ülke vatandaşları kampanyaya katılmaya hak kazanacaktır.

Kampanya bitiş tarihi 28.10.2018(23:59) olup, internet sitesinden şifre girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderim tarihi 29.10.2018 saat 23:59’dur. Şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen katılım kabul edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi; LEXUS NX 300H BUSINESS 4*4 OTOMATİK 2017 MODEL OTOMOBİL (değeri:548.108,82 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş, 05.11.2018 tarihinde saat 11.00’da Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 08.11.2018 tarihinde Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihlinin 23.11.2018, yedek talihlinin ise 08.12.2018 tarihine kadar kimliği, fiş-faturası, ikramiye kazandığı şifreli kartı ve iletişim bilgileri ile başvurması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar kimliği, fiş-faturası, ikramiye kazandığı şifreli kartı ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mailine, 0212 217 41 21 numaralı faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan talihli ikramiyesini teslim alamaz.

ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Maker Turizm Organizasyon Danışmanlık ve Tic. Ltd. Şti., Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (“LEXUS”), Duty Free alanında bulunan tüm mazağa çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsa bile ikramiyesi verilmez.

İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan şifrenin bulunduğu okunabilir şifreli katılım kartının ve alışveriş yaptığı fiş/faturanın ibrazı zorunludur. Şifreli kartın okunabilir bir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişinin tescile bağlı ikramiye kazanması durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı sorunludur. Kazılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.