ASUS ile Avrupa Uçak Bileti!

0

9 Mayıs – 30 Haziran 2016 Tariheri Arası 1 Adet ASUS Transformer Book FlipTP200 2si1 arada diz üstü bilgisayar alan herkese gidiş dönüş Avrupa uçak bileti hediye!

Kampanya Koşulları
9 Mayıs – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Bimeks, Hepsiburada.com, Media Markt, Teknosa ve Vatan perakende mağazalarından 1 adet ASUS Transformer Book FlipTP200 2si1 arada dizüstü bilgisayar satın alan kişiler kampanyadan yararlanabilecektir.
Kampanya başvurusu için kutunun geniş yüzündeki siyah etiket üzerinde yazılı ürün seri numarasını, ürün faturasının kampanya sitesine yüklenmesi gerekmektedir.
Kampanya dahilinde kesilen faturaların şahsa ait olması gerekmektedir. Kurumlara kesilen faturalar ile yapılan başvurular onaylanmayacaktır.
Kazanım elde edilmesi için fatura üzerindeki tarihin 9 Mayıs – 30 Haziran 2016 aralığında olması gerekmektedir.
Kampanya son kullanıcı şahış kampanyası olup, kurumlara ve şahıs firmalarına kapalıdır.
Her şahıs kampanya süresince 1 adet ASUS Transformer Book FlipTP200 alımı için başvuruda bulunabilir ve 1 adet gidiş-dönüş Avrupa Uçak Bileti talebinde bulunulabilir.
Tüm uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı çıkışlıdır. Kazanılmış uçak bileti hakkı sadece fatura üzerinde ismi bulunan katılımcıya aittir. Farklı kişiler için rezervasyon yapılamaz.
İbraz edilen faturaların üzerinde şahıs ismi bulunması zorunludur. İsimsiz faturalar ile yapılan faturalar işleme alınmayacaktır.
Kampanya’ya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
Uçak biletine yurt dışı çıkış harcı, vize işlem ve bedelleri ve bilet başına 30 USD hizmet bedeli dahil değildir. Hizmet bedeli ödemesi sadece kredi kartı ile yapılabilmektedir.
Avrupa Uçak Bileti kampanyasına hak kazanan müşterilerimiz en geç 15 Temmuz 2016 tarihine kadar uçak biletini kullanacak kişinin bilgilerini ve uçuş yapılacak destinasyon ve tarihleri aşağıdaki kayıt sistemine girmiş olmalı ve 30 USD servis bedelini ödeyerek bilet talebini gerçekleştirmelidir. Müşterilerimiz sistemde belirlenen tarih aralıkları arasında uçuş müsaitlik durumuna göre seçim yapılabilecektir. Tarih seçimlerinde öncelik, başvuru sırasına göre gerçekleştirilecektir. Kayıt işlemi kampanya kuralları gereği 1 adet Asus TP200 2si1 arada dizüstü bilgisayarın kampanya kapsamında alınmasından sonra gerçekleştirilebilecektir.
Yapılacak bu alım neticesinde, müşterilerimiz 2016 Eylül, Ekim, Kasım aylarında, belirlenen destinasyonlardan birine gidiş dönüş ucak bileti kazanacaktır. Destinasyonlar; Lefkoşa, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Belgrad, Atina, Cenevre, Oslo, Marsilya, Berlin, Madrid, Lyon, Londra, Lviv, Paris, Roma, Amsterdam, Prag, Frankfurt, Barselona, Zürih, Milano, Budapeşte, Viyana
Bilet tarihleri 3 gece 4 gün seyahati kapsamaktadır. En erken uçuş alternatifi 18 Eylül 2016’da Oslo’ya, en geç uçuş alternatifi ise 15 Kasım 2016’da Milano’yadır. Farklı destinasyonlara ait diğer tüm uçuşlar bu tarihler arasındadır.
Kampanya başvurusu yapıldıktan 7 iş günü içerisinde uçak rezervasyonunuzun onay maili ve PNR’ınız seyahat acentesi tarafından size iletiecektir.
Başvurunuzda herhangi bir problem olması durumunda, başvuru sırasında alınan 30 USD servis ücreti Kredi Kartınıza iade edilecektir.
Rezervasyonunuzu tamamlayıp uçuşu gerçekleştirmemeniz durumunda 30 USD servis ücreti iade edilmeyecektir.
Kampanya ile ilgili tüm sorularınıza “asuskampanya@outlook.com” e-mail adresinden yanıt alabilirsiniz.
Kampanya kapsamında kazanılan ödüller iade edilemez, değiştirilemez, devredilemez ya da nakte çevrilemez. Ürünün iade edilmesi durumunda kazanılan hak geçersiz olacaktır.
Kampanya stoklarla sınırlıdır. Düzenleyici firma kampanya koşullarında değişiklik yapma ve bitirme hakkını saklı tutar.
Vize başvurusunun reddedilmesi, pasaportla alımı, geçerliliği gibi yaşanılabilecek vb. seyahat ile ilgili tüm sorunlar müşterinin sorumluluğundadır.
Seyahat sırasındaki konaklama, seyahat sigortası ve seyahat içerisindeki olası tüm masraflar müşterinin sorumluluğundadır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.