Armada AVM Volkswagen Amarok Çekilişi sonucu

0

Armada AVM Volkswagen Amarok Çekilişi sonucu. 25 Ekim 2018 – 25 Şubat 2019 tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Armada Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan yapılan her 200 TL ve üzeri alışverişlerde(1 çekiliş hakkı verilecek ) 2018 model Volkswagen Yeni Amarok kazanma şansı yakaladılar.

ÇEKİLİŞ SONUCU AÇIKLANDI – TIKLAYIN!

200 TL ve üzeri alışveriş yapan Armada Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad, soyad, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekilişle verilecek olan ikramiye, 2018 model Volkswagen Yeni Amarok V6 3.0 TDI 224 hp Aventura 4X4’dür.

Çekiliş 06.03.2019 tarihinde  noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapıldı.

Kazanan talihlilerin listesi 08.03.2019 tarihli Sabah Gazetesi Ankara baskısında ve sitemizde www.kampanyavadisi.com’da yayınlandı.

Kampanyaya sadece Armada Kart sahipleri katılabilir.

KAMPANYA HAKKINDA

• Armada İşletmecilik ve Ticaret A.Ş.’nin Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden aldığı 11.10.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.10110 sayılı izinle düzenlediği kampanyaya; Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Armada Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Armada AVM içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, altın, döviz işlem alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzları, mobil / sabit telefon ve internet, fatura ödemeleri, TL / dakika yüklemeleri, taahhütlü telefon alımları, kredi kartı puan harcamaları, mağaza kart puan harcamaları, kredi kart slipleri, Ticket, Multinet, Sodexo yemek fişleri, para veya puan yüklü hediye kartı-hediye çeki alımları ve harcamaları, doğalgaz ve Aski su alımı ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün / tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişleri kampanyaya dahil değildir.) Kampanya süresince toplamda 200 TL ve katları tutarında (her 200 TL ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma bankosuna gidip Armada Kart ile fiş / fatura / e-Arşiv faturalarını ibraz edip onaylatan Armada Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad, soyad, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

• Katılımcı listesi, çekilişe katılım numarası, kart no, ad-soyad, adres bilgilerini içerecek şekilde oluşturulacak ve kayıt edilerek çekilişten önce çekiliş heyetine sunulacaktır.

• Çekilişle verilecek olan ikramiye, 2018 model Volkswagen Yeni Amarok V6 3.0 TDI 224 hp Aventura 4X4’dür.

• Kampanya 25.10.2018 tarihinde saat 10.00’da başlayıp, 25.02.2019 tarihinde saat 22.00’de sona erecektir.

• Talihlileri belirleyecek olan çekiliş, noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda 06.03.2019 tarihinde saat 15.00’te Armada Alışveriş Merkezi Zemin Kat atrium alanı Eskişehir Yolu No: 6 C Blok 06520 Söğütözü – ANKARA adresinde yapılacaktır.

• Kazanan talihlilerin listesi 08.03.2019 tarihli Sabah Gazetesi Ankara baskısında, Armada Alışveriş Merkezi’nde bulunan panolarda ilan edilecektir.

• Ayrıca çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. • İkramiyenin asil talihlisi için son başvuru tarihi 23.03.2019, yedek talihlisi için ise son başvuru tarihi 07.04.2019’dur. İkramiye son teslim tarihi 22.04.2019’dur.

• Kampanyaya sadece Armada Kart sahipleri katılabilir.

• Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

• Armada Kart sahibine ait ad-soyad bilgileri ile faturada yer alan bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Fatura bilgileri farklı olan müşterilere çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

• Fiş / fatura, e-Arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir. • Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal veya iade etmeleri halinde katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.

• Katılımcılar Armada Kart ve fiş / fatura, e-Arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

• Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

• Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmesi zorunludur. • İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura / e-Arşiv fatura ibrazı zorunludur.

• Armada İşletmecilik ve Tic. A.Ş. ve Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. çalışanları, Omegadata Yazılım Eğitim ve Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti, Armada Alışveriş Merkezi mağaza sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. • Piyango için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.