Arcadium AVM Mercedes Çekilişi Talihlisi

0

Arcadium AVM Mercedes Çekilişi Talihlisi… Kazanmanın yolu Arcadium’dan geçer! 18 Kasım-17 Şubat tarihleri arasında, yapacağınız her 100₺’lik alışverişe Mercedes A 180 Sedan kazanma fırsatı Arcadium’da sona erdi.

Çekiliş, 24.02.2020 tarihinde noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirildi.. Kazanan talihliler ayrıca 27.02.2020 tarihinde Posta Gazetesi Ankara baskısında duyurulacaktır.

ARCADIUM AVM MERCEDES ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 24 ŞUBAT 2020

Arcadium AVM Mercedes Çekilişi

Bu kampanya Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.11.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.10605 sayılı izni ile 18.11.2019 (Saat 10:00)- 17.02.2020 (Saat 22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Çekiliş, 24.02.2020 tarihinde saat 15.00’da Koru Mah. 2432.Cad. No:192 ÇayyoluÇankaya/Ankara adresinde bulunan Arcadium Avm giriş katında, noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 27.02.2020 tarihinde Posta Gazetesi Ankara baskısında duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihlinin 13.03.2020, yedek talihlinin ise 28.03.2020 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ile başvurmaları gerekmektedir. İkramiyenin son teslim tarihi 02.04.2020’dir.

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Arcadium Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağaza ve satış stantlarından (Arcadium AVM içerisinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, altın, döviz işlem alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi ve tahsilat makbuzları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dk yüklemeleri, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, para veya puan yüklü hediye kartı – hediye çeki alımları ve harcamaları, doğalgaz alımı ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün/tütün mamulleri ve alkollü içecek harcamaları kampanyaya dahil değildir) kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak,
danışma bankosuna gidip fiş/fatura/e-arşiv faturalarını ibraz ederek onaylatan Arcadium Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad soyadı, doğum tarihi, telefon, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, kapı no ve daire no şeklinde açıklayıcı olarak yazılacaktır) ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Bu kampanyaya Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş., Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetimi ve Temizlik Hizmetleri Ticaret A.Ş Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş., Altaş Yatırım Danışmanlık A.Ş., 3 Element Eğitim Proje ve Danışmanlık LTD.ŞTİ., Arcadium AVM mağaza ve stant sahipleri ile çalışanları, tüzel kişi ve kuruluşlar, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Bu kampanyaya sadece Arcadium Kart sahipleri katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Arcadium kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında müşterilerin alışverişlerini iptal veya iade etmeleri halinde bilgisayar çıktısı da iptal edilecektir.

Katılımcılar fiş / fatura, e-arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fatura üzerindeki ad soyadı ile Arcadium Kart sahibinin ad ve soyadı bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı ad-soyadı olan faturalara işlem yapılmayacaktır.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Fiş/fatura, e-arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi MERCEDES BENZ A 180 D SEDAN Otomobil ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içinde 0312 241 15 00 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.