Ankara Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu

5

Ankara Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu açıklandı. 4 Aralık 2017 – 1 Nisan 2017 arasında aynı gün içinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyelerine çekiliş hakkı verildi.

Ankara Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu 06.04.2018 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi. Çekiliş soncunda 1 kişi BMW X3 SDrive20i Prestige Paket 2017 Model Otomobil ikramiyesi kazandı.

Ankara Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu

Ankara Optimum AVM Çekilişinin talihlileri 12.04.2018 tarihlerinde Milliyet Gazetesinden ilan edildi. İşte BMW kazanan asil ve yedek talihli…

ASİL TALİHLİ: MESUT KÜÇÜK – KIRIKKALE / YEDEK TALİHLİ: MEHMET ÇALI – ANKARAAnkara Optimum AVM BMW Çekiliş Sonucu

Her kampanya dönemi için Ikramiye tesliminde fis/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ıbrazı zorunludur.

Bu tarihlere kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıgı fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 polu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç Iş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/Istanbul adresindeki ofisine şahsen başvuran ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim eden talihliler ikramiyesini almaya hak kazanacaktir.

ADANA OPTİMUM AVM AUDİ ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ – 10 NİSAN 2018

İSTANBUL OPTİMUM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 20 MART 2018

İZMİR OPTİMUM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 26 ŞUBAT 2018

ANKARA OPTİMUM HARLEY DAVİDSON ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 8 ARALIK 2017

Ankara Optimum AVM BMW Çekilişi

Bu kampanya Kurtköy Gayrimenkul Yatırım insaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango Idaresi Genel Müdürlügü’nün 12.10.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.4006 sayılı izni ile düzenlenmektechr.

15.10.2017 (Saat:10.00) – 01.04.2018 (Saat:22.00) tarihleri arasında 2 dönem (1. Dönem 15.10.2017 – 03.12.2017 ve 2. Dönem 04.12.2017 – 01.04.2018) olarak düzenlenen kampanya kapsamında Ankara ilinde bulunan Ankara Optimum Outlet Alışveriş ve Eglence Merkezi içindeki tüm mağazalardan (AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan alınan makbuzlar, doğalgaz ödeme noktasından yapılan islemlere ait makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarlar kampanyadan hariçtir) aynı gün içinde toplamda 150.-TL ve katları tutarında (her 150.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden Optimum Club üyelerine üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Optimum Club Uyelik Programına katılım ücretsizdir ve üye olmayan müşteriler form doldurarak üye olabilir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Optimum Club üyesinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektır.

Fiş/faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Ankara Optimum AVM mağazalarından yapılan) kampanyaya dahil edilmez. Ozel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda, sadece Ankara Optimum AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibraz. ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.

Urün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.

Katılımcılar fis/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Çekilıste 1. Dönem için 1 kişi Harley Davidson Street Rod 2017 Model Motosiklet (değeri: 51.333,68 TL), 2. Dönem için 1 kişi BMW X3 SDrive20i Prestige Paket 2017 Model Otomobil (değeri: 277.800,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekilişler 08.12.2017 ve 06.04.2018 tarihlerinde saat 15.00’te Etiler Mahallesi, Aya s Ankara Yolu Bulvarı No:93 Etimesgut/Ankara adresinde Ankara Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçeklestirilecektir.

Kazanan talihliler 14.12.2017 ve 12.04.2018 tarihlerinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile teblıgat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Kurtköy Gayrimenkul Yatırım In saat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Her dönem için gazete ilan tarihlerinden itibaren ilk 15 gün asil talihliler, ikinci 15 gün yedek talihliler için başvuru tarihleridir.

Bu tarihlere kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıgı fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 polu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç Iş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/Istanbul adresindeki ofisine şahsen başvuran ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim eden talihliler ikramiyesini almaya hak kazanacaktir.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Her kampanya dönemi için Ikramiye tesliminde fis/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ıbrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.S. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.S.’ye bağlışirket çalışanları, Ankara Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Kurtköy Gayrimenkul Yatırım Inşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.Ş. çalışanları, Omega Ileri Teknoloji çözümleri Yazılım Ltd. Ştı. çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve OTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.