Anatolium AVM Suzuki Vitara Çekilişi sonucu

0

Bursa Anatolium AVM Suzuki Vitara Çekilişi sonucu. Bursa Anatolium Alışveriş Merkezinde, 19 Ekim 2018 – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar 2 adet 2018 Model Suzuki Vitara Otomobil kazanma şansı yakaladı.

ÇEKİLİŞ SONUCU AÇIKLANDI – TIKLAYIN!

Anatolium AVM de 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım standına müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanadı.

Çekiliş sonucunda 2 adet 2018 Model Suzuki Vitara Otomobil  verildi.

Çekiliş 23 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda  ve halka açık olarak yapıldı.

Çekiliş sonucu 28 Şubat 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde www.kampanyavadisi.com ‘da yayınlandı.

Bu kampanya MPİ’nin 11.10.2018 tarih ve E.10156 sayılı izni ile KLEPİERRE GAY.YÖN.VE YAT.TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

KAMPANYA HAKKINDA

Bu kampanya, Klepierre GayrimenkulYönetim ve Yatırım Tic. A.Ş. tarafından, MilliPiyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.10.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.10156 sayılı izniile düzenlenmektedir.

19.10.2018(10.00)-17.02.2019(22.00) tarihleri arasında Bursa ilinde bulunan Anatolium AVM içindeki tüm mağazalardan (Anatolium AVM içerisinde bulunan atm’lerdenalınan her türlü makbuz, döviz bürosu alım-satım fişleri, tütün ve tütünmamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, gift card/hediyeçeki veya puan ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet faturaödemeleri, taahhütlü telefon alışverişleri,TL/Dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, işçiliksiz altınalışverişleri hariç) gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’yebir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanyastandına gelip fiş/faturalarını ibraz eden OKart sahibi müşterilere üzerinde çekilişekatılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerininbulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Kampanyaya sadece OKART sahibi tüketiciler katılabilir. Kampanya bitiş tarihi 17.02.2019 (22.00) olup katılım noktalarındane-arşiv faturaların son giriş tarihi 19.02.2019(22.00) dir. Ad-Soyad bilgisi eksikya da kayıtlı olmayan O Kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkıverilmeyecektir.

O Kart sahibinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynıolmalıdır.

Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Anatolium AVM’de bulunan markaların internetsitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Anatolium AVMmağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez. Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi,sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher geçerlideğildir. E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur. Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayarçıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Kampanyatarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş haklarıiptal edilecektir.

Çekiliş; 23.02.2019 tarihinde,saat 14:00’da AlaşarMah., Yeni Yalova Cad. No:487, Osmangazi/Bursa adresinde bulunan Anatolium Avmgiriş katında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekilişte 2 kişi, Suzuki Vitara 1.6 GL+Benzinli MT (çift renk) 2018 model otomobil (adedi: 137.500,00 TL) ikramiyesikazanacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

İkramiye görselleriile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Kazanan talihliler 28.02.2019 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.Postada meydana gelen gecikmelerden kampanyadüzenleyici ve ajans sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda,adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ içinyeterlidir.

Asil talihliler 15.03.2019 ve yedek talihliler30.03.2018 tarihine kadar kimliği, fiş/faturası, bilgisayar çıktısı ve iletişimbilgileri ile info@umutcekilis.commail adresine ya da Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları ve bu tarihlere kadartalep edilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almayahak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Klepierre Gay. Yön. Yat. Tic. A.Ş. ve UmutÇekiliş çalışanları, Anatolium AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağazaçalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzelkişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.