Algida Eşya Çekilişi Sonuçları

0

Algida Eşya Çekilişi… 15.07.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında Türkiye genelinde Seçili Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ambalajlarındaki şifreyle formu doldur, 500 hediyeden birini kazanma şansı yakala!  Algida Eşya Çekilişi Şifre Giriş Sayfası için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Algida Eşya Çekilişi 9 Eylül 2020 Sonuçları için tıklayınız

ALGİDA CLASSICS ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 9 EKİM 2020 

Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 08.07.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.5316 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

15.07.2020 (00.01)-31.08.2020(23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından kampanyaya dahil promosyonlu Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü (Carte d’Or 925 ml kutu; Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak Vişne Bitter Çikolata, Classic Vegan, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu; Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Selection Karamel – Kurabiye, Algida Maraş Usulü: 500 ml kutu; Sade, Sade&Çikolatalı, Sade&Antep Fıstıklı, Çifte Dövme, Sütü Bol, Mandıra, Algida Maraş Usulü 475 ml kutu; Sade, Çikolatalı & Bademli Karamel ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı)

ürünlerinden satın aldıklarında, ürün ambalajı içinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3224 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj (ücretli) ile gönderenler veya www.algidacekilis.com (ücretsiz) web sitesinde ve Algida ile Kazan Uygulamasından (ücretsiz) ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenlere 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir.

Kısa mesaj, internet ve Algida ile Kazan katılımlarında şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. www.algidacekilis.com web sitesi ve Algida ile Kazan uygulaması (iOS ve Android) üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

Gönderilen kısa mesaj, internet ve Algida ile Kazan uygulamasına gelen katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekiliş; 09.09.2020 tarihinde, saat 10:00’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri, Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14 D.29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Algida Eşya Çekilişi Sona Erdi

Çekilişte 20 kişi; Kitchenaid 4,8 L mixer (adedi: ₺4.894,10), 20 kişi; Philips FC6823/01 kodlu SpeedPro Max Şarjlı Kablosuz Elektrikli Dik Süpürge (adedi: ₺3.919,90), 20 kişi; Robot Roomba 605-Ev temizleme böceği (adedi: ₺2.999,01), 25 kişi; Uğur derin dondurucu UED 5170 DTK A++(adedi: ₺2.399,00), 200 kişi; ₺200,00 değerinde Philips hediye çeki (Philips-Avent markalı anne-bebek ürünleri hariç philips.com.tr’de satışa sunulan ve yeterli adette stok bulunan tüm Philips markalı küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde geçerlidir. Hediye çeki indirim kodu olarak teslim edilir. Her bir “kod” tek kullanımlıktır ve parça parça kullanılamaz. İndirim kodları 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. ve 215 kişi; ₺100,00 değerinde Paşabahçe Gift Card; (Türkiye genelinde sadece Paşabahçe mağazalarında geçerli olup tek seferde kullanılabilir. Gift card tutarı parça parça kullanılamaz. 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.) ikramiyesi kazanacaktır.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir. Görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş sonuçları 15.09.2020 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve Umut Çekiliş sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 30.09.2020 ve yedek talihlilerin 15.10.2020 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifrenin bulunduğu ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine ya da Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları gereklidir.

Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kısa mesaj ile Turkcell ve Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Turkcell ve Türk Telekom Mobil için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

www.algidacekilis.com web sitesi ve Algida ile Kazan uygulaması üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir. İkramiyelerin son teslim tarihi 31.12.2020’dir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Unilever, Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Umut Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiye bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Ayrıntılı bilgi için “Unilever Tüketici Hattı 444 25 19” veya www.algidacekilis.com.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.