Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi Sonucu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 2023. Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 2023 sonucu. Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 2023 sonuçları. Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi sonucu…

08 – 31 Aralık 2022 kampanya tarihleri arasında Akbank Mobil’e giriş yapıp Kampanyalar menüsünde yer alanlar “Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi” kampanyasına katılmaya hak kazandı.

iPhone 13 Starlight Cep Telefonu kazanan Asil Talihliler

Hüseyin Dönmez Ankara

Cemal Akay Ankara

Sultan Erdoğan Demir İstanbul

Hüseyin Fatih Önder İzmir

Sema Çavuş Manisa

Sony Playstation 5 Oyun Konsolu kazanan asil talihliler

Osman Emin Korkmaz  İstanbul

Şaban Günay Siirt

Hakan Avcı Ankara

Derya Birsöz Adana

Ahmet Akın İstanbul

Goldmaster Mobil Urban E-Go2 Scooter kazanan asil talihliler

Durdane Tolu Karaman

Nihal Özkan İstanbul

Şener Şahinkaya İstanbul

Melek Özcan İzmir

Serpil Demirci Tekirdağ

GoPro Hero 9 Black Aksiyon Kamerası kazanan asil talihliler

Rabia Torun Şanlıurfa

Sema Çakallı Edirne

Hasan Yılmaz Gaziantep

Hasan Hüseyin Punarkaya Denizli

Anıl Şayıp Ankara

Apple Watch Series 7 Akıllı Saat kazanan asil talihliler

Umut Aydın İstanbul

Zafer Öztaş Gaziantep

Tuğba Okutan Düzce

Firdes Sayılan İstanbul

Tuğçe Varlı İstanbul

 

 

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 2023 Ne Zaman Yapıldı?

Çekiliş 10.01.2023 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 2023 Ne Zaman Açıklandı?

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişini Kazanan talihliler 12.01.2023 tarihli Takvim Gazetesinde duyuruldu..

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 2023 Detayları

Akbank T. A. Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada 08.12.2022 (Saat: 00.01) – 31.12.2022 (Saat: 23.59) kampanya tarihleri arasında Akbank T.A.Ş.’ ye ait Akbank Mobil bankacılık uygulamasına, Akbank müşteri numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsündeki ilgili kampanyanın detay sayfasında bulunan katıl butonunu tıklayan Akbank Kredi Kartı veya Akbank kart sahibi bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı Akbank’ın her hangi bir kanalı üzerinden yeni Otomatik fatura ödeme talimatı veren Akbank Kredi Kartı veya Akbank kart sahibi bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı, Akbank Kredi Kartı veya Akbank kart sahibi bireysel müşterilerinin yapacakları Akbank ATM’lerinden QR ile vadesiz hesabından başarılı para çekme işlemine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanyaya katılım 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
İkramiye olarak, 5 kişi 27.999,00 TL değerinde Iphone 13 128 Gb Starlıght “Hat Ve Kart Hariçtir.”, 5 kişi 19.599,00 TL değerinde Sony Playstation 5, 5 kişi 9.502,00 TL değerinde Goldmaster Mobil Urban E-Go2 Scooter, 5 kişi 7.979,00 TL değerinde GoPro Hero 9 Black Aksiyon Kamerası, 5 kişi 7.299,00 TL değerinde Apple Watch Serıes 7 Gps, 41 Mm Midnıght ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 10.01.2023 tarihinde saat 12.00 ‘da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 12.01.2023 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 27.01.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 11.02.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanya sadece Akbank Kredi Kartı veya Akbank kart sahibi bireysel müşterileri kapsamaktadır. Ticari ve Kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.
Akbank Mobil içinden yapılacak tüm kampanya katılımlarında, Telefon No., Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin bankada eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Akbank T.A.Ş. Kredi Kartı, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanya kapsamı dışında tutulacak olup, katılıp kazansalar dahi ikramiye verilmeyecektir. Akbank Mobil bankacılık uygulamasında kampanyalar menüsündeki ilgili kampanyanın detay sayfasında bulunan katıl butonunu tıklamamış müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Otomatik fatura talimatının, yeni verilecek bir fatura talimatı olması gerekmektedir. Kampanya tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatının iptal edilmesi halinde çekiliş hakkı iptal edilecektir. Kampanyaya katılım 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Share.

Leave A Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.