Turkcell Platinum Tokyo Uçak Bileti Çekiliş Sonuçları

1

Turkcell Platinum Tokyo Uçak Bileti Çekiliş Sonuçları açıklandı. 21 Aralık 2017 – 26 Ocak 2018 Kampanya tarihleri arasında Turkcell Platinum mobil uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, adres, bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell Platinum abonelerine çekiliş hakkı verildi.

Çekiliş sonucunda; 10 kişi 05.04.2018-05.05.2018 tarihleri arasında talihlinin belirleyeceği uçuş gün ve saatinde Türk Hava Yolları Atatürk havalimanı kalkışlı tarifeli uçak ile İstanbul-Tokyo – İstanbul tek kişilik gidiş dönüş uçak bileti ikramiyesi kazandı.

Turkcell Platinum Tokyo Uçak Bileti Çekiliş Sonuçları 06.02.2018 tarihinde Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul’da noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

Kazanan talihliler 08.02.2018 tarihli Akşam Gazetesinden duyuruldu.

Turkcell Platinum Tokyo Uçak Bileti Çekiliş Sonuçları

Asil Kazananlar
HAKAN YILDIZ, İSMAİL KARATAS, ŞENGÜL AYTEK, BURAK DERİNPINAR, EMRE AKARSU
AYDAN YILMAZ SALAR, CİHAN DAĞISTANLI, OKAN ÖNAL, DENİZ ERKER, MİRAY YÜRÜMEZ

Yedek Kazananlar
HAKAN KISACIK, MEHMET FATİH ER, BAHATTİN AYDIN, HALİL YAMAN, GÜLSEN ERGÜN
NURİ AKYÜZ, DENİZ ZÜLFİKAROĞLU, ERDAL AYANOGLU, HÜSEYİN KADİR AKAL, JEREMY OKAN YURTCU, ROJBİN HAYRULLAHOĞLU, SELİN EMRA ATAÇ, UĞUR GÜZEL, OSMAN ARSLANHAN, DORUK ÇİFTÇİ, CANER SERTKAN, MUSTAFA ERKATIRCI, İSMAİL YILMAZ, MURAT ÖZ, MEHMET ULAŞ EKİMTurkcell Platinum Tokyo Uçak Bileti Çekiliş Sonuçları

Turkcell Platinum Çekilişi

Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 11.12.2017 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6592 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. THY çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Share.

Leave A Reply