Vodafone Online Mağaza Hyundai i20 Çekilişi

0

Vodafone Online Mağaza Hyundai i20 Çekilişi. Vodafone Online Çekilişi Kampanyası. 23 Kasım 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında Vodafone Online Mağaza’dan sipariş verenler muhteşem hediyelerden birini kazanma şansı elde ediyor. Vodafone Online Mağaza müşterileri, her 120 TL’lik alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Vodafone Online Mağaza’daki mevcut indirim ve kampanyalara ek olarak düzenlenen hediye çekilişi, Telefon, Aksesuar, Bilgisayar-Tablet, Akıllı Ev Ürünleri ve Dijital Servisler dahil tüm kategorileri kapsıyor. Çekilişte 1 kişiye Hyundai i20 otomobil, 5 kişiye Xiaomi Redmi Note9 Pro akıllı telefon ve 50 kişiye Mi Band 5 akıllı bileklik hediye edilecek.

Vodafone Online Mağaza Hyundai i20 Çekilişine Katılmak İçin Tıklayınız

Çekiliş Hediyeleri;
1 kişiye Hyundai i20 otomobil
5 kişiye Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB telefon
50 Kişiye Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik

Bu kampanya Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 19.11.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.8940 sayılı izni ile 23.11.2020(00:01)-10.01.2021(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Bu Çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.

Çekilişe Katılım Tarihleri: Çekilişe katılım, 23.11.2020 gecesi 00:01’de başlayıp 10.01.2021 akşamı 23:59’da sona erecektir. Bu tarih-saat aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekilişe Katılım: Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Vodafone faturalı bireysel tarifelerindeki Vodafone aboneleri www.vodafone.com.tr/telefonlar veya Vodafone yanımda mobil uygulaması içerisindeki Online Mağaza’dan tek seferde 120 TL ve katları tutarında (her 120 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak çekilişe katılacaklardır. Kampanyaya sadece Vodafone faturalı bireysel aboneleri katılabilir. Kampanyaya faturasız ya da kurumsal Vodafone aboneleri veya başka operatör kullanıcıları katılamaz.

Bu çekilişe Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve birinci derece yakınları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Çekiliş hakkı alışverişin tamamlanması sonucu verilecektir. Satın alınan ürünlerin sistemsel ve talepsel sebeplerle iptal veya iadesi durumunda tüketicilerin çekiliş hakları geçersiz olacaktır.

Vodafone, Online Mağaza’da yer alan cihaz özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
Online Mağaza’da sunulan cihazlar için “Limit Puan uygulaması” bulunmaktadır.

Çekilişte;
1 kişi 166.000,00 TL değerinde Hyundai i20 1.4 MPI Jump 6MT 2020 model otomobil
5 kişi 3.499,00 TL değerinde Redmi Note 9 Pro 64 GB Cep Telefonu
50 kişi 349,00 TL değerinde Mi Band 5 Akıllı Bileklik ikramiyesi kazanacaktır.

İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. Görsellerde belirtilen hediyeler temsilidir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekilişin Gerçekleştirilmesi: Çekiliş 16.02.2021 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazananların Duyurulması: Kazanan talihliler 19.02.2021 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Ödüller İçin Başvuru: Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 06.03.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 21.03.2021 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Katılım Bilgileri ve Güncelliği: Abonelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Kişisel Verilerin İşlenmesi: Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların ad-soyadı, GSM No ve adres bilgilerinin işlenmesi gerekmekte olup bu bilgiler Vodafone, Ajans veya yetkilendirilmiş iş ortakları tarafından işlenecektir. Vodafone, veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı göstermeyi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder.

Kişisel verileriniz ile ilgili bilgi edinmek, sahip olduğunuz hakları öğrenmek ve Vodafone’a ilgili kişi başvurusu için Vodafone Gizlilik Politikasına (http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/gizlilik_politikasi.php) göz atabilirsiniz.
Vergiler ve Yasal Yükümlülükler: KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bilgi Edinme: Çekiliş ile ilgili ayrıntılı bilgi için hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattını arayabilirsiniz.

Uyuşmazlıkların Çözümü: Bu hüküm ve şartlar Türk Kanunlarına tabi olup doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.